3
2
5
89'

Rzut karny dla gospodarzy po faulu Kimpembe. Obrońca obił rywalowi... klejnoty rodowe!

2
5
5
3
3
87'

Mocny strzał Traore z ok. 19 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka!

1
2
1
86'

Kontra PSG zakończona strzałem Mbappe. Bramkarz wybił piłkę na korner.

1
1
1
2
84'

Z ok. 17 metrów uderzył Neymar. Kilka metrów ponad poprzeczką.

1
1
1
1
1
82'

Techniczne uderzenie Neymara, piłka minęła bramkę gospodarzy o metr.

1
1
3
2
80'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Giovani Lo Celso. Wchodzi: Javier Pastore.

78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Wahbi Khazri.

1
3
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Ale poszłoooo... Z prawej strony dogrywał Mbappe, Neymar wślizgiem wbił piłkę do siatki na 1:4!

14
11
2
2
4
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar. Neymar do Cavaniego, a ten kapitalnym lobem umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Teraz już jest chyba po meczu!

11
8
1
1
2
74'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Thiago Motta.

73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giovani Lo Celso.

2
2
1
68'

Khazri domaga się podyktowania rzutu karnego. Rezerwowy został popchnięty w momencie uderzenia. Sędzia nie zareagował.

1
1
1
66'
ZMIANA

Stade Rennais. Schodzi: Morgan Amalfitano. Wchodzi: Jeremy Gelin.

wchodzi Wchodzi
Jeremy Gelin #26
schodzi Schodzi
1
65'

Dostalo się trenerowi gospodarzy, kóry miał pretensję o karę dla swojego podopiecznego. Powtórki pokazały, że... przewinienia nie było.

1
1
1
63'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Benjamin Andre. I to by było na tyle nadziei i szans graczy Stade Rennais.

3
2
1
3
62'

Otwarty mecz. Akcja za akcję. Gospodarze po zdobyciu kontaktowej bramki nabrali wiary w siebie.

1
1
58'

Gospodarze na połowie PSG, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką paryżan.

2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Andre.

2
1
53'
ZMIANA

Stade Rennais. Schodzi: Romain Danze. Wchodzi: Adrien Hunou.

Adrien Hunou #23
2
1
1
1
1
53'
ZMIANA

Stade Rennais. Schodzi: Ndombe Mubele. Wchodzi: Wahbi Khazri.

Ndombe Mubele #9
2
1
1
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ndombe Mubele. Dośrodkowanie z rogu, piłka uderzona głową przez Traore trafiła w słupek. Z bliska do bramki dobił ją Mubele.

9
7
5
12
10
52'
10
49'

Bardzo groźny strzał Neymara, Koubek zdołał odbić piłkę! Uderzenie z ok. 20 metrów.

1
46'

Kontra PSG, Mbappe do Neymara, ale ten zbyt lekko i w bramkarza.

1
46'

Gramy po przerwie.

45+1'

Uderzał Yuri Berchiche, piłka strzelona z boku pola karnego minęła cel.

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'

Dwa strzały Cavaniego i dwukrotnie bramkarz lepszy! To powinien gyć gol na 0:3!

3
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Presnel Kimpembe.

1
1
41'

Strzelał Cavani, uderzenie z dwóch metrów zablokował obrońca!

40'

Kostkę skręcił Neymar. Brazylijczyk jednak wrócił do gry.

1
1
2
4
2
40'

Uderzenie Mbappe obronił Koubek.

2
38'

Coraz częściej piłkarze Stade Rennais przebywają pod bramką rywala. Jednak wciąż  bez celnego strzału.

2
34'

Strzał Traore z poka karnego, piłka o metr minęła bramkę. W odpowiedzi uderzał Cavani, metr obok słupka.

1
1
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hamari Traore.

Hamari Traore #27
1
1
30'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Cały czas w ataku PSG, goście nie muszą się zbytno wysilać. Piłkarsko o dwie klasy przerastają rywala.

1
1
1
26'

Mocny strzał Neymara obronił Koubek. Z dobitką nikt nie zdążył.

4
3
1
1
1
25'

Świąteczne tempo meczu. Wszystko chyba bardzo szybko stało się jasne.

3
3
21'

Mocne uderzenie Bourigeauda, piłka poszybowala ponad bramką. Gospodarze starają się zagrozić paryżanom.

1
2
1
3
14'

Cały czas przeważają goście. Spokojne tempo gry.

2
2
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Neymar. Lustrzane odbicie akcji z 4. minuty. Z lewej strony z piłką w polu karnym znalazł się Neymar, Mbappe wbił piłkę do siatki z trzech metrów! 0:2!

18
11
2
2
3
11'

Strzał z pola karnego Neymara, po nodze obrońcy piłka wyszła na róg.

4
4
1
10'

Mubele ponownie uderzał, niemal z tej samej pozycji. Tym razem jeszcze bardziej niecelnie. "Chłopie, daruj sobie" - słychać głos z ławki.

4
3
1
1
8'

W końcu strzał na bramkę PSG. Z boku pola karnego uderzał Mubele, daleko od celu.

3
3
1
3
7'

Cały czas przeważają paryżanie, gospodarze jeszcze nie znaleźli się z piłką w polu karnym.

4
3
2
1
1
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.  Szybka akcja prawą stroną. Mbappe znalazł się z piłką w polu karnym, dograł do Neymara, a ten wbił futbolówkę do siatki z dwóch metrów!

24
13
2
5
4
3'

Pierwsza akcja gości, strzał głową Neymara wysoko ponad bramką Stade Rennais.