Bordeaux. Schodzi: Francois Kamano. Wchodzi: Jonathan Cafu.

Francois Kamano #11
1
3
77'

Starają się złapać kontakt gospodarze, ale grają niedokładnie i Glik wraz z kolegami spokojnie rozbijają ich ataki.

2
2
1
73'

Bordeaux. Schodzi: Valentin Vada. Wchodzi: Jaroslav Plasil.

Valentin Vada #23
2
2
71'

Monaco po objęciu prowadzenia kontroluje przebieg meczu.

1
1
1
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Valentin Vada.

1
1
1
65'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Lemar mijał graczy gospodarzy niczym tyczki. Przy płaskim strzale z ok. 16 metrów fatalnie zachował się bramkarz, który przepuścił piłkę! Już chyba po meczu.

9
7
4
4
2
64'

Bordeaux. Schodzi: Younousse Sankhare. Wchodzi: Alexandr Mendy.

Younousse Sankhare #13
1
2
60'

Gospodarze po stracie gola są w małym szoku. Niewiele wskazywało na to, że Monaco jest w stanie wyjść na prowadzenie.

1
1
57'

Gol! Strzelił Keita Balde Diao. Szybka akcja Monaco. Dograną w pole karne piłkę klatką piersiową zgrał Moutinho, Balde znalazł się sam naprzeciwko bramkarza i trafił do bramki!

11
8
2
3
2
55'

Przyspieszyli grę goście, ale póki co bez okazji bramkowych.

1
2
51'

Kolejny strzał na bramkę Subasicia oddał de Preville. Tym razem celny. Golkiper poradził sobie z uderzeniem.

1
2
49'

Monaco nie sprawia zespołu zdeterminowanego, który musi gonić lidera. A przecież to mistrzowie Francji.

1
1
46'

Gramy po przerwie.

2
2
1
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
2
42'

Wciąż nikt nie chce się przed rywalem otworzyć. Do przerwy raczej emocji już nie uświadczymy.

3
2
38'

Dobrze w defensywie interweniował Glik. Polak zatrzymał groźną akcję Bordeaux.

5
3
35'

W dalszym ciągu żadna z drużyn nie potrafi zdominować meczu. Wydaje się, że gol otworzy to spotkanie.

3
2
30'

Joao Moutinho dograł do Kamila Glika, ale nasz reprezentant źle uderzył i Costil obronił.

3
2
27'

Aktywny w szeregach gospodarzy jest Malcom. To on stara się napędzać akcje Bordeaux. Póki co bez większego powodzenia.

4
3
23'

Coraz groźniejsze Bordeaux. Gospodarzom po raz kolejny brakowało zdecydowania w polu karnym. Na bramkę Subasica powinien wcześniej uderzyć de Preville.

3
3
19'

Wszystko dobrze wygląda, ale do okolic pola karnego. Zespoły mają problemy z oddawaniem celnych strzałów.

3
3
15'

Uwidoczniła się przewaga Monaco, ale poza okazją z początku meczu goście bez kolejnych szans.

3
3
12'

Podawał Malcom, piłkę zgrał Sankhare, dopadł do niej de Preville, ale na wysokości zadania stanął Subasić.

3
3
8'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie chce przyspieszyć gry. Zespoły starają się wzajemnie zmusić do błędu grając pressingiem.

4
3
5'

Fabinho zagrał klepkę z partnerem, wpadł z piłką w pole karne, ale jego mocny strzał zdołał obronić Costil.