Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Soualiho Meite.

AS Monaco
1
1
81'

Wynik gry już jest ustalony, niewiele ciekawego dzieje się na stadionie w Monaco.

1
77'

Goście starają się zdobyć honorowego gola. Piłka na połowie gospodarzy. Spowodowane jest to faktem, że nasycone Monaco już skupia się na defensywie.

1
74'

Strasbourg. Schodzi: Martin Terrier. Wchodzi: Anthony Goncalves.

Anthony Goncalves #17
Martin Terrier #20
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe.

72'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Guido Carrillo.

70'

Goście chcieliby już zakończyć mecz. Natomiast gospodarze świetnie się bawią. Kolejne trafienia to kwestia minut.

1
1
66'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Falcao wykorzystał błąd obrony i mocnym strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie Monaco. 3:0!

11
6
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Kader Mangane.

Kader Mangane #12
RC Strasbourg Alsace
62'

Goście coraz więcej ryzykują, co otwiera gospodarzą okazje do wyprowadzania kontr.

59'
55'

Goście nie potrafią zbyt wiele zdziałać pod bramką Monaco. Gospodarze mają mecz pod całkowitą kontrolą.

51'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Jorge. Już chyba po meczu. Do dośrodkowania Jorge doszedł Falcao, który z bliska wpakował piłkę do bramki gości! Przy trafieniu błąd popełnił sędzia. Falcao znajdował się na metrowym spalonym!

9
5
1
1
1
49'

Z większym luzem grają po przerwie gospodarze. Goście po stracie bramki wyraźnie stracili nadzieję na odrobienie strat.

1
1
46'

Gramy!

1
1
1
46'

Strasbourg. Schodzi: Pablo Martinez. Wchodzi: Dimitri Lienard.

Dimitri Lienard #11
Pablo Martinez #4
1
44'

Gol! Strzelił Rony Lopes. Asystował mu Radamel Falcao. Jednak Monaco zdobyło gol kilkadziesiąt sekund przed przerwą. Dalekie dogranie do Falcao, ten podał do Lopesa, który z bliska wpakował piłkę do bramki.

18
9
1
2
1
40'

Odważnie między obrońców ruszył Sacko, ale szybko został zatrzymany przez Glika i spółkę.

1
38'

Akcje Monaco stara się napędzać Jovetić, jednak partnerzy nie pomagają swojemu koledze. Wiele wskazuje na to, że przed przerwą nie zobaczymy bramek.

1
34'

Uderzał Aholou, piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Monaco.

2
3
1
1
2
32'

Z dość trudnej pozycji uderzał Jovetić. Strzał z ostrego kąta nie znalazł drogi do siatki.

2
2
1
1
1
29'

Saadi urwał się obronie rywala, ale nie potrafił oddać celnego strzału na bramkę Monaco. Goście powinni objąć prowadzenie!

1
1
25'

Obraz gry nie ulega zmianie. Wciąż gra toczy się głównie w środku pola. Monaco niezbyt kwapi się do ofensywy.

1
1
1
21'

Mocny strzał oddał Ghezzal, ale uderzył wprost w bramkarza.

1
2
18'

Spotkanie póki co bez większych emocji. Monaco spokojnie czeka na swoje okazje, a goście są zadowoleni z remisu.

1
15'

Więcej z gry mają gospodarze, ale poza strzałem Joveticia w poprzeczkę nie potrafią poważniej zagrozić przyjezdnym.

1
1
1
2
2
10'

Stara się atakować Strasbourg, ale akcjom gości brakuje dokładności.

2
2
2
1
1
8'

Groźny strzał Joveticia. Piłka jednak nie wpadła do siatki po technicznym uderzeniu z ok. 17 metrów. Gracz gospodarzy starał się przelobować bramkarza, ale trafił w poprzeczkę!

1
1
1
3
2
7'

Nie przebierają w środkach gracze gości. Popełnili już kilka przewinien. Sedzia kartkę wyciągnął tylko raz.

1
1
1
1
1
5'

Monaco spokojnie rozgrywa pierwsze minuty, to goście starają się być aktywniejsi.