Ligue 1: 19. kolejka
20 gru 2017 20:50
90'

Gol! Strzelił Ivan Santini.

Honorowe trafienie dla gości. Kevin Trapp jedynie przyklęknął, a Santini uderzył bardzo mocno.

20
5
7
7
8
89'

A jednak bedziemy mieli jeszcze rzut karny na deser. We własnym polu karnym ręką zagrał Thiago Silva.

7
6
3
3
3
88'

Obie drużyny czekają już raczej na końcowy gwizdek.

2
3
84'

Cavani przed szansą na swojego drugiego gola, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Diomande.

5
1
2
81'

Gol! Strzelił Yuri Berchiche. Asystował mu Neymar.

Mamy trzeciego gola. Krótkie podanie od Neymara i mocny strzal w długi róg. Berchiche z niewiadomych nam powodów nie cieszy się po bramce.

Paris Saint-Germain
15
11
4
2
77'

Po dośrodkowaniu z lewej flanki na bramkę gospodarzy główkował Ivan Santini, ale Trapp przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
75'

Bardzo dobre podanie na prawą stronę pola karnego SM Caen, ale Pastore z Mbappe wzajemnie sobie przeszkodzili.

2
72'

Kylian Mbappe Lottin sam przed bramkarzem, ale trafia prosto do rąk Vercoutre'a. Po chwili jest jednak gwizdek... był ofsajd.

3
72'

Caen. Schodzi: Stef Peeters. Wchodzi: Vincent Bessat.

71'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Julian Draxler.

70'
68'

Pastore świetnym podanie otworzył drogę do bramki Neymarowi. Brazylijczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia w słupek!

2
1
4
1
64'

PSG. Schodzi: Marquinhos. Wchodzi: Stanley Nsoki.

62'

Indywidualna akcja i popisy Lo Celso. Argentyńczyk kończy swoją akcję lobem, ale Vercoutre z największym trudem zbija piłkę na rzut rożny.

2
60'

Gospodarze uparcie pchali się środkiem pola karnego, a goście nie byli w stanie zdecydowanie wybić piłki. Powstał z tego spory chaos, ale ostatecznie bez strzału.

1
1
1
1
57'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Giovani Lo Celso.

Bennasser stracił piłkę na własnej połowie na rzecz Neymara. Brazylijczyk rozpędził się, ale został ostro zaatakowany przez Diomande. Podać się jednak udało. Lo Celso przedarł się lewą flanką i idealnie obsłużył kolegę. Mbappe z 11 metrów strzela do siatki na wielkim luzie.

17
8
2
2
3
54'

Damien Da Silva kopnął w łydkę Neymara i musi wysłuchiwać pouczeń od sędziego.

1
1
1
1
2
53'

Postraszyli goście. Dośrodkowanie z lewej strony pola karnego trafiało do pozostawionego bez opieki Guiberta. Mocny strzał pod poprzeczkę, ale jest gdzie trzeba Kevin Trapp.

1
1
1
1
1
51'

Giovani Lo Celso wbiega środkiem boiska i będąc 25 metrów przed bramką Caen oddaje piłkę Cavaniemu. Podanie dobre, ale strzał tragiczny... kiks Urugwajczyka z 16 metrów.

1
1
49'

Mocne, prostopadłe podanie Neymara do Mbappe, ale wybiegający z bramki Remy Vercoutre wyłuskał piłkę napastnikowi.

1
46'

Początek II połowy.

1
45'

Tablica sędziego technicznego nie idzie w górę, zatem I połowa bez doliczonego czasu.

2
2
1
41'

Neymar faulowany tuż przed linią pola karnego SM Caen. Do piłki podszedł sam poszkodowany, piłka szybuje nad murem, ale i nad poprzeczką, muskając górną siatkę.

5
2
2
1
40'

Adama Mbengue nadspodziewanie łatwo ograł Meuniera i płasko dograł w pole karne PSG. Piłka niemal się toczyła, ale minęła wszystkich zawodników stojących w "szesnastce"".

1
1
38'

Centra Lo Celso na dalszy słupek i bez przyjęcia uderzał Kylian Mbappe Lottin... wysoko nad celem.

1
1
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Delaplace. Faulowany na prawym skrzydle był Mbappe.

3
2
1
1
1
35'

Ronny Rodelin uderzył z 22 metrów, ale piłka odbiła się rykoszetem od Silvy i opuściła boisko. Korner nie przyniósł zagrożenia.

2
1
1
33'

Niesamowita wymiana krótkich podań przed polem karnym gości i świetna okazja przed Cavanim. Urugwajczyk trafia jednak prosto w Sankoha.

1
2
29'

Piłka przypadkowo trafia do Cavaniego, a ten nie zastanawia się długo. Prawdziwa "bomba" z 17 metrów, ale wyraźnie obok słupka.

2
1
1
1
27'

Dobra okazja przed Neymarem, ale Brazylijczyk nieczysto trafił w piłkę na 20. metrze.

2
1
1
24'

Goście szybko wypracowali sobie okazję do wyrównania. Z powietrza z 14 metrów uderzył Ronny Rodelin, ale Trapp widowiskowo odbił piłkę.

1
1
2
21'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Niesamowicie rozpędził się Mbappe. Francuz na pełnej prędkości wpadł w pole karne i dograł na 5. metr. Cóż za strzał Cavaniego! Ni to piętą, ni rabonną, grunt, że w sieci.

21
11
2
6
14
19'

Żółtą kartkę otrzymał Yuri Berchiche. Atak od tyłu w nogi Rodelina.

1
1
1
17'

Trzeszczą dzisiaj kości Neymara. Brazylijczyk raz za razem pada na murawę.

1
1
2
3
14'

Thomas Meunier z prawego skrzydła dogrywa prosto na nogę Cavaniego. Wolej Urugwajczyka z 11 metrów trafia jednak Diomande.

2
2
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Stef Peeters. Neymar zwija się z bólu, ale tym razem już sędzia sięgnął do kieszeni.

2
2
2
11'

Ponownie ostro zaatakowany został Neymar, arbiter jednak stosuje przywilej korzysći i kończy się to kornerem dla gospodarzy. Wydaje się, że PSG wolałoby rzut wolny w odległości ok. 20 metrów od bramki Caen.

1
2
1
8'

Kontra gości po fatalnym podaniu Mbappe do Meuniera. Mbengue wywalczył tylko rzut rożny, a głęboka centra padła łupem Trappa.

4
3
1
5'

Otwierające drogę do bramki podanie z głębi pola. Kylian Mbappe Lottin sam przed golkiperem SM Caen, minięcie dobre, ale strzał już fatalny... metr nad poprzeczką.

2
2
1
1
1
4'

Frederic Guilbert przesadził z agresją w środku pola i ostro potraktował Neymara. Kartka byłaby wskazana, ale kończy się na rozmowie.

1
1
2'

Sztuczka techniczna Mbappe na lewym skrzydle. Francuz zbiegł do linii końcowej i dogrywał przed bramkę gości, ale dobrze ustawieni obrońcy przejęli piłkę.