Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
2
1
89'

To było bolesne, ale Kamil Glik to twardziel i już bierze udział w rozegraniu piłki. Po przeciwnej stronie boiska Fabinho ominął już bramkarza, widział pustą siatkę, jednak w ostatnim momencie interweniował defensor.

1
3
86'

Kamil Glik nie dość, że faulował tuż przed linią pola karnego, to jeszcze ucierpiał. Jest zagrożenie, że AS Monaco zakończy mecz w dziesięciu bez kontuzjowanego Polaka.

3
5
85'

Nie ma już na boisku Radamela Falcao, stąd trudniej o następne gole. Poza tym trochę brawury wdarło się w poczynania ofensywne zespołu z księstwa. Do końca regulaminowego czasu pozostało pięć minut.

1
2
1
1
83'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Adama Diakhaby. Wchodzi: Gil Bastiao Dias.

wchodzi Wchodzi
Gil Bastiao Dias #31
schodzi Schodzi
2
2
80'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

75'

Nie był zachwycony Danijel Subasić, że stracił gola po strzale między nogami. W drugiej połowie chce podwyższyć notę za występ i często interweniuje na przedpolu.

72'
ZMIANA

Dijon. Schodzi: Wesley Said. Wchodzi: Frederic Sammaritano.

Wesley Said #9
70'

Coraz mniej minut do końca regulaminowego czasu w tym spotkaniu. Nie ma się co oszukiwać, że AS Monaco wypuści z rąk prowadzenie. Przyjezdni nie grają jednak całkiem zrelaksowani. Mając trzy gole przewagi złapali dwie niepotrzebne żółte kartki.

66'

1
65'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Youri Tielemans.

1
1
1
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Moutinho.

2
1
1
1
1
60'

Minął już kwadrans po przerwie. Najciekawsze w ostatnich minutach było uderzenie Chang-Hoon Kwona z rzutu wolnego. Bez wątpienia Azjata i autor gola Wesley Said są dziś najgroźniejszymi zawodnikami Dijon FCO.

2
2
1
56'
ZMIANA

Dijon. Schodzi: Valentin Rosier. Wchodzi: Fouad Chafik.

Fouad Chafik #26
Valentin Rosier #19
1
1
1
54'
ZMIANA

Dijon. Schodzi: Adam Lang. Wchodzi: Oussama Haddadi.

Oussama Haddadi #5
1
1
1
53'

Rony Lopes chyba najczęściej skrywa twarz w dłoniach. Po indywidualnych rajdach brakuje mu ostatniego podania albo dokładnego strzału.

1
1
1
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Thomas Lemar.

To, co nie udało się Kamilowi Glikowi, udało się ponownie Radamelowi Falcao. Potężne uderzenie Kolumbijczyka głową do siatki i AS Monaco odzyskało trzybramkowe prowadzenie!

48'

Dla Kamila Glika asysta to zdecydowanie za mało. Jeszcze raz przestawił całą defensywę Dijon FCO i bardzo pechowo futbolówka nie wpadła do siatki po strzale Polaka.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

Czy AS Monaco strzeli minimum gola po przerwie?
Tak
Nie
2
2
45'

Doliczona minuta.

4
3
1
1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wesley Said. Asystował mu Romain Amalfitano.

A jednak uśpili mistrza Francji! Po podaniu z głębi pola Wesley Said znalazł się sam na sam z Danijelem Subasiciem i strzelił między jego nogami do siatki. Moment radości dla miejscowych kibiców!

7
40'

Głębokie wycofanie do własnego bramkarza świadczy o niemocy zawodników Dijon FCO. 130 minut i sześć straconych bramek - to nie wróży niczego dobrego.

2
1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Adama Diakhaby.

Totalnie pogubili się gospodarze i stracili piłkę przed własnym polem karnym. Zdezorganizowani dali też dużo miejsca Radamelowi Falcao, a ten cudownym lobem z 16. metra zdobył gola na 3:0! Koncert pięknych bramek AS Monaco.

35'

Gra na utrzymanie przyjezdnych. Można odnieść wrażenie, że Kamil Glik i spółka czekają już na przerwę, a przecież mają jeszcze 10 minut regulaminowego czasu do spożytkowania.

1
1
32'

Chang-Hoon Kwon urwał się obrońcom z księstwa i próbował oddać strzał po miękkiej wrzutce z głębi pola. Trochę za późno zorganizował się i futbolówka spadła 20 centymetrów od niego.

1
1
1
28'

Widać pewne zrezygnowanie na twarzach gospodarzy. Mieli wrażenie, że dochodzą do głosu, tymczasem stracili drugiego gola i bardzo trudno będzie dziś zapunktować.

1
1
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jemerson. Asystował mu Joao Moutinho.

Znów stały fragment i jeszcze ładniejsze jego wykończenie! Po dośrodkowaniu Joao Moutinho z narożnika boiska do strzału przewrotką złożył się Jemerson. W takim tłoku takie uderzenie to duża sztuka!

14
6
2
20'

Kapitalna szansa na wyrównanie. Wesley Said został pozostawiony bez opieki w polu karnym, a prostopadłego podania w jego kierunku nie przeciął Kamil Glik. Napastnik Dijon FCO miał przed oczami jedynie Danijela Subasicia. Ominął go płaskim strzałem, ale jednocześnie ominął bramkę!

2
1
16'

Piłka przeniosła się w okolicę koła środkowego. Wciąż przewagę w jej posiadaniu ma AS Monaco, pomimo korzystnego rezultatu.

1
1
12'

Z trudem przyszło gospodarzom zbudowanie jakiegoś ataku. Pierwszy, obiecujący był przed momentem. Chang-Hoon Kwon kopnął nawet piłkę do bramki, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego i nie ma gola.

1
1
9'

Ponownie gorąco w polu karnym gospodarzy, ponieważ dośrodkowanie szybowało w kierunku Kamila Glika. W ostatnim momencie piłka została sprzątnięta sprzed nosa Polaka.

1
1
6'

Kamil Glik już po przeciwnej stronie boiska. Umiejętnie zastawił piłkę przed nadbiegającym przeciwnikiem, stanął mocno na nogach i dał się sfaulować.

1
1
2
2
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Kamil Glik.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego walkę w powietrzu wygrał Kamil Glik. Po strzale głową reprezentanta Polski znalazł się jeszcze Radamel Falcao i z bliska wkopał piłkę do bramki!

16:29

AS Monaco z Kamilem Glikiem w jedenastce zagra na wyjeździe z Dijon FCO. Przeciwnik mistrza Francji rozpoczął sezon od wysokiej porażki 0:3 z Olympique Marsylia.