Premier League: 38. kolejka
13 maj 2018 16:00
90+4'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. 1:0 dla Man City! Ostatnie sekundy spotkania i jest 100 punktów Man City! Brazylijczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem przelobował go.

Manchester City
35
18
9
8
11
90'

Trzy minuty doliczone.

90'

James Ward-Prowse silnie dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę ostatecznie złapał Bravo.

2
1
3
1
85'

Kibice Southampton głośno śpiewają, ponieważ ich drużyna utrzyma się w Premier League.

1
1
1
82'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Phil Foden.

80'
79'

Man City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Brahim Diaz.

78'

Dusan Tadić miał świetną okazję, dwukrotnie posłał na murawę Bravo, ale jego strzał wybił z linii bramkowej Fernandinho.

2
1
75'

Przypomnijmy, że Man City w przypadku zwycięstwa miałby na koncie 100 punktów.

1
1
3
71'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse. Faulowany Sterling.

1
1
3
4
70'

James Ward-Prowse ambitnie walczył o piłkę i zdołał oddać lekki strzał głową.

1
1
1
68'

Swansea nadal przegrywa ze Stoke, a na dodatek Łukasz Fabiański obronił rzut karny.

4
2
3
1
2
64'
62'

Man City podkręcił tempo. Przed chwilą płaski strzał oddał Kevin De Bruyne i piłka przeleciała obok słupka.

2
2
61'

Raheem Sterling oddał silny strzał z 13 metrów, ale piłka po rykoszecie trafiła w słupek!

2
59'

Man City. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Gabriel Jesus.

56'

Bardzo dobrą okazję miał Fernandinho, jednak z 12 metrów uderzył kilka pięter nad bramką.

1
52'

De Bruyne przedzierał się środkiem, ale został nabity piłką.

1
1
1
49'

Stones nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu De Bruyne'a z rzutu wolnego.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
43'

Zupełnie niecelny strzał Romeu z 25 metrów.

1
1
1
1
41'

Swansea City już przegrywa ze Stoke City (1:2).

1
1
1
39'

Sterling uwolnił się od Yoshidy i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
1
1
2
38'

Gospodarze nie patyczkują się i po prostu wybijają piłkę przed siebie.

2
1
2
1
36'

Senne tempo w tym meczu. Man City nie stworzył sobie jeszcze żadnej okazji.

1
1
2
1
33'

Tymczasem Swansea City już tylko remisuje ze Stoke City (1:1).

1
1
32'

Wesley Hoedt nieźle dośrodkował w pole karne, Austin miał piłkę na nodze, jednak nie zrobił z niej użytku.

2
1
1
1
29'

Leroy Sane z rzutu wolnego z około 20 metrów trafił w mur zawodników Southampton.

1
2
2
25'

Wesley Hoedt miał drugą szansę w tym meczu. Piłka tym razem spadła mu pod nogi, jednak uderzenie trafiło w boczną siatkę.

1
2
23'

Kontra gospodarzy. Lewą flanką ruszył Nathan Redmond, ale dośrodkowanie zostało wybite.

1
1
1
20'

Piłka wylądowała w polu karnym Southampton, ale tutaj królował bramkarz.

1
1
17'

W Southampton nic się nie dzieje, a tymczasem Swansea prowadzi 1:0. Różnica bramek w tym momencie to 8.

1
1
13'

73 procent posiadania piłki ma Man City.

1
1
1
10'

Zbyt mocne dośrodkowanie De Bruyne i od bramki rozpoczął bramkarz.

1
1
8'

Wesley Hoedt z czterech metrów strzelił głową w poprzeczkę! Święci o krok od zdobycia gola.

1
1
7'

Jack Stephens zapędził się pod pole karne przeciwnka, zdołał oddać strzał, który obronił Bravo.