Ligue 1: 3. kolejka
20 sie 2017 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Neymar.  Neymar zabawił się z kilkoma zawodnikami gości i płaskim strzałem zdobył gola na 6;2!

Paris Saint-Germain
61
32
13
13
29
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

12
7
1
1
3
90'

Żółtą kartkę otrzymał Corentin Jean. Gracz gości został ośmieszony przez Neymara i zrewanżował się faulem.

3
89'

Gospodarzom wciąż mało. Nie widać na boisku, że PSG gra w osłabieniu.

1
1
3
1
3
85'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

85'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

84'

Gol! Strzelił Layvin Kurzawa. Asystował mu Neymar. Neymar kapitalnie dośrodkował z rogu, a podanie kapitalnym strzałem "nożycami" w bramce umieścił Kurzawa! 5:2!

43
14
8
6
12
82'

Gol! Strzelił Javier Pastore. Asystował mu Angel di Maria. Neymar do di Marii, ten do Pastore. Techniczny strzał z ok. 17 metrów będzie ozdobą meczu lub też, jak mawia Tomasz Hajto, truskawką na torcie.

42
20
7
7
13
81'

2
78'

Gol! Strzelił Christopher Jullien. Asystował mu Corentin Jean. Goście wracają do meczu! Z rogu dośrodkował Jean, a Jullien głową wpakował piłkę do siatki! Już tylko 3:2!

19
77'

Kontra gości, z okolic linii pola karnego mocno, ale niecelnie przymierzył Delort.

1
1
75'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Piłka po potężnym strzale w lewym rogu, bramkarz nie miał żadnych szans na obronę! 3:1!

34
14
9
9
15
74'

Neymar przewrócony w polu karnym i sędzia wskazał na "wapno".

6
9
10
8
15
73'

Cavani sam na sam z bramkarzem, ale golkiper zdołał odbić piłkę!

14
4
4
2
3
70'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marco Verratti. Zawodnik gospodarzy w polu karnym gości zaatakował wślizgiem rywala. Sędzia pospieszył się z decyzją.

16
11
7
11
11
68'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Javier Pastore.

7
2
3
1
1
68'

4
67'

Neymar zaczyna bawić się z rywalami. Piłkarze Toulouse mają coraz większe problemy z zatrzymaniem Brazylijczyka.

5
2
3
3
4
64'

Corentin Jean uderzył z rzutu wolnego metr ponad bramką.

4
4
3
5
3
62'

Toulouse. Schodzi: Mark Gradel. Wchodzi: Clement Michelin.

2
60'

PSG uzyskało przewagę. Pod bramką gości kilka razy było groźnie. Czujny w bramce jest Alban Lafont.

5
2
3
3
4
58'

Toulouse. Schodzi: Ola Toivonen. Wchodzi: Zinedine Machach.

Zinedine Machach #7
3
4
3
3
3
56'

7
55'

Niebezpiecznie pod bramką PSG, piłka toczyła się w kierunku bramki, ale metr przed linią wybił ją obrońca.

3
4
3
4
3
52'

Adrien Rabiot uderzył z ok. 25 metrów, bardzo daleko od celu.

3
5
1
3
3
51'

Od początku drugiej części w ataku PSG, goście szans szukają w kontrach.

3
5
2
3
3
48'

Na boisku leży Angel di Maria. Argentyńczyk długo zbiera się z murawy.

4
4
2
23
4
46'

Gramy po przerwie.

4
3
1
1
46'

Toulouse. Schodzi: Jimmy Durmaz. Wchodzi: Corentin Jean.

5
44'

Strzał Kurzawy odbił bramkarz, poprawka poszybowała ponad poprzeczką.

5
3
43'

Cavani oddał kapitalny strzał prawą nogą. Piłka wpadła do bramki, ale sędzia nie uznał trafienia dopatrując się minimalnego spalonego.

6
4
1
1
6
40'

Pełna kontrola meczu ze strony paryżan. Goście szybko dali sobie strzelić dwa gole i już chyba nie wierzą w dobry wynik.

5
1
2
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

8
3
2
1
35'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Neymar. Kapitalna akcja, Rabiot zagrał z klepki z Neymarem i płasko uderzył z ok. 20 metrów. Piłka przy słupku wpadła do bramki. 2:1!

39
13
11
11
30
34'

Z dystansu potężnie uderzył Thiago Silva, piłka po rękach bramkarza wyszła na korner.

7
3
2
3
3
33'

Paryżanie chcą więcej. Gospodarze wciąż wściekle atakują.

4
1
1
5
6
31'

Gol! Strzelił Neymar.  Gol dla gospodarzy wisiał na włosku i padł. Strzał Rabiota odbił bramkarz, a poprawka Neymara znalazła drogę do bramki!

54
26
7
17
45
26'

Kolejna szybka akcja PSG, główkował Neymar, ale trafił w zewnętrzną część słupka!

5
3
3
3
3
24'

Dośrodkowanie w pole karne, główkował Neymar, ale trafił w słupek. Dodatkowo Brazylijczyk był na spalonym.

3
7
1
2
1
21'

Płaski strzał oddał Angel di Maria, bramkarz pewnie interweniował.

4
3
2
1
1
19'

Gol! Strzelił Mark Gradel. Asystował mu Kelvin Adou. Pierwsza groźniejsza akcja gości i... gol! Z prawej strony dośrodkował Adou, a Gradel kapitalnym strzałem z woleja trafił do bramki!

17
18'

Pierwszy celny strzał w meczu. Piłka spadła pod nogi Cavaniego, a ten z bliska skierował futbolówkę w ręce bramkarza.

4
3
14'

Dani Alves znalazł w polu karnym wbiegającego Neymara, ale ten z ok. 11 metrów uderzył metr ponad bramką!

3
9
3
1
1
12'

Dośrodkowanie z prawej strony, główkowa Adrien Rabiot, ale uderzył niecelnie.

3
1
4
11'

Cały czas w ataku gospodarze. Przed momentem po rykoszecie z bliska piłkę w bramce mógł umieścić Marco Verratti, ale jej nie sięgnął.

2
4
7'

Jednak to akcje PSG wyglądają groźniej. Szarżował Neymar, który dogrywał do Di Marii. Argentyńczyk został zablokowany.

7
4
1
1
6'

Goście nie zamierzają murować bramki, ale sami starają się konstruować akcje.

9
3
1
2
1
2'

Neymar uciekał rywalowi, ten go sfaulował. Sędzia nie zdecydował się na ukaranie zawodnika gości.

5
5
2
3
6
1'

Już pierwsza akcja gospodarzy mogła zakończyć się bramką. Obroną zakręcił Angel di Maria, jego strzał złapał bramkarz.