Ligue 1: 11. kolejka
27 paź 2017 20:45
90+1'

W końcu pokazali się goście. Mocny strzał oddał Plea, Alphonse Areola wybił na róg. Po drugiej stronie sam na sam z bramkarzem Lucas Moura, górą Benitez.

2
1
1
1
1
90'

Doliczone zostały 2 minuty.

1
2
1
1
1
89'

Giovani Lo Celso chciał przelobować Beniteza, ale ten już wyraźnie rozgrzał się.

2
1
1
1
1
88'

Sprzed pola karnego uderzył Angel di Maria, bramkarz złapał piłkę.

2
1
2
1
1
85'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Lucas Moura.

2
2
1
1
1
83'

Efektowana akcja Pastore, ale o jeden zwód za dużo i piłkę przejęli goście.

1
4
2
2
1
80'
78'

Nice. Schodzi: Pierre Lees Melou. Wchodzi: Allan Saint-Maximin.

1
75'

Wynik meczu jest już dawno rozstrzygnięty. Emocje jak na rybach, ale wciąż mamy nadzieję zobaczyć coś efektownego w wykonaniu gospodarzy.

1
1
72'

Nice. Schodzi: Mario Balotelli. Wchodzi: Alassane Plea.

Alassane Plea #16
1
1
68'

Benitez znowu zabawił się w "piłka parzy". Tym razem jednak Cavani był na spalonym.

1
2
66'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

66'

Nice. Schodzi: Nampalys Mendy. Wchodzi: Adrien Tameze.

Adrien Tameze #14
1
62'

Świetna akcja Kylian Mbappe Lottin, który minął czterech rywali. Strzał z ostrego kąta trafił w boczną siatkę.

1
1
59'

Coraz większa przewaga paryżan. Gospodarze prowadzą 3:0, ale to na pewno jeszcze nie koniec.

1
1
57'

Draxler wyłożył Mbappe piłkę , ale ten spudłował z pięciu metrów! Nieprawdopodobne!

1
1
52'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dante. Yuri Berchiche zagrał na głowę Cavaniego, ten odegrał do di Marii. Argentyńczyka uprzedził jednak Dante, który przypadkowo wbił futbolówkę do własnej bramki, przy okazji taranując rywala. 3:0!

OGC Nice
11
10
10
9
15
51'

Bardzo wysoko atakują rywala piłkarze PSG. Gracze Nicei muszą odpierać ataki przeciwnika już w okolicach... przedpola bramkpwego!

48'

Z dystansu mocno, ale po raz kolejny bardzo niecelnie uderzył Wesley Sneijder.

1
1
1
1
2
46'

Gospodarze wznowili grę.

3
2
2
3
2
42'

Aktywny jest di Maria, ale dokładność jego strzałów i dośrodkowań jest póki co na poziomie klasy A.

4
1
1
1
2
39'

Mbappe do di Marii, ten prawą nogą, ale Benitez w końcu coś obronił w tym meczu.

1
1
1
2
1
38'

Gospodarze swobodnie rozgrywają piłkę przed polem karnym gości. Kolejne gole dla PSG są kwestią czasu.

1
3
1
35'

Starają się coś zdziałać piłkarze Nicei. Można jednak odnieść wrażenie, że gospodarze cały czas grają na pół gwizdka.

1
1
31'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria. Di Maria dograł piłkę z drugiej linii. Sam naprzeciwko Waltera Beniteza wyszedł Cavani. Golkiper popełnił kolejny błąd i gracz PSG do pustej bramki pewnie trafił na 2:0!

Paris Saint-Germain
23
12
7
5
14
29'

Gospodarze dają pograć rywalom, ale tylko na ich połowie. Spacerowe tempo meczu.

3
2
2
2
4
26'

Bramkarz wybijał piłkę, ale trafił w di Marię. Na szczęście dla Beniteza futbolówka nie poleciała w kierunku bramki.

2
2
2
3
3
23'

Mbappe z sześciu metrów głową uderzył niecelnie. Tymczasem pojawiły się noty za "padolino" Cavaniego. Same jedynki. Nikogo to nie dziwi.

4
2
3
3
3
21'

Cavani runął niczym kłoda w polu karnym gości. Sędzia stał niedaleko i zdecydowanym ruchem pokazał, że nic nie było. Wściekły jest gracz PSG!

4
3
2
3
4
19'

Coraz odważniej goście, ale jedynie do pola karnego. Sporo miejsca miał Wesley Sneijder, ale z ok. 18 metrów trafił w lecący klucz bocianów.

2
4
2
2
3
17'

Mario Balotelli i Edinson Cavani zaczęli się "pozdrawiać". Iskrzy, a to lubimy! Tylko niech swoją wyższość gwiazdy galaktyk pokazują na boisku!

2
6
2
1
14'

Presnel Kimpembe... zgłupiał i podawał do bramkarza w taki sposób, że szalony Mario Balotelli omal nie przejął piłki! Alphonse Areola był jednak minimalnie szybszy.

2
3
1
2
2
10'

W odpowiedzi Mario Balotelli. Strzał z okolic pola karnego uderzył tuż obok słupka. Pierwszy alarm pod bramką lidera!

4
2
2
2
9'

Błąd obrony gości, piłkę przejął Draxler i wyłożył piłkę Mbappe. Szybszy był jednak Cavani, który uprzedził kolegę i uderzył wprost w bramkarza!

2
2
2
3
2
7'

A gospodarze dalej, bez większego wysiłku, swoje. Dogranie do Marco Verrattiego, ale ten na niewielkim spalonym.

3
3
2
3
2
5'

Na pewno nie jest to miłe, kiedy przychodzi się na imprezę i chwilę po wejściu zamiast jedzenia otrzymuje się w twarz talerzem zupy. A tak właśnie PSG potraktował Niceę.

4
4
3
3
2
3'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria. I już! Pierwsza okazja, pierwszy strzał i pierwszy gol! Z rzutu wolnego dograł di Maria, do piłki doszedł pięć metrów przed bramką Cavani. Piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. 1:0 i... już chyba po emocjach.