Ligue 1: 9. kolejka
14 paź 2017 17:00
90+2'

Gol! Strzelił Thomas Meunier. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Nieprawdopodobne! Dograne do Mbappe, ten zagrał wzdłuż pola bramkowego. Do piłki ponownie doszedł Meunier i strzałem po ziemi zdobył gola. Obrońca starał się zatrzymać futbolówkę na spółkę z bramkarzem, ale ta minęła linię!

Paris Saint-Germain
15
7
4
7
18
90+1'

Neymar uderzył z pola karnego, ale wysoko ponad bramką.

3
1
2
1
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

1
1
2
1
90'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową anemicznie uderzył jeden z graczy gospodarzy. Bramkarz pewnie obronił.

1
1
1
87'

Żółtą kartkę za zdjęcie koszulki po golu otrzymał Benjamin Jeannot.

Benjamin Jeannot #11
Dijon FCO
4
1
3
87'

Gol! Strzelił Benjamin Jeannot. Cóż za bramka! Kapitalny strzał z woleja Jeannota. Piłkarz Dijon doszedł do piłki ok. 30 metrw przed bramką i fantastycznie przymierzył lewą nogą. Alphonse Areola nawet nie drgnął. Przepiękne trafienie!

Dijon FCO
13
7
3
3
7
86'

Neymar uderzył z rzutu wolnego z ok. 17 metrów, bramkarz odbił piłkę do boku.

1
2
1
1
82'

Piłkarze PSG po objęciu prowadzenia kontrolują przebieg meczu. Gospdoarze w ataku, ale niewiele z tego wynika.

81'

Dijon. Schodzi: Jordan Marie. Wchodzi: Florent Balmont.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jordan Marie #7
77'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Lucas Moura.

2
1
2
2
2
76'

Xeka uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur!

3
2
2
3
2
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrien Rabiot.

1
1
3
3
2
73'

Dijon. Schodzi: Kwon Chang-Hoon. Wchodzi: Frederic Sammaritano.

Kwon Chang-Hoon #9
1
73'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

72'

Dijon. Schodzi: Naim Sliti. Wchodzi: Wesley Said.

Wesley Said #14
Naim Sliti #8
1
70'

Gol! Strzelił Thomas Meunier. Bramka wisiała na włosku od kilku minut. Strzał Neymara odbił bramkarz, ale dobitki Meuniera nie był w stanie odbić.

12
6
5
2
6
68'

Mbappe po spotkaniu chyba wpadnie w depresję. Bramkarz gospodarzy w nieprawdopodobny sposób wybił z linii strzał z pięciu metrów. Gwiazdor PSG mimo wszystko powinien lepiej uderzyć.

2
66'

Dobre tempo meczu, bardzo dobry pojedynek rozgrywają gospodarze. Goście także w końcu wzięli się do pracy.

1
63'

Po raz trzeci Kylian Mbappe Lottin i ponownie górą bramkarz, który sparował strzał z pola karnego na rzut rożny.

1
2
1
1
62'

Neymar dośrodkował z lewej stony, Marquinhos głową tuż ponad bramką.

2
1
1
1
61'

Znowu Mbappe przed dogodną okazją. Świetnie jednak bramkarz, który zablokował rywala na piątym metrze.

2
2
59'

Dośrodkowaniu z rogu, do piłki doszedł Varrault, ale głową uderzył ponad bramką.

1
1
56'

Kylian Mbappe Lottin uderzał z pięciu metrów, ale przestrzelił! Cóż za pudło!

1
3
1
1
54'

Błąd Reynet, który wyszedł przed bramkę, ale nie złapał piłki. Dopadł do nie Di Maria, ale nie trafił do pustej bramki!

1
3
2
53'

Efektowny strzał oddał Papy Djilobodji, bramkarz sparował piłkę na róg.

1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Alves.

1
2
1
1
4
51'

Najlepsza okazja dla gości! Po rzucie wolnym PSG oddał dwa uderzenia, pierwszy został zablokowany, a poprawka Mbappe po nodze obrońcy wyszła obok słupka na róg!

1
1
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Valentin Rosier.

Valentin Rosier #5
Dijon FCO
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kylian Mbappe Lottin.

1
1
2
2
46'

Gramy po przerwie.

45'

Z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzyl Dani Alves, piłka odbiła się od słupka!

1
1
3
1
3
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Naim Sliti.

Dijon FCO
3
3
2
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Neymar.

9
4
2
2
3
38'

Dośrodkowaniu z rogu i głową ponad bramką uderzył Papy Djilobodji.

37'

Mocny strzał Kwona z okolic linii pola karnego. Bramkarz zdołał sięgnąć piłkę i ją odbić do boku.

35'

Obraz gry nie ulega zmianom. Więcej z gry mają goście, którzy jednak wciąż nie potrafią poważniej zagrozić gospodarzom.

31'

Dośrodkowanie z prawej strony, akcję zamykał Marie, ale strzał z pierwszej piłki minął dalszy słupek!

2
1
1
30'

Wciąż częściej przy piłce goście, ale wypady gospodarzy mogą się podobać.

28'

Angel di Maria otrzymał piłkę w polu karnym, ale dał się z niego wypchnąć, a następnie stracił futbolówkę.

1
25'

Przebijanka w polu karnym PSG, ale żaden z graczy Dijon nie zdołał oddać strzału.

22'

Dijon coraz odważniej, gospodarze coraz częściej i dłużej rozgrywają piłkę.

1
18'

PSG wciąż w ataku pozycyjnym. Goście starają się znaleźć dziurę w obronie Dijon. Póki co mają z tym problemy.

1
14'

Szybkie wyjście Dijon, w polu karnym do uderzenia składał się Xaka, ale nie udało mu się zagrozić Areoli.

13'

Dijon cały czas broni się przed atakami PSG. Paryżanie wciąz bez klarownej szansy.

9'

Cały czas przeważają goście, ale nie potrafią sobie stworzyć okazji bramkowej.

6'

Po dograniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki obrońca gospodarzy uprzedził Rabiota.

4'

Zaczyna uwidaczniać się przewaga paryżan. Gospodarze agresywnie rozpoczęli mecz, ale powoli zaczynają cofać się na własną połowę.

16:59

PSG będzie starał wykorzystać piątkową porażkę Monaco i uciec rywalowi w tabeli. Dijon plasuje się tuż nad strefą barażowo-spadkową.