Montpellier HSC
2
1
90+1'

Zderzenie Dolly'ego z Subasiciem. Rezerwowy gospodarzy mógł odstawić nogę, ale tego nie zrobił. Bramkarz Monaco trzyma się za twarz, a na murawie trwają przepychanki. Potrzebna jest wizyta medyków.

1
1
1
1
1
90'

Piłkarze pograją 2 minuty dłużej.

2
2
2
2
2
90'

Było blisko! Z 26 metrów "zakręcił" Rachid Ghezzal, ale piłka minęła barmkę o ok. pół metra.

2
2
2
2
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Vitorino Hilton.

1
1
1
1
1
86'

Dośrodkowanie Lemara do Glika, ale Polak był wyraźnie trzymany przez jednego z obrońców i padł na murawę. Rozkłada ręce nasz obrońca, ale sędzia nie widział tam nic złego.

1
1
1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Aguilar. Ściągany za koszulkę był Diakhaby.

1
1
1
1
1
82'

Montpellier. Schodzi: Facundo Piriz. Wchodzi: Paul Lasne.

1
80'

Centra Roussillona z lewej flanki i rykoszet od pleców obrońcy... tylko boczna siatka.

1
1
1
1
1
77'

Najlepsza w tym meczu okazja na gola! Po centrze z kornera z kilku metrów mocno uderzył głową Kevin N'Doram, ale trafił prosto w bramkarza. Instynktowna obrona!

1
1
1
1
1
74'

Spore ożywienie do gry przyjezdnych wniósł Adama Diakhaby. Przed momentem rajd i upadek w polu karnym rywala, ale "jedenastki" nie ma.

2
1
73'

Strzał Lemara nad murem, ale piłka leciała dokładnie tam gdzie stał bramkarz gospodarzy. Lekkie problemy z chwytem, ale już po strachu.

1
1
1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Mendes. Faulowany Diakhaby.

1
1
1
1
1
71'

Monaco. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Adama Diakhaby.

1
1
1
1
1
70'

Druga w odstępie kilku minut dobra praca w defensywie Glika. Polak przeciął mocne podanie wzdłuż bramki.

2
1
68'

Centra Aguilara, ale Glik uprzedził Mbenzę, strącając piłkę czubkiem głowy.

2
1
1
67'

Ghezzal stracił piłkę na własnej połowie. Na bramkę Monaco popędził Isaac Mbenza, ale był zupełnie bez wsparcia i zakończył akcję strzałem na wiwat.

1
1
65'
65'
64'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Stevan Jovetić.

64'

Płaski strzał na bramkę AS Monaco, piłka odbiła się rykoszetem, ale Subasić zdążył z interwencją.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jorge. Faulowany na skrzydle był Aguilar.

AS Monaco
1
1
1
59'

Lopes zbiegł do linii końcowej i wycofał piłkę do Keity. Pierwszy strzał napastnika przyblokowali obrońcy, a poprawka trafia w nogi bramkarza.

2
1
56'

Dwa dobre choć ryzykowne wślizgi Raggiego. Rezerwowy skutecznie interweniował we własnym polu karnym.

2
1
52'

Dobre uderzenie z dystansu w wykonaniu Jorge'a, ale piłkę zmierzającą pod poprzeczkę nad bramką przeniósł Lecomte.

2
2
1
49'

Strzał Lopesa w krótki róg, ale odbił to Benjamin Lecomte.

1
1
48'

Szansa przed Pirizem! Pomocnik nie spodziewał się, że piłka do niego trafi i fatalnie spudłował głową z kilku metrów.

1
1
46'

Monaco. Schodzi: Jemerson. Wchodzi: Andrea Raggi.

46'

Początek II połowy.

1
1
45'

Mukiele faulował Lopesa i okazja do centry w pole karne. Lemar trafił jednak w rywala stojącego najbliżej piłki... fatalnie wybity ten stały fragment.

2
1
43'

Centra na bliższy słupek, ale tam tylko w boczną siatkę strzelił Pedro Mendes.

1
2
42'

Zaskakująca próba z 30 metrów! Solomon Sambia przymierzył, ale Subasić odbił piłkę do boku.

1
1
1
38'

Strzał Ghezzala, rykoszet od nogi Mendesa, ale piłka mija bramkę Montpellier.

2
1
36'

Nordi Mukiele blisko straty tuż przed linią własnego pola karnego. Gospodarze odetchnęli bowiem nabity piłką Rony Lopes nie dogonił futbolówki i ta opuściła boisko.

1
1
33'

Prostopadłe podanie do Roussillona, ten pobiegł lewym skrzydłem, podniósł głowę i dośrodkował do Sio. Strzału jednak nie ma, bowiem napastnika uprzedził Danijel Subasić.

2
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Ellyes Skhiri. Strata piłki na własnej połowie na rzecz Fabinho i ratowanie się faulem taktycznym.

1
1
29'

Lob Ghezzala trafia w transparent wywieszony przez kibiców siedzących za bramką Lecomta.

1
1
28'

Nie mogliśmy dotychczas narzekać na poziom meczu, ale ostatnie minuty to taka piłkarska "padlina". Dużo podań do tyłu, mało konkretów.

1
1
24'

Bardzo ofensywnie gra na prawej stronie Ruben Aguilar. Kolejna odważna szarża i podanie na 19. metr. Błyskawiczną decyzję o uderzeniu podjął Jonathan Ikone, ale Subasić łatwo obronił.

1
2
21'

Kontrowersja w polu karnym gości! Rozpędzony Aguilar pada po starciu z N'Doramem. "Jedenastki" jednak nie ma, a my po chwilowym zastanowieniu się popieramy decyzję sędziego.

2
1
19'

Keita Balde strzela z 16 metrów... było blisko, ale piłka przeleciała tuż obok prawego słupka.

2
1
16'

Dobre prostopadłe podanie w pole karne gospodarzy do Lopesa, ale świetnie "zastawił się" Ruben Aguilar i pomocnik AS Monaco chcąc odebrać piłkę faulował.

1
1
13'

Sambia łatwo mija w polu karnym Glika, ale strzał w długi róg był zbyt lekki i piłka u Subasicia.

1
1
11'

Kontra gospodarzy wyprowadzona przez Ikone. Francuz długo holował piłkę, zwlekając z podaniem i ostatecznie dał się zatrzymać wślizgiem.

1
1
8'

Rony Lopes dośrodkowywał z lewej strony boiska, piłkę podbił Hilton i mogło to zakończyć się golem samobójczym. Ostatecznie jednak futbolówka spadła na górną siatkę.

1
1
6'

Pierwsze minuty to ataki gospodarzy. Po centrze z kornera piłka trafiła przed pole karne AS Monaco, tam do strzału złożył się Ellyes Skhiri, ale fatalnie spudłował.

1
1
1
3'

Podanie na wolne pole, na prawe skrzydło do Aguilara. Ten pobiegł do linii końcowej, ale wstrzelenie piłki na 7. metr przecieli obrońcy.