Zakończony
Southampton FC
90+6'

Gol! Strzelił Tom Davies.

Coś niebywałego. Strzał sprzed pola karnego, rykoszet i Święci tracą zwycięstwo w ostatniej chwili.

8
7
7
30
25
90+4'

Alex McCarthy fenomenalnie broni strzał Bainesa! Cóż za parada i to w jakim momencie!

14
9
5
1
1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley Hoedt. Obrońca bezmyślnie fauluje rywala 20 metrów przed własną bramką.

3
1
3
3
3
90'

"Bomba" Klaassena trafia w klatkę piersiową bramkarza! Rezerwowy gospodarzy przyjmował piłkę ręką i dostrzegł to arbiter.

1
1
1
90'

Jeszcze 4 minuty gry przed nami.

4
1
2
1
2
89'

Święci blisko niezwykle ważnych punktów, ciężko w obronie pracuje Jan Bednarek.

18
7
1
87'

Emocjonująca końcówka! Kontrę gości kończy celny strzał Redmonda - odbił to Pickford.

1
1
85'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Maya Yoshida. Japończyk zatrzymuje Niasse'a i słusznie ogląda drugie "żółtko".

4
3
2
3
1
84'

Zaskakujący strzał z rzutu wolnego oddał James Ward-Prowse. Piłka zmierzała tuż przy prawym słupku, ale Pickford obronił.

82'

Niecelny strzał Redmonda tuż zza pola karnego. Piłka poszybowała metr nad poprzeczką.

2
1
80'

Everton. Schodzi: Phil Jagielka. Wchodzi: Davy Klaassen.

79'

Nathan Redmond zbiegł z piłką do środka boiska i soczyście uderzył z 20 metrów. Na linii strzału był jednak Michael Keane.

1
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Morgan Schneiderlin. Faul w środku boiska.

2
2
2
1
1
76'
2
2
1
1
1
75'

Kontra gości wyprowadzona przez Redmonda. Rezerwowy popędził sam na wszystkich obrońców i zwyczajnie musiał stracić piłkę.

2
2
1
1
1
73'

Cenk Tosun pada w polu karnym Świętych, ale nie ma mowy o rzucie karnym. Było tam trochę pracy rękoma, ale w Anglii takie starcia to norma.

1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Maya Yoshida.

2
2
1
68'

Tadić w tempo do rozpędzonego Bertranda i jest miękkie dogranie spod linii końcowej. Po nerwowej reakcji obrońcy było blisko "samobója", ale ostatecznie piłka mija słupek.

1
1
1
65'

Olbrzymi kocioł w polu karnym Świętych! Oumar Niasse uderzył głową, ale jeden z rywali wybija piłkę metr przed linią bramkową. Nie udaje się dobić.

4
4
1
62'

Leighton Baines dogrywa na głowę Niasse'a, ale czarnoskóry napastnik nieczysto trafił w piłkę.

2
1
59'

Everton. Schodzi: Nikola Vlasić. Wchodzi: Oumar Niasse.

56'

Gol! Strzelił Nathan Redmond. Asystował mu Cedric Soares.

Święci prowadzą! Prostopadłe podanie do Soaresa, który pobiegł prawym skrzydłem i idealnie diośrodkował na dalszy słupek. Strzał głową i piłka przelatuje między nogami Pickforda.

13
12
3
3
3
55'

Wyblokowane dośrodkowanie Bertranda na lewej stronie pola karnego.

1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu. Podcięty Tosun.

1
1
1
2
50'

Senne tempo po przerwie. Spotkanie bardziej przypomina rekreacyjny mecz oldbojów niż zażartą walkę o utrzymanie. Dziwi zwłaszcza postawa Southamptonu.

1
2
1
46'
46'
46'

Zaczynamy II połowę.

1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Charlie Austin. Taktyczny faul na Colemanie.

1
1
43'

Drugi raz kłopoty ze zdrowiem zgłasza Lemina. Wydaje się, że zmiana jest nieunikniona.

1
1
40'

Dusan Tadić prostopadłą piłką obsłużył Austina. Strzał napastnika ofiarnie zablokował jeden z obrońców. Zupełnie sam po drugiej stronie pola karnego stał Lemina, ale nie doczekał się podania.

1
1
1
2
38'

Dobre dośrodkowanie Bainesa z prawej strony boiska na wysokości pola karnego Southamptonu. Napastników uprzedził Alex McCarthy.

1
1
35'

Akcja gości skasowana. Pickford wybiegł za pole karne i uprzedził Tadicia.

1
1
1
32'

Kontuzja Leminy po starciu z Bolasie. Wygląda to na uraz mięśniowy.

1
2
29'

Szansa Tadicia, a chwilę później Bertranda... w obu przypadkach zabrakło decyzji o strzale.

1
1
26'

Groźny strzał gości! Jordan Pickford niepewnie odbija piłkę po strzale Romeu. Były jeszcze aż trzy dobitki, ale obrona gospodarzy wychodzi z opresji obronną ręką.

1
1
22'

Soczysta centra z lewej strony boiska, ale Davies przegrał walkę w "szesnastce" Świętych... lepszy Wesley Hoedt.

2
1
1
19'

Fantastyczna parada Pickforda! Bramkarz Evertonu "pofrunął" w prawą stronę, złożył ręce i odbił piłkę po bardzo mocnym strzale Austina.

1
2
1
16'

Dobre podanie do Hojbjerga, ale pomocnik pospieszył się z wyjściem na pozycję i gra przerwana.

1
1
13'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gości. Cenk Tosun wygrał walkę o górną piłkę, ale po strzale głową futbolówka spadła na górną siatkę.

1
1
1
9'

Długie podanie do Austina, ale napastnika uprzedził bramkarz. Jordan Pickford chwyta piłkę na 15. metrze.

1
1
1
6'

Zdeterminowany Southampton walczy o pozostanie w angielskiej elicie. Święci osiągnęli przewagę, ale póki co jeszcze nie wypracowali okazji bramkowej.

1
1
1
3'

Tom Davies przejął piłkę przed polem karnym gości i bez namysłu kropnął w długi róg. Alex McCarthy lekko zbił piłkę i ta minęła prawy słupek jego bramki.

1
1
1
17:41

Piłkarze już na boisku. Gospodarze zagrają na niebiesko-biało, goście w biało-czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach.