Atomowy strzał Rachida Ghezzala, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

3
3
3
85'

Bramkarz gości w końcu coś obronił. Strzał Gabriela Boschilii byl w zasięgu jego rąk i tym razem Johnsson efektownie odbił piłkę.

3
1
1
1
1
82'

Anemiczny strzał Blasa oddany sprzed pola karnego spokojnie złapał bramkarz.

2
2
80'
79'

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Lebogang Phiri.

wchodzi Wchodzi
Lebogang Phiri #18
schodzi Schodzi
Marcus Coco #24
4
1
78'

Gol! Strzelił Guido Carrillo. Asystował mu Rachid Ghezzal. Demontaż gości trwa! Ghezzal ograł kilku rywali po prawej stronie i dośrodkował. Do piłki doszedł Carrillo, który głową wpakował futbolówkę do siatki! 6:0!

11
5
2
2
2
76'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

75'

Gol! Strzelił Adama Traore. Asystował mu Almamy Toure. Toure dograł w okolicach linii pola karnego do Traore. Prosty strzał przepuścił bramkarz. 5:0!

9
5
3
1
1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Almamy Toure.

2
2
69'

Sprytnie z pola karnego uderzył Camara, ale pomylił się o dwa metry.

1
1
69'

Z okolic linii pola karnego uderzał Balde, ale trafił w głowę obrońcy Guingamp. To uratowało gości!

2
1
1
1
65'

Przyspieszyli grę gospodarze, od razu pod bramką Guingamp zaczęło się kotłować.

1
1
62'

W walce o górną piłkę ucierpiał Glik. Polak otrzymał uderzenie w głową, ucierpiał także bark. Reprezentant naszego kraju w miarę szybko pozbierał się.

10
8
1
5
3
59'

Piknikowa atmosfera meczu. Gospodarze są już myślami gdzieś indziej, goście natomiast niewiele potrafią zdziałać.

1
1
55'

Zbyt szybko na strzał zdecydował się Guido Carrillo, piłka uderzona z narożnika pola bramkowego poleciała daleko od celu.

1
1
1
53'

Głową uderzał Briand, piłka po potylicy Glika wyszła na róg.

1
1
1
51'

Balde uderzył z pola karnego, nie trafił. Wcześniej jednak sędzia odgwizdał spalonego.

5
2
1
2
1
49'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Niewiele dzieje się na boisku.

3
1
1
46'

Guingamp. Schodzi: Franck Tabanou. Wchodzi: Pedro Rebocho.

Pedro Rebocho #3
3
2
1
46'

Wracamy do meczu.

1
3
1
46'
46'

Guingamp. Schodzi: Mustapha Diallo. Wchodzi: Jimmy Briand.

Mustapha Diallo #5
4
3
1
45+1'

Gol! Strzelił Fabinho. Mierzony strzał w lewy róg. Bramkarz bez szans. 4:0!

AS Monaco
19
12
3
2
1
45'

Rzut karny dla Monaco. Carrillo powalczył o piłkę w polu karnym i Eboa Eboa sfaulował go.

4
2
40'

Z pola karnego płasko uderzył Balde, pomylił się o metr.

2
2
1
38'

Z dystansu tuż ponad bramką uderzył Camara. Niewiele brakowało do szczęścia zawodnikowi gości.

2
1
1
36'

Gol! Strzelił Keita Balde Diao. Asystował mu Rony Lopes. Po stracie piłki w okolicach środka pola dogranie do Lopesa, ten był na spalonym, ale sędzia tego nie zauważył. Pomocnik wpadł w pole karne i dograł do Balde, który spokojnie wbił futbolówkę do pustej bramki. 3:0!

13
10
2
1
2
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Deaux.

EA Guingamp
2
2
34'

Balde wbiegał w pole karne, przewrócił się, ale sędzia nakazał grać dalej.

1
1
1
1
31'

Obraz gry nie zmienia się. Monaco szuka kolejnych goli, Guingamp już chyba marzy o końcu pierwszej części.

2
2
1
27'

Gol! Strzelił Adama Traore. Asystował mu Almamy Toure. Toure wjechał w pole karne prawą stroną jak w masło. Obrońca dograł do Traore, a ten płaskim strzałem z ośmiu metrów trafił na 2:0!

18
12
3
1
1
26'

Youri Tielemans uderzył z okolic linii pola karnego. Dobrze ustawiony był bramkarz, który pewnie złapał piłkę.

4
3
1
23'

Akcje gości w miarę dobrze wyglądają jedynie do pola karnego. Później Glik wraz z kolegami skutecznie blokuje dogrania i próby strzałów.

7
5
1
19'

Cały czas przeważają gospodarze.  Kolejne gole dla Monaco wydają się kwestią minut.

4
2
15'

Z dystansu uderzył Youri Tielemans, piłka skozłowała przed bramkarzem, ale minęła bramkę.

4
5
1
2
1
13'

Guingamp nie potrafi zagrozić Monaco. Subasić nudzi się w bramce, to jego koledzy wciąż prowadzą grę.

5
4
1
1
1
10'

Gol! Strzelił Guido Carrillo. Asystował mu Almamy Toure. Piłkę po prawej stronie otrzymał Toure, mocno dośrodkował, a Carrillo głową uderzył za plecy bramkarza. 1:0!

22
10
4
1
1
8'

Sporo dośrodkowań w pole karne gości, jednak Monaco póki co bez celnego uderzenia.

5
2
1
1
4'

Od początku w ataku Monaci, goście skupieni na własnej połowie zamierzają bezkrwawo przetrwać pierwsze minuty.

6
2
1
19:02

Po wygranej PSG Monaco (25 pkt.) nie chcąc tracić dystansu musi wygrać. Rywal ma w dorobku 14 "oczek".