Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

5
86'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jeremy Morel.

Druga bramka samobójcza! Wielki pech Lyonu w ostatnim kwadransie. Jeremy Morel wpakował piłkę do własnej siatki po interwencji Anthony'ego Lopesa.

Olympique Lyon
14
10
4
3
7
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Silva.

Paris Saint-Germain
4
6
4
4
5
79'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Edinson Cavani!

Anthony Lopes sparował strzał Urugwajczyka z rzutu karnego na poprzeczkę i utrzymał Lyon przy życiu w tym meczu!

21
15
5
5
7
79'

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy.

Ferland Mendy #22
2
1
1
2
78'

Rzut karny dla Paris Saint-Germain! Sędzia stwierdził, że Mendy staranował nieprzepisowo Kyliana Mbappe Lottina i jest wielka szansa na drugiego gola dla gospodarzy.

4
2
3
4
4
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Neymar.

9
4
2
4
6
75'

Gol samobójczy! Marcelo.

Przełom w Paryżu! Na kwadrans przed końcem meczu wicemistrz Francji wyszedł na prowadzenie. Niefortunnie do własnej bramki trafił Marcelo.

13
8
6
11
17
73'

PSG. Schodzi: Layvin Kurzawa. Wchodzi: Yuri Berchiche.

72'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

68'

Coraz bliżej zmiany bezbramkowego wyniku. Kylian Mbappe Lottin nie oddał tak soczystego strzału jak zamierzał, a Ndombele tak precyzyjnego jak chciał. Piłka po uderzeniu środkowego pomocnika Lyonu trafiła w poprzeczkę!

2
4
1
66'

Anthony Lopes miał już w tym meczu trudniejsze interwencje. Po miękkim dośrodkowaniu miał najbliżej do piłki i po prostu sprzątnął ją sprzed nosów zainteresowanych strzałem paryżan.

1
3
63'

Ol. Lyon. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Maxwel Cornet.

60'

Dwa kwadranse do końca. Mobilizują się gospodarze do ataku, a autorem ostatniego groźnego strzału był Edinson Cavani.

1
2
1
57'

Anthony Lopes broni wyśmienicie. Bramkarz przyjezdnych rzucił się na piłkę jak lew i nie pozwolił jej wpaść do bramki po strzale Neymara z rzutu wolnego. Coraz bliżej jest Brazylijczyk!

1
1
1
3
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nabil Fekir.

2
1
1
1
54'

Kylian Mbappe Lottin wpadł w pole karne Lyonu i starał się uruchomić płaskim podaniem Edinsona Cavaniego. Przeczytał to umiejętnie Anthony Lopes i sprzątnął piłkę.

1
50'

Nabil Fekir przeniósł grę w pole karne gospodarzy i oddał niebezpieczne uderzenie między dwoma obrońcami. Alphonse Areola interweniował na linii!

1
1
1
50'

Neymar mierzył długo z rzutu wolnego, który sam wywalczył. Trafił w głowę stojącego w murze przeciwnika. Szansa na zmianę wyniku zmarnowana.

2
47'

Pierwsze podanie w pole karne Olympique Lyon po przerwie. Piłka odbiła się od głowy Kyliana Mbappe Lottina i trafiła do bramkarza. Anthony Lopes mógł się z nią ponownie przywitać.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Motta.

1
44'

Neymar oszukał dwóch obrońców i wypracował sobie miejsce do oddania strzału. Piłkę po próbie Brazylijczyka sparował Anthony Lopes, który ustawił się idealnie.

1
2
2
40'

Mają o czym myśleć gospodarze. Owszem, przeważają, jednak owoce ich ataków są mizerne. Olympique Lyon gra rozsądnie i nawet gdyby prowadził, nie byłby to wynik krzywdzący.

36'

Dani Alves podłączył się do ataku Paris Saint-Germain i został zatrzymany w ostatnim momencie. Tak gorąco jak po rajdzie Brazylijczyka jeszcze nie było w polu karnym Olympique Lyon.

2
1
1
2
2
34'

Tym razem nie obyło się bez faulu. Kenny Tete zatrzymał nieprzepisowo Neymara i powoli zaczyna sobie grabić w oczach sędziego.

6
2
2
2
2
31'

Anthony Lopes rządzi na przedpolu i radzi sobie ze wszystkimi dośrodkowaniami. Trochę ryzykuje, ale dlaczego ma tego nie robić, skoro dotychczas sprzyja mu fortuna.

2
1
1
1
1
27'

Już blisko dwa kwadranse spotkania za kibicami, a Paris Saint-Germain bez celnego strzału. Tempo starają się podkręcić tradycyjnie Neymar i Kylian Mbappe Lottin.

2
1
1
1
2
24'

Ferland Mendy wywalczył korner na lewym skrzydle. Nie bez problemu poradzili sobie po dośrodkowaniu paryżanie.

1
1
1
1
1
22'

Paris Saint-Germain powoli spycha swojego przeciwnika we własne pola karne. Brakuje jednak porozumienia w dotychczasowych atakach. Neymar i Kylian Mbappe Lottin decydują się na indywidualne rozwiązania.

1
1
1
19'

Kenny Tete wygrał pojedynek jeden na jednego z Neymarem. Blisko zasiadają kibice z Lyonu i nagrodzili swojego bocznego defensora brawami.

1
2
1
16'

Anthony Lopes zmierzył się z dwoma niebezpiecznymi dośrodkowaniami Neymara z narożnika boiska. Za drugim razem udanie wypiąstkował piłkę i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

1
14'

Tanguy Ndombele sfaulowany przed polem karnym Paris Saint-Germain. Przyjezdni mieli szansę na zdobycie gola z rzutu wolnego. Mariano Diaz strzelił jednak bardzo niecelnie.

2
10'

Mocny początek Olympique Lyon, ale trochę zwolnili jego piłkarze i wpuścili faworyta na własną połowę. Muszą rozsądnie gospodarować energią.

4
1
1
1
7'

Jeszcze jedna akcja przyjezdnych. Memphis Depay poczęstował strzałem Alphonse'a Areolę i bramkarz gospodarzy musiał się wykazać po raz pierwszy na linii.

3
1
2
6'

Bertrand Traore upadł w polu karnym Paris Saint-Germain. Sędzia był blisko sytuacji, spojrzał groźnie na pomocnika z Lyonu i kazał mu podnieść się z boiska. Nie ma jedenastki.

6
1
3'

Wysoki pressing przyjezdnych. Ryzykują, ale starają się od początku narzucić rywalom trudne warunki i do maksimum utrudnić rozegranie piłki.