EA Guingamp
77' Lucas Deaux
Paris Saint-Germain
11' Jordan Ikoko 32' Thiago Motta 52' Jordan Ikoko 62' Edinson Cavani 67' Marco Verratti 82' Neymar
0:3

Koniec. Samobójcze trafienie Ikoko zakończyło mecz już na początku drugiej części. Później asysta i gola Neymara. Niespodzianki nie było. Guingamp - PSG 0:3.

Sędzia doliczył zaledwie minuty? Czyżby wkrótce odjeżdżał jego autobus? PKS-em pododbno najszybciej!

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Blaise Matuidi.

Już chyba niewiele wydarzy się w meczu. PSG syte, Neymar syty. A gospodarze? Oni chcą już do domu!

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Edinson Cavani. Neymar polował na gola i w końcu go zdobył. Najpierw nie wyszedł Brazylijczykowi strzał głową. Po chwili Neymar otrzymał podanie od Cavaniego i z pięciu metrów trafił na 3:0.

Strzał Di Marii broni bramkarz, po chwili poprawka Neymara również padła łupem golkipera.

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Ludovic Blas.

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Javier Pastore.

Guingamp. Schodzi: Etienne Didot. Wchodzi: Marcus Thuram.

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Deaux.

Z pola karnego po raz kolejny mocno, ale niecelnie uderzył Cavani.

Goście nie kwapią się do ataku, gospodarze starają się coś zdziałać, ale ich sukcesem są wywalczone wrzuty z autu.

Guingamp. Schodzi: Abdoule Camara. Wchodzi: Lebogang Phiri.

Gracze Guingamp starają się zagrozić gościom, ale poza przeniesieniem ciężaru gry na połowę PSG niewiele z tego wynika.

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

Koronkowa wymiana podań między Neymarem i Kurzawą. Piłkę w polu karnym ostatecznie przejęli gospodarze.

Kolejne trafienia dla gości są prawdopodobnie kwestią minut. Piłkarze PSG grają na dużym luzie.

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar. Kontra PSG, Neymar kapitalnie dograł do Cavaniego, a ten w sytuacji sam na sam trafil na 0:2.

Marcus Coco chciał minął rywala, ale w efekcie przewrócił się. Sędzia nakazał grać dalej.

Bardzo mocny strzał Cavaniego, piłka prawdopodobnie gdzieś jeszcze szybuje.

Obrońca gospodarzy swoim sabotażem chyba "zabił" mecz dla gospodarzy. Za moment może być mała rzeźnia.

Z pola karnego uderzał Cavani, bramkarz nogami wybił piłkę.

Gol samobójczy! Jordan Ikoko. Cóż zrobił Ikoko! Obrońca gospodarzy z kilku metrów chciał podać do bramkarza i uczynił to w taki sposób, że Johnsson nie zdążył z interwencją. Golkiper trącił jedynie w futbolówkę, ale ta odbiła się od słupka i wtoczyla do bramki!

Podobnie jak w 1. połowie przeważa PSG, ale niewiele z tego wynika.

Didot potężnie uderzył sprzed pola karnego, piłka przeleciała tuż obok okienka bramki gości.

Ikoko ostro potraktował Kurzawę. Po powrocie do domu życiowa partnerka gracza PSG na pewno uwierzy mu, że był na meczu. Ślad pozostanie na pewno.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Dominują goście, kilka razy pokazał się Neymar, ale póki co bez goli.

Jeszcze minuta gry przed nami.

Dopiero w końcówce pierwszej części gracze Guingamp pokazali, że potrafią grać ofensywnie. Kilka razy pod bramką PSG zakotłowało się.

Groźna wrzutka w pole karne PSG, ale żaden z zawodników gospodarzy nie trącił piłki.

Najpierw Neymar starał się wymusić rzut karny, a chwilę później Angel di Maria. Panowie, nie ten poziom aktorstwa. To nie "Klan".

Neymar minął w polu karnym kilku rywali i... wpadł na Kurzawę.

Cavani z rzutu wolnego uderzy w środek bramki. Bramkarz wybił piłkę na róg.

Neymar dojrzał Marquinosa, ten świetnie się złożył i głową trafił w poprzeczkę!

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

Autobus autorstwa Oresta Lenczyka postawili gospodarze na własnej połowie i nie zamierzają puszczać hamulca ręcznego.

Sędzia pokazał Marco Verrattiemu, że nie potrzebuje "cennych" rad Włocha.

Gospodarze niezbyt kwapią się do ataku. Piłkarze Guingamp pozwalają rywalom rozgrywać piłkę i czekają. Tylko na co?

Gracze PSG nie potrafią zepchnąć rywala w jego pole karne. Uaktywnil się Neymar. Kilka zwodów, kilka przyspieszeń, ale póki co bez konkretów.

Z ok. 17 metrów uderzył Neymar. Mocny strzał poszybował ponad poprzeczką bramki Guingamp.

Strzelał Cavani, piłkę odbił bramkarz. Uderzenie z dziesięciu metrów golkiper odbił nogami.

Pojedynek cały czas toczy się na połowie gospodarzy. Piłkarze PSG nie potrafią jednak znaleźć dziury w obronie Guingamp. Przed momentem uderzał Di Maria, ale trafił w obrońcę.

Żółtą kartkę za faul na Kurzawie otrzymał Jordan Ikoko.

Zagranie do Daniego Alvesa, ale ten znalazł się na minimalnym spalonym. Gwizdek sędziego o koniec marzeń o golu.

Spokojne pierwsze minuty. Goście konsekwentnie w ataku, gospodarze z kolei czekają na swoją szansę.

Zamieszanie w polu karnym PSG. Alphonse Areola musiał interweniować, a sędzia uznał, że dodatkowo był faulowany przez rywala.

Od początku w ataku PSG. Gospodarze sporadycznie rozgrywają piłkę,

Rozpoczęli gospodarze. Neymar zadebiutował w PSG.

Spotkanie poprowadzi Antony Gautier.

Oczy wszystkich zwrócone są na ten mecz ze względu na Neymara. Brazylijczyk pojawi się w wyjściowym składei PSG.

W 1. kolejce obydwa zespoły wygrały swoje mecze. Guingamp z Metz 3:1, a PSG 2:0 ograło Amiens.