Paris Saint-Germain
20' Edinson Cavani 39' Thomas Meunier 45+1' Presnel Kimpembe 51' Thiago Motta 90' Edinson Cavani
AS Saint-Etienne
19' Saidy Janko 50' Kevin Theophile Catherine 87' Oussama Tannane
3:0

Koniec. 3:0 dla PSG. Pierwsze straty punktów gości, gospodarze wciąż z ich kompletem.

Mocny strzał z dystansu Presnel Kimpembe, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Thomas Meunier. Rozjechali obronę gości gospodarze. Meunier z prawej strony do Cavaniego, a ten z bliska do pustej bramki na 3:0!

Giovani Lo Celso kapitalnie uderzył sprzed pola karnego, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz!

Żółtą kartkę otrzymał Oussama Tannane.

PSG kontroluje przebieg meczu, rywale nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

Yuri Berchiche do Cavaniego, ale ten nie doszedł do piłki pięć metrów przed bramką.

PSG. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

Z dystansu obok bramki przymierzył Javier Pastore.

PSG. Schodzi: Layvin Kurzawa. Wchodzi: Yuri Berchiche.

St.Etienne. Schodzi: Romain Hamouma. Wchodzi: Oussama Tannane.

Kontra PSG, Di Maria wyszedł sam naprzeciwko bramkarza i... zgubił piłkę!

Perrin po dograniu Di Marii omal nie wpakował piłki do własnej bramki. Stephane Ruffier odbił strzał, a poprawka Cavaniego poszybowała w trybuny.

Bamba znowu sam naprzeciwko bramkarza, który ponownie górą!

St.Etienne. Schodzi: Gabriel Silva. Wchodzi: Leo Lacroix.

St. Etienne stara się konstruować akcje, ale przy dobrze dysponowanych gospodarzach niewiele potrafi zdziałać.

Bamba wyszedł z kontrą, dostał się w okolice pola karnego, ale w dziecinny sposób dał sobie odebrać piłkę.

Angel di Maria uderzył z rzutu wolnego. Piłka minęła mur i zatrzymała się na słupku!

St.Etienne. Schodzi: Digbo Maiga. Wchodzi: Vincent Pajot.

Bamba uderzył sprzed pola karnego, ale daleko od celu.

Uaktywniło się AS St. Etienne. Jednak goście nie potrafią poważniej zagrozić bramce gospodarzy.

PSG stara się atakować głównie lewą stroną. Jednak obrona gości jest czujna.

PSG prowadzi 2:0 i dominuje na boisku. Kolejne gole dla paryżan są już chyba kwestią czasu.

Gol! Strzelił Thiago Motta. Asystował mu Marquinhos. Neymar dośrodkował z rzutu wolnego, Marquinhos dość przypadkowo zgrał piłkę, a Thiago Motta z kilku metrów uderzył nie do obrony.

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Theophile Catherine.

Gorąco na murawie. Po faulu na Neymarze doszo do przepychanek.

Gramy po przerwie.

Przerwa. PSG objęło prowadzenie po golu z rzutu karnego, ale rywal nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe.

Gospodarze w końcu przejęli piłkę i oddalili zagrożenie z okolic własnej bramki.

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier.

St. Etienne coraz groźniejsze. PSG zmuszone do obrony skromnego prowadzenia.

Dośrodkowanie w z rzutu wolnego w pole karne PSG. Alphonse Areola pewnie złapał piłkę.

Maiga mocno uderzył z ok. 30 metrów, piłka poszybowała pół metra ponad poprzeczką.

Po stracie gola i kilku minutach szoku St. Etienne w końcu pozbierało się i zaczyna zagrażać PSG. Gospodarze z kolei po bramce grają na większym luzie.

Kontra gości, sam na sam z bramkarzem znalazł się Bamba. Areola nogą odbił piłkę!

PSG prowadzii i chce więcej. Gospodarze okopali się pod polem karnym St. Etienne i nie zamierzają się stamtąd ruszać.

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Potężny strzał Urusa! Bramkarz wyczuł strzelca, ale był bez szans. 1:0!

Żółtą kartkę otrzymał Saidy Janko.

Janko sfaulował w polu karnym Cavaniego. Będzie "jedenastka"!

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Póki co niewiele emocji.

Kontra St. Etienne. Maiga dogrywał wzdłuż pola bramkowego do... nikogo.

Goście po słabym początku starają się być aktywniejsi z przodu. Gospodarze szukają dziury w obronie rywala.

Sprzed pola karnego prawą nogą uderzył Janko, piłka przeleciała ponad bramką.

Kiedy przy piłce jest Neymar momentami atakowany jest nawet przez trzech rywali.

Od początku gra toczy się na połowie gości. Piłkarze PSG starają się rozmontować defensywę St. Etienne.

Gramy!

Obydwa zespoły w pierwszych trzech kolejkach odniosły trzy wygrane. Pojedynek zapowiada się pasjonująco. Czy Neymar zdobędzie kolejnego gola i zaliczy kolejne asysty?