Pogoń Szczecin juniorzy
18' Rafał Maćkowski 44' Aron Stasiak 49' Sebastian Nagel 90+3' Aron Stasiak
Legia Warszawa juniorzy
43' Patryk Czarnowski 90+4' Konrad Handzlik
2:1

Legia Warszawa będzie dekorowana w Szczecinie.

Gol! Strzelił Konrad Handzlik.

Pewnym egzekutorem rzutu karnego został Konrad Handzlik i Legia Warszawa zostanie mistrzem Polski!

Czerwoną kartkę otrzymał Aron Stasiak.

Rzut karny dla Legii Warszawa w doliczonym czasie. Zabójcza kontra zespołu Piotra Kobiereckiego!

Doliczone 6 minut do regulaminowego czasu.

Rafał Maćkowski spróbował zaskoczyć Mateusza Kochalskiego zza pola karnego. Nie musiał interweniować bramkarz Legii Warszawa, ponieważ znany z zespołu rezerw zawodnik chybił.

Gorąco w Szczecinie. Ostatnie rozpaczliwe ataki zespołu Pawła Crettiego. Przypomnijmy, że do mistrzostwa Polski potrzebuje jednego gola. Mógł go zdobyć Aron Stasiak, ale spudłował.

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Mateusz Praszelik. Wchodzi: Konrad Handzlik.

Po zmianach niespodziewanie dwie świetne sytuacje podbramkowe stworzyła sobie Legia Warszawa. Po uderzeniach z pola karnego interweniował Daniel Kusztan. Pierwsze egzaminy dla bramkarza Pogoni Szczecin.

Pogoń Szczecin juniorzy. Schodzi: Gracjan Kuśmierek. Wchodzi: Fabian Pach.

Pogoń Szczecin juniorzy. Schodzi: Maciej Żurawski. Wchodzi: Michał Graczyk.

Pogoń Szczecin juniorzy. Schodzi: Jakub Paprzycki. Wchodzi: Szymon Waleński.

Nieudane podanie w pole karne Legii Warszawa. Za moment wejdą na boisko zmiennicy w Pogoni Szczecin.

Gospodarzy łapią skurcze, a Paweł Cretti zwleka z przeprowadzeniem zmian. Popełnia błąd trener juniorów Pogoni Szczecin.

Mecz z dużym ładunkiem emocjonalnym i przyzwoita frekwencja w Szczecinie.

Szarża samotnego rycerza Mateusza Praszelika w polu karnym Pogoni Szczecin. Całej grupce gospodarzy brakowało zdecydowania, by zatrzymać przeciwnika.

21 piłkarzy stłoczonych na połowie Legii Warszawa i niepotrzebnie Stanisław Wawrzynowicz oddał strzał z dystansu obok bramki.

Piłka obita o nogi Portowca i Mateusz Kochalski mógł spokojnie wznowić grę dalekim wykopem z własnego pola bramkowego.

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Michał Góral. Wchodzi: Kacper Wełniak.

Efektem nerwów Pogoni Szczecin są niedokładności, ale cały czas próbuje atakować. Strzał Mateusza Bochnaka został zablokowany przez defensora.

Piłka ominęła o pół metra bramkę Legii Warszawa. To mogło być trafienie samobójcze, a jednak obrońca nie przekroczył cienkiej granicy i wyszła mu kluczowa interwencja.

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Nagel.

Legia Warszawa zmieniła piłkarzy i zamierza zmienić obraz tego spotkania. Na razie akcję ofensywną przeprowadził jednak Mateusz Bochnak z Pogoni Szczecin.

Gra wznowiona po przerwie.

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Grzegorz Aftyka. Wchodzi: Kamil Orlik.

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Piotr Cichocki. Wchodzi: Mateusz Szwed.

Druga połowa będzie interesująca. Pogoń Szczecin odrobiła większość strat z Ząbek.

Doliczona minuta.

Gol! Strzelił Aron Stasiak. Asystował mu Mateusz Bochnak.

Pogoń Szczecin prowadzi 2:0 i traci już tylko jednego gola w dwumeczu do Legii Warszawa! Mateusz Kochalski robił co potrafił, ale nie zatrzymał strzału głową Arona Stasiaka.

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Czarnowski.

Aron Stasiak niepotrzebnie przejął podanie Rafała Maćkowskiego do Bartosza Bonieckiego, a później ratował się uderzeniem zza pola karnego w nogi przeciwnika.

Niebawem przerwa. Pogoń Szczecin gromiła w sezonie zasadniczym u siebie prawie każdego przeciwnika, ale strzelanie goli Legii Warszawa nie jest równie łatwe.

Stoper Legii Warszawa miał szczęście, że po rajdzie Mateusza Bochnaka nie skierował piłki do własnej bramki. Skrzydłowy Pogoni Szczecin chwilowo poza boiskiem z powodu kontuzji.

Rafał Maćkowski huknął zza pola karnego i Legia Warszawa mogła odetchnąć dopiero po chwycie Mateusza Kochalskiego na linii bramkowej.

Trochę stopniała przewaga Pogoni Szczecin, a do przerwy pozostał ledwie kwadrans. Trener Legii Warszawa przestał nerwowo dudnić pięśnią w ławkę rezerwowych.

Pomyłka Jakuba Paprzyckiego na własnej połowie i Pogoń Szczecin musiał ratować interwencją na przedpolu Daniel Kusztan. Niebezpieczna kontra Legii Warszawa.

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem piłkarza Legii Warszawa. Przyjezdni opanowali w tym momencie emocje i próbują przystąpić do ataku.

Strzał zza pola karnego Bartosza Bonieckiego. Interweniował bez problemu Mateusz Kochalski. Obecnie jest pod dużą presją bramkarz Pogoni Szczecin.

Aron Stasiak poderwał kibiców do dopingu. Po dośrodkowaniu z głębi pola napastnik Pogoni Szczecin główkował obok spojenia słupka z poprzeczką.

Gol! Strzelił Rafał Maćkowski.

Pogoń Szczecin zaczyna odrabiać straty! Składna akcja zakończona strzałem Mateusza Bochnaka, który zatrzymał jeszcze Mateusz Kochalski, ale wobec dobitki Rafała Maćkowskiego był bezradny.

Crossowe podanie do Mateusza Leleno, któremu zabrakło centymetrów i jedyne co zrobił, to trącił futbolówkę głową obok bramki Daniela Kusztana.

W polu karnym Legii Warszawa upadł Bartosz Boniecki, ale sędzia Piotr Idzik uznał, że nie było faulu i przyznał piłkę przyjezdnym.

Legia Warszawa nie traci spokoju i swojej przewagi. Przed momentem spróbowała skontrować gospodarzy, ale popisowym wślizgiem Sebastian Nagel zatrzymał Piotra Cichockiego.

Faul na Rafale Maćkowskim przed polem karnym Legii Warszawa. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zgrane do środka, gdzie sprytniejsi byli goście.

Pogoń Szczecin przystąpiła do ataku pozycyjnego. Mądrze broni się Legia Warszawa, która przyjechała nad Odrę z bezpieczną przewagą.

Pierwsze dośrodkowania w pole karne Pogoni Szczecin. Radzą sobie piłkarze w granatowo-bordowych strojach, ale nie potrafią przenieść gry na połowę Legii Warszawa.

Pierwszy gwizdek i syrena portowa!

Hymn narodowy wybrzmiał przy Twardowskiego. Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych strojach, natomiast Legia Warszawa w białych z czarnymi akcentami.

Która drużyna zostanie mistrzem Polski?

Dobiega końca rozegrzewka obu drużyn w Szczecinie.

Pogoń Szczecin trenowała przed meczem na stadionie im. Floriana Krygiera. Murawa jest dobrze przygotowana.

Na półmetku finału Centralnej Ligi Juniorów obrońca trofeum z Warszawy prowadzi aż 4:1. Pogoń Szczecin musi wściekle zaatakokować stołeczną drużynę na własnym stadionie, jeżeli marzy o mistrzostwie.

Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Maciej Bąbel - Maciej Ostrowski, Wiktor Sobczyk, Kamil Orlik, Mateusz Szwed, Kacper Wełniak, Konrad Handzlik.

Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Mikołaj Brylewski - Szymon Waleński, Michał Macuk, Michał Graczyk, Fabian Pach, Adrian Benedyczak, Michał Górzyński.

Sędzia: Piotr Idzik.