Rzut karny dla Bordeaux. Meunier sfaulował Cafu.

2
2
5
87'

PSG dąży do zdobycia siódmego gola, wśród gości najaktywniejszy jest Igor Lewczuk. Głodny gry jest Polak.

6
5
2
2
1
83'

Malcom uderzył z rzutu wolnego, piłka trafiła w boczną siatkę.

6
2
2
2
3
81'

Do oddania uderzenia doszedł Lewczuk, ale źle trafił w piłkę.

1
79'

Ależ akcja paryżan. Po wymianie piłek Lo Celso z Neymarem strzał Brazylijczyka o centymetry minął dalszy słupek.

1
77'

Ożywił się Neymar, Brazylijczyk ma ochotę na zdobycie trzeciego gola.

1
75'

Bordeaux. Schodzi: Francosi Kamano. Wchodzi: Jonathan Cafu.

wchodzi Wchodzi
Jonathan Cafu #22
schodzi Schodzi
Francosi Kamano #11
1
72'

A Bordeuax w ataku, uderzał Camano, Areola efektownie wybił piłkę na róg.

1
1
71'

Yuri Berchiche dostał piłą w oko i ma problem. Medycy bawią się w okulistów.

70'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

69'

Mendy wpadł w pole karne, jego strzał z ostrego kąta odbił się od słupka!

2
2
4
2
2
68'

Gospodarze się bawią, a goście starają się zmniejszyć rozmiary porażki.

1
1
64'

Angel di Maria z rzutu wolnego uderzył metr ponad bramką.

1
1
3
2
2
64'

Żółtą kartkę za faul na Neymarze otrzymał Younousse Sankhare.

Younousse Sankhare #13
1
2
2
2
2
63'

Bodajże piąta wrzutka w pole karne gospodarzy Lewczuka. Po raz kolejny jednak nikt nie uderzał. Mogą się podobać dośrodkowania Polaka.

1
61'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Angel di Maria.

60'

Uderzał Malcom, ale wprost w dobrze ustawionego bramkarza PSG.

1
58'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Julian Draxler.  Draxler odzyskał piłkę, podał do MBappe, a ten w sytuacji sam na sam z zimną krwią trafił do bramki. 6:1!

Paris Saint-Germain
20
9
3
4
5
56'

Bordeaux. Schodzi: Nicolas de Preville. Wchodzi: Alexandr Mendy.

Nicolas de Preville #12
1
1
56'

Podczas akcji staranowany bez piłki został Neymar. Brazylijczyk trochę dochodził do siebie, sędzia... nic nie widział.

3
2
2
3
3
55'

Meunier w polu karnym, dośrodkowanie do nikogo.

1
1
54'

Piłkarze Bordeaux wymieniają między sobą podania. Niewiele z tego wynika.

1
komentarz

A tak "miłość" wyznali sobie po jednej z bramek Neymar z Cavanim.

1
3
3
3
4
50'

De Preville uderzył z rzutu wolnego, ale bardzo źle kopnął w piłkę.

1
1
1
3
2
48'

Znowu w pole karne dogrywał Lewczuk, ale po raz kolejny jego partnerzy nie potrafili tego wykorzystać.

1
1
1
46'

Sprzed pola karnego wprost w ręce Areoli Malcoma.

1
46'

Gramy po przerwie. Padną kolejne gole?

5
1
1
1
1
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Meunier.

1
1
2
2
2
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

1
1
1
45'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Kolejny cudowny gola dla gospodarzy! Dośrodkował Mbappe, a Draxler kapitalnym uderzeniem z woleja trafił na 5:1!

21
11
3
3
2
44'

PSG po zdobyciu czwartego gola znowu wyraźnie panuje na placu gry. Gościom ponownie odechciało się walczyć.

2
2
1
40'

Gol! Strzelił Neymar. Na co najmniej 3 tempa uderzył Neymar, bramkarz nie stał na środku, szans na obronę karnego nie miał. 4:1!

27
13
5
5
10
40'

Do piłki podejdzie Neymar. Cavani grzecznie stoi i czeka.

9
11
4
3
5
39'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Vukain Jovanović.

Vukain Jovanović #4
1
1
2
3
4
39'

Uderzenie Draxlera przed siebie odbił bramkarz. Powstało zamieszanie i kilkanaście sekund później za zagranie ręką arbiter podyktował rzut karny!

1
3
1
2
38'

Już gorąco po drugiej stronie boiska, uderzał Malcom, ale bramkarz nogą odbił piłkę!

1
37'

Z kilku metrów uderzał Kylian Mbappe Lottin, bramkarz udem zdołał odbić piłkę.

1
1
2
1
1
36'

Kolejne dogranie Lewczuka, do wysoko podanej piłki doszedł Kamano, ale z bliska przestrzelił.

1
35'

Lewczuk dośrodkował z okolic linii bocznej pola karnego, ale żaden z partnerów nie zdołał oddać uderzenia.

1
34'

To dopiero pierwszy występ w sezonie Polaka. Lewczuk zajął miejsce na prawej obronie.

2
2
1
1
33'

Bordeaux. Schodzi: Youssouf Sabaly. Wchodzi: Igor Lewczuk. Jak to mówią: Igor na pewno wszystko połapie i punkty PSG wiszą na włosku...

Youssouf Sabaly #20
3
2
1
1
31'

Gol! Strzelił Younousse Sankhare. Asystował mu Nicolas de Preville. Rozklepali obronę PSG goście. Prostopadłe podanie do de Preville'a, który nie zdecydował się na strzał, ale podał do Sankhare. Były gracz PSG uderzeniem do pustej bramki dał nadzieję Bordeaux.

Asysta:
24
12
8
5
7
28'

Nie klei się gra Bordeaux. Goście wysoko przegrywają, dodatkowo grają bardzo nerwowo i niedokładnie.

3
1
24'

Cavani wślizgiem rzucił się do pilki, ale jej nie trafił. Gracz PSG domagał się podyktowania rzutu karnego.

1
1
1
1
1
23'

Goście mogli zdobyć gola, ale de Preville źle uderzył z ok. 13 metrów.

3
1
1
2
2
22'

Gol! Strzelił Thomas Meunier. Asystował mu Yuri Berchiche. Goście się rozochocili i momentalnie zostali ukarani. Akcja lewą stroną, dogrywał Yuri, Mbappe skiksował, ale Meunier z ok. 13 metrów uderzył lekko, ale precyzyjnie pod poprzeczkę! 3:0!

23
11
3
4
4
20'

Bordeaux otrząsnęło się i stara się coś zdziałać na polowie PSG. Goście jednak wciąż nie zagrozili poważniej liderowi.

3
3
1
1
2
16'

Po stracie drugiego gola przyjezdnym odechciało się grać. Ogromna przewaga paryżan, efektowne popisy Neymara.

2
2
1
1
1
14'

Znowu bito na alarm w polu karnym Bordeaux, tym razem jednak gospodarze dali się złapać na spalonym.

1
1
1
2
1
13'

Po bramce Neymar i Cavani uśmiechnięci gratulowali sobie. Konflikt? Topór został zakopany.

3
3
3
1
2
12'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar. Po raz pierwszy od kilku minut PSG dostało się pod bramkę gości i... padł gol. Neymar wyłożył piłkę Cavaniemu, a ten trącił futbolówkę i ta wtoczyła się do bramki obok zaskoczonego golkipera!

29
16
4
4
7
10'

Kombinacyjna akcja gości w polu karnym, ale efektem tylko rzut rożny.

2
1
1
1
1
8'

Bordeaux przeniosło ciężar meczu na polowę PSG, ale póki co nie stworzyło klarownej, bramkowej okazji.

2
1
1
1
1
5'

Gol! Strzelił Neymar. O Boże! Cóż za strzał Neymara z rzutu wolnego ok. 28 metrów. Kapitalna bramka! 1:0! Piłka wzniosła się na kilka metrów, a następnie zaczęła spadać. Zdezorientowany bramkarz nawet nie interweniował.

33
19
5
5
9
3'

Szybkie wyjście z kontrą gości, z ok. 16 metrów uderzył de Preville, ale próba była bardzo nieudana.

2
16:52

PSG jest liderem Ligue z dorobkiem 19 punktów, Bordeaux jest na 3. pozycji i ma 4 punkty mniej.