1
2
87'

Gol! Strzelił Lucas Moura.

I mamy 1:5! Meunier dograł z boku pola karnego do Lucasa, a ten najpierw trafił w słupek, jednak przy dobitce był już skuteczny.

Paris Saint-Germain
15
8
2
5
87'

Paryżanie ciągle są głodni i jeszcze naciskają gospodarzy.

1
1
1
1
4
84'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Christopher Nkunku.

81'

Gospodarze chcieliby już chyba usłyszeć ostatni gwizdek. Po czerwonej kartce dla Assou-Ekotto ich gra kompletnie się posypała.

78'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

1
77'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Lucas Moura.

76'

Metz. Schodzi: Nolan Roux. Wchodzi: Brian Fernandez.

Brian Fernandez #10
1
1
75'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Pogubili się kompletnie gospodarze we własnym polu karnym i płaskim strzałem na 1:4 trafił Cavani.

21
10
2
4
7
72'

Z dystansu wyraźnie przestrzelił Adrien Rabiot.

1
1
69'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Adrien Rabiot.

3:1 dla PSG! Neymar otrzymał krótkie podanie od Rabiota i pokonał Kawashimę bardzo precyzyjnym uderzeniem przy słupku z kilkunastu metrów.

27
8
3
5
13
68'

Presnel Kimpembe zablokował mocne uderzenie z dystansu Philippsa.

1
1
1
1
66'

Gra już tylko jeden zespół. Atomowy strzał Cavaniego z ostrego kąta i FC Metz uratowała poprzeczka!

4
1
2
3
63'

Teraz nad poprzeczką huknął Edinson Cavani!

3
1
62'

Mogło być 1:3, ale po strzale Mbappe Lottina piłkę zmierzającą do siatki wybił Niakhate!

2
1
1
2
60'

Metz. Schodzi: Miguel Cafu. Wchodzi: Matthieu Udol.

Matthieu Udol #12
Miguel Cafu #26
1
59'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin.

1:2! Balliu wybił piłkę z własnego pola karnego wprost pod nogi Mbappe Lottina, a ten trafił do siatki mocnym płaskim strzałem z 18 metrów.

29
10
2
7
14
57'

Po dograniu z lewego skrzydła obok słupka uderzył z ostrego kąta Julian Draxler.

2
2
1
1
55'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Benoit Assou-Ekotto.

Szok na trybunach. Assou-Ekotto sfaulował Mbappe Lottina dość bezpardonowo, ale to nie było przewinienie kwalifikujące się do wyrzucenia winowajcy z boiska. Sędzia chyba przesadził, bo należało sięgnąć po "żółtko".

11
5
4
6
16
55'

Metz. Schodzi: Emmanuel Riviere. Wchodzi: Opa Nguette.

Opa Nguette #11
2
1
54'

Kiepska centra Neymara z rzutu rożnego i piłkę wybił Cohade.

1
1
1
1
52'

Wydawało się, że od początku drugiej połowy PSG ruszy z furią do ataku, ale na razie nic takiego nie ma miejsca.

1
1
2
2
48'

Powinno być 2:1 dla FC Metz! Alphonse Areola wybił piłkę głową wprost pod nogi Riviere'a, ale ten spudłował z kilku metrów na pustą bramkę!

1
2
1
2
5
Czy FC Metz uda się zdobyć w tym meczu choć jeden punkt?
3
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
1
45'

3
2
1
1
43'

Po rzucie rożnym obok słupka w asyście rywala uderzył głową Marquinhos.

2
42'

Płasko z ostrego kąta uderzył Neymar i Eiji Kawashima końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

3
1
1
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Draxler.

3
2
1
2
37'

Gol! Strzelił Emmanuel Riviere. Asystował mu Mathieu Dossevi.

Niebywałe! Znów mamy remis! Dossevi dośrodkował z prawej strony pola karnego i głową z najbliższej odległości piłkę do siatki wpakował Riviere!

15
35'

Teraz Kawashima zatrzymał bardzo groźny strzał głową Cavaniego! Centrował Kylian Mbappe Lottin.

2
2
1
34'

Edinson Cavani miał sporo swobody na 15. metrze, ale uderzył zbyt lekko i Eiji Kawashima złapał piłkę.

3
2
1
1
31'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar.

Mamy 0:1! Neymar podał prostopadle do Cavaniego, a ten minął wychodzącego z bramki Kawashimę i dopełnił formalności z ostrego kąta.

25
13
8
14
22
29'

Po podaniu z prawego skrzydła obok słupka uderzył z ostrego kąta Emmanuel Riviere.

2
2
1
1
1
25'

Brawa na trybunach, bo FC Metz przeprowadziło dynamiczną akcję oskrzydlającą. Zagrożenie oddalił jednak Marquinhos.

1
1
22'

Stuprocentowa okazja PSG! Niespodziewanie na czystej pozycji znalazł się Edinson Cavani. Urugwajczyk miał przed sobą tylko Kawashimę, ale po jego rękach trafił w słupek! Wszystko działo się na granicy spalonego.

2
2
2
3
5
17'

Nic się nie zmienia. FC Metz skupione na defensywie, a goście męczą się w ataku pozycyjnym.

1
1
13'

Eiji Kawashima łatwo złapał piłkę po wrzutce Neymara.

1
1
1
11'

Fantastyczna szansa paryżan, ale uderzający z 9 metrów Julian Draxler trafił wprost w Kawashimę! Nieskutecznie dobijał jeszcze Edinson Cavani, on jednak i tak był na spalonym.

3
2
1
1
2
10'

Gospodarze nieco zniwelowali przewagę faworyta. Po rzucie rożnym próbował główkować Emmanuel Riviere, jednak minął się z piłką.

6'

Od początku spotkania PSG ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, choć nie oglądaliśmy jeszcze groźnych strzałów.