3:2
Zakończony
Toulouse FC
90+3'

Guido Carrillo mógł dobić gości, ale w dobrej sytuacji uderzył w sam środek bramki i Lafont obronił.

2
2
3
1
3
90'

Doliczone 4 minuty.

2
2
2
2
3
90'

Danijel Subasić złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Jeana z rzutu wolnego.

2
3
2
3
1
88'

Youri Tielemans przytomnie podał w pole karne do Lemara, ale ten uderzył na wiwat i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
1
5
2
2
87'
86'

Świetna interwencja Glika, który zablokował w polu karnym mocny strzał Sanogo.

10
6
3
2
2
86'
82'

Z rzutu wolnego z 28 metrów mocno, jednak nad bramką uderzył Thomas Lemar.

2
1
1
1
1
81'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Francois Moubandje.

4
1
3
2
3
80'

Monaco spuściło z tonu i oddało inicjatywę ekipie z Tuluzy.

1
1
77'

Z rzutu wolnego mocny płaski strzał oddał Delort, ale obok słupka.

3
2
2
1
2
75'

Monaco. Schodzi: Kylian Mbappe Lottin. Wchodzi: Allan Saint-Maximin.

2
74'

Kylian Mbappe Lottin doznał kontuzji i musi opuścić boisko.

2
1
4
4
6
73'

Toulouse. Schodzi: Jimmy Durmaz. Wchodzi: Yaya Sanogo.

1
2
1
2
1
70'

Gol! Strzelił Kamil Glik. Asystował mu Joao Moutinho.

3:2 dla Monaco! Z rzutu wolnego w światło bramki dośrodkował Moutinho, piłkę musnął czupryną Glik i Lafont skapitulował!

141
63
20
2
3
66'

Goście poradzili sobie z płaską centrą Mbappe Lottina z lewej strony pola karnego.

2
1
64'

Toulouse. Schodzi: Ibrahim Sangare. Wchodzi: Yann Bodiger.

Ibrahim Sangare #17
1
2
61'

Lepszy fragment Monaco, gospodarze chcą pójść za ciosem i po raz pierwszy w tym meczu objąć prowadzenie.

4
2
1
2
1
58'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Jorge.

Już 2:2! Z lewej strony boiska precyzyjnie dośrodkował Jorge i głową do siatki - po rękach bramkarza - piłkę skierował Falcao.

23
12
2
1
57'

W polu karnym gości zaszarżował Kylian Mbappe Lottin, ale kompletnie się pogubił i zabrakło mu boiska.

3
1
1
1
3
55'

Toulouse. Schodzi: Zinedine Machach. Wchodzi: Somalia.

Somalia #19
Zinedine Machach #7
1
1
2
54'

Monaco. Schodzi: Marcos Lopes. Wchodzi: Guido Carrillo.

Marcos Lopes #20
1
53'

Gol! Strzelił Andy Delort. Asystował mu Jimmy Durmaz.

1:2! Durmaz bezkarnie przedarł się lewym skrzydłem, podał do Delorta i ten pokonał Subasicia precyzyjnym płaskim strzałem z 17 metrów.

Andy Delort #10
Toulouse FC
7
1
4
10
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Moutinho.

1
49'

Soczysty strzał z rzutu wolnego oddał Thomas Lemar i Lafont z wielkim trudem odbił piłkę!

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

1
1
43'

Fatalny strzał Falcao z rzutu wolnego, a okazja była bardzo dobra. Piłka znajdowała się bowiem 17 metrów od bramki przeciwnika.

1
40'

Falcao świetnie obrócił się z piłką, jednak strzał został zablokowany.

1
38'

Glik zaliczył pusty przelot, ale Jemerson w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Machacha.

1
1
37'

Glik nabiegał na piłkę po dośrodkowaną z rzutu wolnego, jednak Polak przegrał pojedynek główkowy.

1
1
34'

Nieco lepiej wygląda już gra Monaco. Toulouse ma problem, żeby wyjść z własnej połowy.

2
33'

Bramkarz Tuluzy odbił strzał nogą Lopesa, który próbował zaskoczyć go z sześciu metrów.

1
1
32'

Moutinho szukał podaniem Mbappe, ale ten znów był na spalonym.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Zinedine Machach. Faulowany Lemar.

Toulouse FC
2
28'

Gol! Strzelił Jemerson. Asystował mu Joao Moutinho. 1:1! Dośrodkowanie Moutinho  z rzutu rożnego i Jemerson precyzyjnym strzałem głową z sześciu metrów daje remis Monaco.

16
6
2
2
1
26'

Zderzenie Glika z bramkarzem przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Polak zdziwiony, że sędzia użył gwizdka.

5
25'

Żółtą kartkę otrzymał Ibrahim Sangare. Faulowany Lopes.

Toulouse FC
1
25'

Moutinho wpadł w pole karne, upadł i podniósł ręce w górę. Znów nie ma mowy o "jedenastce".

1
1
22'

Sporo niedokładności w grze Monaco. Nie porywa mistrz Francji.

1
1
1
20'

To powinna być bramka dla Monaco! Błąd defensora gości, Falcao wpadł w pole karne i chciał zagrać do Mbappe, lecz piłka nie dotarła do niego.

1
1
18'

Kiepski strzał Lopesa sprzed pola karnego. Nie tylko nie miał siły, a na dodatek był niecelny.

2
1
17'

Monaco prowadzi grę, ale nie podkręca tempa. Póki co wygląda to jak mecz towarzyski.

1
1
14'

Mbappe! Kąt był ostry i dlatego jego strzał sparował bramkarz.

2
2
2
2
3
13'

Lemar miał piłkę przed polem karnym, ale nieczysto trafił w nią prawą nogą.

3
1
1
1
1
10'

Falcao domagał się rzutu karnego, ale powtórki pokazały, że nie miał racji.

2
1
1
1
1
9'

Jedna akcja gości i od razu bramka. Monaco wygląda niemrawo.

3
2
2
2
3
6'

Gol! Strzelił Zinedine Machach. Asystował mu Andy Delort. 1:0 dla gości! Po rzucie rożnym Delort zgrał piłkę w pole karne, gdzie był niepilnowany Machach. Jego strzał z woleja z 12 metrów trafił tuż przy słupku.

18
5'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne. Sędzia uznał, że Glik faulował w ofensywie.

1
1
1
2
2
4'

Korner dla Monaco, lecz piłka przeleciała nad głową Glika. Bez strzału na bramkę gości.