Monaco na połowie Lille. Gospodarze już nie mają ochoty grać.

1
85'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

83'

Faraj przewrócił się w polu karnym, sędzia z kamienną twarzą nakazał grać dalej.

1
1
1
1
1
82'

Monaco nie pozwala Lille wyjść z piłką z własnej połowy. Gospodarze są kompletnie rozbici.

2
80'

Monaco. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Thomas Lemar.

77'

Z bliska uderzał Ponce, ale kapitalną interwencją popisał się bramkarz!

1
1
76'

Uderzał Ghezzal, tym razem górą bramkarz.

73'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Napastnik w swój lewy róg, bramkarz w przeciwnym. 11. gol Falcao w sezonie!

14
5
2
2
1
72'

Rzut karny dla Monaco. W polu karnym faulowany był Jorge.

2
2
2
1
71'

Pepe z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i ponad bramką wyszło na róg, po którym strzał głową Ie z problemami bronił bramkarz.

1
71'

Jemerson faulując rywala doznał urazu. Są już przy nim medycy, prawdopodobnie będzie konieczna zmiana.

1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jemerson.

AS Monaco
1
69'

Lille. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Ezequiel Ponce.

68'

Fabinho sam na sam z bramkarzem, ale uderzył tuż obok słupka!

1
1
1
68'

Lopes wbiegł z piłką w pole karne, ale uderzył zbyt lekko.

67'
64'

Dobra interwencja w obronie profesora Kamila Glika. Jedna z nielicznych prób gospodarzy.

6
3
63'

Monaco cofnęło się, Lille nie potrafi znaleźć się z piłką w polu karnym gości.

1
60'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Rachid Ghezzal.

1
1
59'

Joao Moutinho dośrodkował z rzutu wolnego, Kamil Glik wyskoczył do piłki, ale zamiast w nią trafić sam został uderzony po twarzy przez rywala na co sędzia nie zareagował.

2
2
57'

Lille. Schodzi: Anwar El Ghazi. Wchodzi: Fares Bahlouli.

54'

Niepewna interwencja defensywy Lille. Do piłki doszedł El Ghazi, ale spudłował z ok. 10 metrów!

1
1
1
53'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Monaco. Gospodarze nie stworzyli żadnego zagrożenia.

50'

Próba odpowiedzi Lille. Z pola karnego wysoko nad bramką przymierzył Faraj.

48'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. 0:3! Lopes wykorzystał upadek rywala i wbiegł z piłką w pole karne. W sytuacji sam na sam początkowo górą bramkarz, ale poprawka głową Falcao znalazła drogę do bramki Lille!

17
7
3
46'

Gramy po przerwie!

2
1
46'

Lille. Schodzi: Luiz Araujo. Wchodzi: Imad Faraj.

wchodzi Wchodzi
Imad Faraj #14
schodzi Schodzi
Luiz Araujo #11
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
1
1
1
45'

Groźny strzał tuż obok słupka z ok. 16 metrów oddał Araujo. Niewiele brakowało gospodarzom!

1
44'

Rzut wolny dla Lille z lewej strony pola karnego. Z dośrodkowaniem bez problemów poradzili sobie Glik i przyjaciele.

3
1
41'

Jovetić na spalonym, zawodnik gości pokazywał sędziemu na palcach, że to tylko kilka centymetrów.

1
39'

Luiz Araujo uderzył z dystansu, ale wysoko ponad bramką.

1
36'

Starają się zagrozić rywalom gospodarze. Monaco jednak niezbyt się wysilając spokojnie rozbija próby Lille.

3
1
1
1
1
33'

Z siedmiu metrów uderzał Benzia. To powinien być gol, a było... pudło dnia.

1
3
1
1
1
30'

Gol! Strzelił Rachid Ghezzal. Asystował mu Almamy Toure. Już 0:2! Piłka z prawej strony pola karnego trafiła pod nogi Toure, ten dograł wzdłuż bramki, gdzie do siatki z sześciu metrów trafił nadbiegający Ghezzal.

19
8
3
3
1
28'

Mają problemy gospodarze z podejmowaniem szybkich decyzji. Tak było przed momentem kiedy Benzia długo zwlekał z uderzeniem.

3
2
1
26'

Falcao dogrywał w pole karne do Joveticia, pewnie piłkę złapał Maignan.

3
2
1
24'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Monaco długo czekało na zadanie pierwszego ciosu. Fatalny błąd obrońcy, El Ghazi chciał podać do kolegi, a zagrał do Joveticia. Piłkarz Lille ustawił się do uderzenia i z ok. 16 metrów strzelił tuż przy słupku. Po golu z... niczego 0:1.

27
10
4
2
2
23'

Monaco w końcu przeniosło ciężar gry pod bramkę Lille. Wciąż jednak bez celnych strzałów i groźniejszych spięć.

1
1
22'

W przeciągu kilkudziesięciu sekund bardzo dobrze na przedpolu interweniował Maignan. Gorzej wyglądała sytuacja z wyprowadzeniem piłki.

3
1
1
20'

Już dwadzieścia minut za nami. Wciąż bez groźniejs sytuacji. Starają się atakować gospodarze, ale brak w ich szeregach zrozumienia.

1
1
18'

Sędzia gwizdnął po starciu w polu karnym Monaco. Faul? Nie! Spalony!

1
1
2
16'

Z dystansu uderzył Ie. Piłka leciała wyżej i wyżej... Podobno już gdzieś spadła.

1
2
15'

Glik pokopał rywala, ten padł niczym rażony piorunem. Sędzia udzielił Polakowi słownego upomnienia. - Słuchaj Kamil, bo będę musiał coś ci pokazać - stwierdził arbiter, na co Glik uśmiechnął się.

1
3
1
2
1
12'

Gracze Lille dobrze prezentują się jedynie do okolic pola karnego. Później brakuje im zdecydowania i siły w podaniach.

10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lille. Piłkę przejęli gospodarze.

2
1
8'

Groźnie w polu karnym Monaco, po chwili goście wyprowadzili kontrę. Zakończył ją płaskim, niecelnym uderzeniem Jovetić.

1
6'

Akcja Lille prawą stroną, dośrodkowanie w pole karne. Sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

1
1
1
4'

Od początku w ataku Monaco, rywale szans zamierzają szukać w kontrach. Póki co szybko kończą próby ich wyprowadzenia goście.