Jeszcze szansa przed Pleą, ale strzał Francuza zablokował Glik.

5
2
1
87'

Piłkarze chcą już dograć ten mecz. Koncówka to już tylko czekanie na końcowy gwizdek.

1
1
1
84'

Gol! Strzelił Igniatius Ganago.

Sidibe strzela prosto w bramkarza gospodarzy, a po chwili ci wychodzą z kontrą. W sytuacji sam na sam nie myli się ligowy debiutant z Kamerunu.

3
80'

Mistrz Francji jest już pogodzony z losem. To gospodarze atakują.

3
2
3
1
1
79'

Nice. Schodzi: Allan Saint-Maximin. Wchodzi: Remi Walter.

wchodzi Wchodzi
Remi Walter #18
schodzi Schodzi
Allan Saint-Maximin #7
2
2
77'

Seryjne dośrodkowania w pole karne Cardinale, ale ten jest dzisiaj totalnie bezrobotny.

2
2
1
75'

Nice. Schodzi: Mario Balotelli. Wchodzi: Igniatius Ganago.

2
2
74'

Okazja bramkowa AS Monaco! Glik zgrał piłkę głową, ale z najbliższej odległości spudłował Guido Carrillo.

1
1
1
71'

Fabinho przedzierał się prawą stroną pola karnego gospodarzy, ale dobrze piłkę zastawił Pierre Lees Melou i sędzia dopatrzył się faulu zawodnika gości.

1
69'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Balotelli.

66'

Futbol nie takie rzeczy już widział, ale trudno będzie się podnieść AS Monaco. Gra Mistrza nie wskazuje na zdobycie jakichkolwiek goli.

1
1
63'

Miejscowi ruszają z szybką kontrą, ale kończy ją podanie za plecy Saint-Maximina.

1
1
60'

Gol! Strzelił Mario Balotelli. Asystował mu Arnaud Souquet.

Mistrz na kolanach! Płaskie dogranie z prawego skrzydła i z kilku metrów formalności dopełnił Super Mario.

3
58'

Niewiele ciekawego dzieje się po przerwie. Monaco próbuje złapać kontakt, ale gospodarze są dziś zdyscyplinowani w obronie.

1
55'

Gramy już 10 minut po przerwie, a gospodarze umiejętnie trzymają rywala na dystans.

1
53'

Adama Diakhaby uderza bez przyjęcia z 16 metrów, ale piłka trafia w plecy Marlona.

1
50'

Mocne wstrzelenie futbolówki na 5. metr, a tam przy próbie wybicia skiksował Christophe Jallet. Na jego szczęście piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
47'

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy urazu nabawił się Arnaud Souquet. Medycy na boisku.

2
1
1
46'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Guido Carrillo.

46'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

46'

Gra wznowiona.

3
1
43'

Kończy się nam pierwsza połowa, a AS Monaco jeszcze bez poważnej okazji bramkowej.

2
1
2
2
2
41'

Blisko trzeciego gola byli miejscowi! Seri dograł na głowę Balotelliego, ale Włoch przestrzelił z kilku metrów.

2
1
1
40'

Djibril Sidibe dośrodkowuje z prawej strony boiska, szukając w polu karnym Falcao. Kolumbijczyk jednak przesadził z agresją w walce o lepszą pozycję i grę przerywa gwizdek.

1
1
37'

Stały fragment 30 metrów od bramki Cardinale. Centra Moutinho, ale kolegom w obronie pomógł wysoki Mario Balotelli.

1
2
2
35'

Groźna kontra gospodarzy i ponownie z piłką w polu karnym gości znalazł się Plea. Uderzenie w kierunku dalszego słupka tylko nieznacznie minęło cel.

1
33'

Centra Moutinho i strzał głową Jemersona. Piłka trafia w jednego z obrońców Po chwili poprawka, ale ponownie w rywali.

1
30'

Marlon starał się uprzedzić rywala i wybić piłkę wślizgiem, ale podciął sędziego Clementa Turpina. Obaj szybko podali sobie rękę, ale na trybunach ubaw.

1
1
27'

Podnieśli się rezerwowi AS Monaco. Zdenerowany trener Leonardo Jardim nakazał rozgrzewkę, zatem można spodziewać się zmian.

1
1
Czy AS Monaco odwróci jeszcze losy meczu?
2
1
24'

Gospodarze cofnęli się na własną połowę. Prowadzą 2:0, ale czy to nie za wcześnie na bronienie wyniku?

2
1
21'

Dośrodkowanie Lemara i "głowa" Falcao. Piłka dotknęła jeszcze jednego z obrońców i przeleciała nad poprzeczką. Korner nie przyniósł zagrożenia.

1
1
18'

Gol! Strzelił Alessane Plea. Asystował mu Allan Saint-Maximin.

Mistrz ma poważne problemy, bo przegrywa już 0:2. Wysoko ustawiona obrona Monaco została skarcona. Plea ruszył jeszcze z własnej połowy, więc o ofsajdzie nie mogło być mowy. Ogranie Jemersona i silny strzał, który przełamał ręce bramkarza.

13
16'

Pierre Lees Melou ruszył w stronę Glika i Polak miał kłopoty. Próba długiego podania trafiła w rywala, na szczęście dla naszego rodaka ten nie dogonił piłki przed linią końcową.

2
1
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Jorge. Ostry atak na nogi Saint-Maximina.

AS Monaco
1
1
1
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Christophe Jallet. Faul na Fabinho.

9'

Oglądając pierwsze minuty zastanawiamy się jakim sposobem OGC Nice ma na koncie tylko 3 punkty!? Gospodarze zawiesili dziś poprzeczkę bardzo wysoko.

1
1
3
6'

Gol! Strzelił Mario Balotelli.

Bliski obrony był Danijel Subasić. Bramkarz rzucił się w swoją prawą stronę, ale strzał był zbyt silny. Ciekawe, że Balotelli wcale nie okazał radości ze zdobytego gola.

14
7
4
11
19
5'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe.

2
1
2
3
3
5'

Rzut karny dla gospodarzy! Sidibe faulował Balotelliego we własnym polu karnym!

4
3
5
6
6
5'

Kontra gospodarzy i zmarnowana "setka". Plea przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem!

2
2
1
1
1
4'

Ładna akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Jalleta z 18 metrów.

2
2
1
1
3'

Adama Diakhaby odebrał piłkę Marlonowi, wpadł w pole karne i sam postanowił kończyć akcję strzałem. Mocno, ale bardzo wysoko w trybuny.

2
1
1
1
1
1'

Mario Balotelli już dał o sobie znać. Celowe skrobnięcie rywala po łydkach. Poszkodowany Fabinho skwitował takie zachowanie uśmiechem.

16:29

Gospodarze po 4. kolejkach Ligue 1 nie mają wesołych min. Ich bilans 1-0-3 wskazuje, że to AS Monaco będzie faworytem dzisiejszego meczu. Mistrz Francji wygrał jak do tej pory wszystkie spotkania i z kompletem punktów wraz z Paris Saint-Germain przewodzą tabeli.

1
2
1
16:29

20 minut do pierwszego gwizdka... rozgrzewka w pełni.

1
1
16:29

Rozkręca nam się piłkarska sobota. Gra Bundesliga, kopią na Wyspach i w gorącej Hiszpanii. My zapraszamy na 90 minut z Kamilem Glikiem. Polak ze swoją drużyną przyjechał na Grand Stade de Nice. Zacieramy ręce na jego pojedynki z Mario Balotellim.