3
3
1
88'

Po zdobyciu piątej bramki PSG chce więcej. Gospodarze sporadycznie pod bramką Areoli.

4
2
1
86'

Z siedmiu metrów uderzał Mbappe, piłka po nodze Traore tuż obok słupka wyszła na róg.

4
1
1
2
1
84'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Lucas Moura. Kontra PSG, Lucas do Mbappe, ten minął bramkarza. Strzał do pustej bramki chciał zablokować obrońca, ale ostatecznie wjechał z futbolówką do siatki. 0:5!

19
13
4
4
5
81'

Angers. Schodzi: Flavien Tait. Wchodzi: Lassana Coulibaly.

1
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Verratti.

4
4
1
1
1
79'

Piłka na połowie gości, ale gracze Angers nie potrafią zagrozić PSG. To kontry paryżan wyglądają groźniej.

4
4
1
1
1
75'

Żółtą kartkę za aktorskie wyczyny w polu karnym otrzymał Kylian Mbappe Lottin.

5
5
3
2
2
73'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Lucas Moura.

5
5
2
3
2
70'

Do bezpańskiej piłki w polu karnym doszedł Kurzawa. Mocny strzał minął jednak słupek.

3
4
2
1
1
68'

Mocny strzał z ok. 18 metrów oddał Tait, Areola złapał uderzenie.

3
3
65'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

64'

PSG. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Thomas Meunier.

62'

Fuligini zamiast uderzać z pierwszej piłki chciał zaczarować i przesadził.

2
1
60'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Cavani sam na sam z bramkarzem uderzył jak... dziewczyna, czyli ze "szpica". Piłka wpada pod poprzeczkę. 0:4!

14
10
4
4
4
59'

Mocny strzał z ok. 16 metrów Fulginiego. Piłka minęła o pół metra prawy słupek.

2
2
1
1
56'

Rwana gra w ostatnich minutach. Cavani zmieniał buty, Mbappe dostało po buzi od rywala, ale sędzia uznał, że tak można.

2
1
1
52'

Gra cały czas toczy się na połowie gospodarzy. Jednak piłkarzom Angers udało się wyprowadzić kontrę po której mocno, ale w bramkarza przymierzył Ekambi.

4
1
51'

Angers. Schodzi: Gilles Sunu. Wchodzi: Enzo Crivelli.

Enzo Crivelli #9
Gilles Sunu #10
1
1
50'

Angers. Schodzi: Mateo Pavlović. Wchodzi: Angelo Fulgini.

Angelo Fulgini #23
1
1
49'

Cavani uderzył głową z siedmiu metrów, ale trafił w rękę obrońcy. Arbiter nakazał grać dalej.

1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

4
5
1
45+1'

Cavani źle uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur. Mbappe wrócił na plac gry.

6
1
2
45'

Doliczone 2 minuty.

6
2
1
43'

Kylian Mbappe Lottin potrzebuje pomocy medycznej, zawodnik cały czas leży na murawie.

2
2
3
10
4
43'

Pavlović bez piłki sfaulował Mbappe, gracz PSG trochę dołożył od siebie. Sędzia grę przerwał dopiero po kilkunastu sekundach i podyktował rzut wolny z ok. 19 metrów.

4
2
1
1
41'

Dani Alves po ciosie od rywala w głowę potrzebuje pomocy medycznej.

2
4
3
9
3
41'

Żółtą kartkę za ostre wejście w Alvesa otrzymał Gilles Sunu.

Angers SCO
6
3
1
1
1
37'

Mocno, ale niecelnie z dystansu uderzył Santamiara.

5
3
2
2
2
35'

Po dośrodkowaniu z rogu kapitalnie uderzył głową Traore, ale mocny strzał przeleciał ponad bramką. Efektowna próba!

5
3
2
2
2
34'

Kylian Mbappe Lottin uciekł rywalowi tym razem lewą stroną. Został jednak potrącony i w decydującym momencie stracił równowagę. Sędzia gry nie przerwał i wydaje się, że postąpił słusznie.

2
3
2
4
2
30'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Demolka trwa. 0:3! Mbappe otrzymał po prawej stronie podanie od Rabiotta, uciekł rywalom i dograł piętą do Cavaniego. Ten uderzył niezbyt dobrze, ale bramkarz postanowił się rzucić i ułatwił zadanie Urusowi. Czekamy na kolejne piękne akcje i gole!

12
9
2
1
1
29'

Cavani zabawił się w "Turbokozaka". Uderzenie z połowy boiska było jednak niecelne. 0 punktów za próbę.

4
1
26'

Ładnie z woleja technicznie z ok. 20 metrów uderzył Ciss, ale wprost w ręce bramkarza.

6
3
1
1
1
24'

Uderzał z okolic narożnika pola karnego Mbappe, techniczny strzał poszybował ponad bramką.

3
1
2
2
22'

Starają się coś skonstruować w ofensywie piłkarze Angers, ale gospodarzom niewiele wychodzi.

4
3
1
1
1
18'

Indywidualna akcja Sunu, strzał już dużo gorszej jakości. Po ziemi, ale daleko od bramki.

5
3
2
3
1
14'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Dani Alves. I już 0:2! Alves prostopadle do Draxlera, a ten w sytuacji sam na sam techniczne przerzucił piłkę ponad bramkarzem. Pachnie demolką!

19
12
1
4
2
12'

W odpowiedzi Rabiott, ale zbyt anemiczny strzał spokojnie złapał bramkarz.

3
2
1
2
2
11'

Ależ pudło Manceau! Po dograniu Taita obrońca mając sporo czasu i miejsca uderzył z woleja z 11 metrów i przymierzył kilka pięter ponad poprzeczką!

4
3
1
1
1
8'

Gospodarze niewiele potrafią zdziałać, grają bardzo chaotycznie. PSG bez problemów przejmuje piłkę.

5
3
1
2
2
5'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Dani Alves. Niemrawy początek, ale już pierwsza groźna sytuacja zakończyła się bramką. Dośrodkował Alves, do piłki dopadł Mbappe, który ładnym strzałem z siedmiu metrów uderzył obok bramkarza. 0:1!