Zmiana w Legii. Schodzi: Bartosz Olszewski. Wchodzi: Maciej Ostrowski.

2
1
2
88'

Dobra okazja dla gości. Po wrzutce Pacha Maćkowski uderzył głową minimalnie obok słupka.

3
5
3
3
3
86'

Zmiana w Pogoni. Schodzi: Gracjan Kuśmierek. Wchodzi: Michał Górzyński.

2
85'

Ładny strzał Bonieckiego zza pola karnego, ale to uderzenie obronił Mateusz Kochalski.

2
3
2
2
2
82'

Pogoń stara się atakować, ale jej akcje nie są już tak groźne, jak na początku drugiej połowy.

1
2
1
1
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Stanisław Wawrzynowicz.

Stanisław Wawrzynowicz #7
1
1
1
1
2
78'

Groźna akcja Pogoni, ale w porę interweniował bramkarz Legii.

1
1
1
1
2
76'

Zmiana w Pogoni. Schodzi: Mateusz Bochnak. Wchodzi: Bartosz Boniecki.

1
74'

Zmiana w Legii. Schodzi: Mateusz Praszelik. Wchodzi: Konrad Handzlik.

1
73'

Zmiana w Pogoni. Schodzi: Szymon Waleński. Wchodzi: Jakub Paprzycki.

1
70'

Blisko kolejnego gola dla Legii. Piłkę z linii bramkowej wybił Szymon Waleński.

3
1
1
1
1
69'

Zmiana w Legii. Schodzi: Mateusz Leleno. Wchodzi: Mateusz Szwed.

1
67'

Gol! Strzelił Michał Góral. Świetna kontra Legii, którą rozegrał Aftyka. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Cichockiego gola strzelił Góral.

8
63'

Zmiana w Legii. Schodzi: Kamil Orlik. Wchodzi: Grzegorz Aftyka.

1
62'

Blisko było drugiego gola dla Pogoni. Krótkie rozegranie rzutu rożnego, dośrodkowanie na głowę Maćkowskiego. Po jego strzale piłka minimalnie minęła bramkę Legii.

5
2
1
1
1
58'

Świetna wrzutka Kuśmierka, ale dobrze zachował się bramkarz Legii, który zlapał piłkę.

2
1
1
1
2
56'

Pogoń wciąż w natarciu. Tym razem z około 14 metrów uderzał Stanisław Wawrzynowicz - nad bramką.

3
2
1
1
1
54'

Gol! Strzelił Aron Stasiak.

Gol dla Pogoni! Stasiak wykorzystał płaskie dośrodkowanie z prawej strony. Tym razem błąd popełnił Bondarenko, który skiksował w polu karnym, przez co piłka trafiła do Stasiaka.

11
5
4
5
8
53'

Powinno być 3:1! Piłkę z linii bramkowej po strzale Gracjana Kuśmierka wybił Mateusz Bondarenko.

2
3
1
1
3
52'

Świetna okazja dla Pogoni! Z lewej strony pola karnego uderzał Mateusz Bochnak, piłka przeleciała tuż obok bramki Legii.

3
2
1
1
1
51'

Ładny strzał z rzutu wolnego z około 40 metrów oddał Stanisław Wawrzynowicz. Piłka minęła jednak bramkę.

1
1
1
1
2
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Pietrzyk.

Kacper Pietrzyk #4
1
1
1
1
2
49'

Dość odważnie rozpoczęła Pogoń, ale dośrodkowanie Bochnaka w pole karne Legii trafiło w nogi obrońcy gospodarzy.

2
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
2
2
2
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

2
2
2
2
2
44'

Gol! Strzelił Kamil Orlik. Po zamieszaniu w polu karnym do piłki dobiegł Kamil Orlik, który strzałem z prawej nogi pokonał bramkarza.

19
8
4
4
6
42'

Kolejny atak Legii prawą stroną boiska. Dośrodkowanie Cichockiego było jednak niecelne.

2
2
2
2
2
40'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Legii. Mateusz Bondarenko wygrał pojedynek główkowy z rywalem.

1
1
1
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Praszelik.

3
2
2
3
2
37'

Pogoń stara się atakować, ale najczęściej jest zatrzymywana w środku boiska. Legia ma ten mecz pod kontrolą.

2
1
2
1
1
32'

Praszelik popisał się świetnym prostopadłym podaniem do Leleno, ale skrzydłowy Legii nie zdołał pokonać bramkarza gości.

2
2
2
2
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Waleński.

2
3
1
2
2
29'

Kolejna dobra okazja dla Legii, znów po błędzie zawodnika Pogoni. Orlik oddał jednak niecelny strzał z dystansu.

1
1
1
2
1
27'

Gol! Strzelił Kamil Orlik. Katastrofalny błąd obrońcy Pogoni, któremu odskoczyła piłka w polu karnym. Dobiegł do niej Orlik i nie dał szans bramkarzowi.

15
6
2
3
4
25'

Rafał Maćkowski próbował zaskoczyć bramkarza Legii technicznym strzałem z dystansu, ale nawet nie trafił w bramkę.

1
2
1
1
1
23'

Kolejny zablokowany strzał. Tym razem w wykonaniu Orlika.

1
2
1
1
2
22'

Na strzał zdecydował Praszelik, ale chyba zbyt długo zwlekał z oddaniem uderzenia i trafił w obrońcę.

1
1
1
1
1
19'

Uderzał Kuśmierek zza pola karnego, ale lekko i niecelnie.

2
1
1
1
1
17'

Tym razem zaimponował Waniek, który dynamicznie pobiegł w środku pola, minął obrońców, podał do Cichockiego, ale kapitan Legii dośrodkował niecelnie.

1
1
1
1
2
15'

Zamieszanie w polu karnym Legii po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Obrońcy wybili jednak piłkę.

3
1
1
1
2
13'

Sporą zasługę przy bramce ma Kamil Orlik, który rozpoczął akcję od środka boiska, minął kilku zawodników Pogoni i zagrał do Leleno.

3
1
1
1
1
13'

Gol! Strzelił Michał Góral. Prawą stroną popędził Leleno, wyłożył piłkę Góralowi. Napastnik Legii tym razem nie zmarnował okazji i strzelił gola.

17
8
2
3
5
11'

Znów groźna akcja Legii. Czarnowski zagrał w pole karne do Górala, ale ten nie potrafił opanować piłki.

2
1
1
2
1
8'

Świetna okazja dla Legii. Płaskie dośrodkowanie Cichockiego z prawej strony, ale w piłkę zagraną na piąty metr nie zdołał trafić Góral. Mogło być 1:0 dla gospodarzy.

2
1
1
2
1
4'

Pierwsza groźna akcja Pogoni. Dośrodkowanie z rzutu wolnego piąstkuje Kochalski, dobitka Kuśmierka zza pola karnego została zablokowana.