Monaco. Schodzi: Jorge. Wchodzi: Adama Diakhaby.

1
1
83'
81'

Strzał Monaco zza pola karnego odbił się od obrońców i Fabinho mógł ją wepchnąć do siatki! Interwencja stoperów Troyes w ostatniej chwili.

1
80'

Samassa wyjaśnił zamieszanie pod bramką. Troyes nadal się broni.

77'

Moutinho świetnie uderzył, ale Samassa na posterunku. Zapowiadają się huraganowe ataki Monaco.

3
1
1
1
1
74'

Falcao bardzo agresywnie zaatakował rywala. Kolumbijczyk powinien wylecieć z boiska.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Nivet.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Guido Carrillo.

2
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Radamel Falcao.

1
1
3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Christophe Herelle.

1
1
1
1
71'

Posypały się kartki za przepychanki w bramce Troyes.

1
1
1
1
1
70'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mathieu Deplagne.

Po dośrodkowaniu Lemara piłka odbiła się od Deplagne i wpadła do siatki. Nadzieja dla Monaco.

10
4
4
1
3
69'

Blisko gola Kamil Glik! Po dośrodkowaniu jego strzał nieznacznie minął słupek.

4
2
3
2
3
68'

Troyes. Schodzi: Hyunjuk Suk. Wchodzi: Adama Niane.

67'

Dośrodkowanie Jemersona mogło zaskoczyć Samassę, gdy tylko leciało w światło bramki. A minęło ją o kilkadziesiąc centymetrów.

66'

Od razu po wejściu Ghezzal miał dobrą okazję, ale nie zdołał oddać strzału. Naprawdę, Monaco rozczarowuje na całej linii.

1
65'

Monaco. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

64'

Falcao odcięty do dośrodkowania i Traore wybija przed siebie.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Stephane Darbion. Powstrzymana kontra Lemara.

61'

Świetnie Samassa po wolnym Lemara! Chociaż wydawało się, że interwencja niepotrzebna.

1
1
3
1
1
59'

Dośrodkowanie do Falcao, Kolumbijczyk uderzył mocno, ale Samassa tylko czekał, aż piłka spadnie za bramką.

56'

Monaco ponownie pogubiło się w ataku. Do pola karnego - wszystko ok. W szesnastce bez pomysłu.

55'

Frustracja piłkarzy Monaco. Falcao popchnął rywala, ma szczęście, że arbiter nie widział.

54'

Monaco gra katastrofalnie. I tyle w temacie.

50'

Gol! Strzelił Hyunjuk Suk.

Bramka z cyklu "piłkarskie jaja". Futbolówka spokojnie leciała w kierunku Subasicia, Koreańczyk Suk naciskał Chorwata, ale nie na tyle, by popełnił taki błąd. Tymczasem golkiper nabił rywala, a ten trafił do pustej bramki. Blamaż Monaco.

5
2
5
5
8
49'

Monaco ruszyło żwawiej. Na razie bez efektów.

1
46'

Gramy!

46'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Guido Carrillo.

45'

Keita Balde bezpradonowo powalony przez Deplagne'a. Ostatnia szansa Monaco przed przerwą.

1
1
44'

Niezdecydowanie Samassy sprokurowała bardzo niebezpieczną sytuację dla Monaco. Skończyło się kornerem.

43'

Troyes wjechało autobusem na linię pola karnego i nie zamierza się stamtąd ruszać.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorge.

AS Monaco
41'

W polu karnym dobrze znalazł się Glik. Dośrodkowywał ponad 40-letni Nivet. Biega już niewiele, ale nadal potrafi dośrodkować na nos. Całe szczęście dla Monaco, że Polak czuwał.

40'

To nie jest na razie dzień Sibide. Traore nie dał się oszukać i wywalczył jeszcze rzut wolny dla Troyes.

39'

Kolejne kompletnie nieudane dośrodkowanie Sidibe. Samassa spokojnie złapał piłkę po koźle.

36'

Piłkarze Monaco na razie tylko rozgrzewają Samassę nieudanymi dośrodkowaniami/strzałami.

35'

Monaco nie jest sobą. Prosta strata Sidibe i Troyes wyszło z groźną kontrą. Całe szczęście dla mistrzów Francji, że przyjezdni fatalnie rozegrali akcję.

33'

Strzał zza szesnastki, Samassa bez problemu i Troyes utrzymuje sensacyjne prowadzenie.

31'

Chyba spory błąd sędziego. Keita Balde faulowany w polu karnym Troyes, a arbiter podyktował... wolnego dla przyjezdnych. Trybuny zawrzały.

30'

Karim Azamoum groźnie z wolnego! Uderzał z 20 metrów nad murem, Subasić chyba by nie sięgnął piłki. Chorwat ciężko odetchnął.

1
1
1
2
1
28'

Po strzale Balde aż bramka zatrzęsła się w posadach! Z 30 metrów poprawiał jeszcze Sidibe, ale bombę z dystansu odbił Samassa.

6
5
3
2
2
25'

Gol! Strzelił Hyunjuk Suk. Asystował mu Saïf-Eddine Khaoui.

Khaoui założył Fabinho siatkę, strzelił nieźle, technicznie, ale Subasić powinien sobie poradzić. Tymczasem Chorwat odbił piłkę przed siebie i w dobitce nie pomylił się Suk. Sensacja w Monaco!

5
4
5
6
9
23'

Oglądając mecz w Monaco mamy wrażenie, że przenieśliśmy się do Ekstraklasy i kultowego Podbeskidzie - Górnik Łęczna. Na murawie dzieje się bardzo mało.

2
2
2
1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik. Fatalne zachowanie Polaka, źle przyjął piłkę i musiał faulować, ale nie od razu wycinać rywala równo z trawą.

3
2
2
2
3
19'

Strzał Fabinho z dystansu poniżej krytyki. Jeszcze gorszy niż gra Monaco w ostatnich tygodniach.

1
1
1
1
1
18'

Keita Balde uciekał obrońcom Troyes. Piłkarze beniaminka zdołali jednak dogonić Senegalczyka i tylko rożny. Ponownie.

1
1
1
1
1
17'

Falcao czeka, a piłki latają obok niego. Koledzy na razie fatalnie dośrodkowują i Monaco bez klarownej okazji.

1
1
1
1
2
16'

W takich sytuacjach znakomicie odnajduje się Glik. W zamieszaniu piłka spadła na jego nogę, Polak uderzył z powietrza, po rykoszecie tylko rzut rożny.

3
3
2
3
4
13'

Tym razem było bliżej jedenastki dla Monaco. Sidibe zahaczany, ale chyba dużo dodał od siebie. Marne aktorstwo.

1
1
1
2
1
12'

Monaco zamknęło Troyes na własnej połowie.

1
1
1
1
2
9'

Falcao zmarnował sytuację sam na sam! Po podaniu od Lopesa Kolumbijczyk poślizgnął się i wpadł w nogi bramkarza Troyes. Zdaniem sędziego, zresztą słusznie, Falcao był winowajcą i nie podyktował karnego.