Paris Saint-Germain
4' Angel di Maria 15' Angel di Maria 21' Edinson Cavani 42' Neymar 57' Neymar 73' Neymar 77' Kylian Mbappe Lottin 83' Neymar
Dijon FCO
63' Eden Massouema
8:0

Koniec. Absolutna dominacja zwieńczona ośmioma golami! PSG notuje najwyższą wygraną w sezonie.

Rabiot zagrał na głowę Nkunku, ale bramkarz gości przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Gol! Strzelił Neymar.

Goście z pewnością mają już dosyć tego meczu. Pewny strzał w lewy róg i już 8:0!

Rzut karny dla gospodarzy! Faulowany w "szesnastce" był Cavani.

PSG. Schodzi: Giovani Lo Celso. Wchodzi: Adrien Rabiot.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Neymar.

Goście szukali honorowego trafienia i nadziali się na kontrę. Prostopadłe podanie i strzał przy bliższym słupku.

"Bomba" Kimpembe sprzed pola karnego, ale świetnie broni Reynet.

Piłkarski geniusz! Brazylijczyk minął połowę drużyny Dijon i płasko strzelił obok rąk Reyneta.

Dijon. Schodzi: Xeka. Wchodzi: Florent Balmont.

Neymar do Mbappe, a ten wyłożył piłkę Cavaniemu. Wszystko ładnie, pięknie, ale napastnik w kluczowym momencie stanął i nie dogonił piłki.

Soczyście z dystansu Christopher Nkunku, ale odbija piłkę golkiper Dijon.

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Kylian Mbappe Lottin.

Gra paryżan na jeden kontakt w polu karnym gości. Zabrakło tylko lepszego podania Cavaniego do Neymara... Urugwajczyk w kluczowym momencie zagrał zbyt mocno.

Z 24 metrów uderzał Cavani, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Eden Massouema. Faulowany Lo Celso.

Dijon. Schodzi: Mehdi Abeid. Wchodzi: Eden Massouema.

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Christopher Nkunku.

Blisko szóstego gola! Kocioł przed bramką Dijon. Zablokowany strzał Cavaniego, a po chwili uderzenie Neymara broni bramkarz.

Trwa rzeź przyjezdnych. Błąd Yambere i za krótkie wybicie piłki. Doskoczył do niej Neymar i huknął w długi róg.

Dwie kontry gospodarzy, ale zdecydowanie "przekombinowali" z rozegraniem piłki w polu karnym.

Rozklepana obrona Dijon i z kilku metrów ze szpica strzelił Neymar... bramkarz broni nogami!

Odważnie zaczęli drugie 45 minut goście. Przed momentem z 16 metrów groźnie uderzył Kwon, ale piłka nieznacznie minęła lewy słupek.

Said miał mnóstwo miejsca i czasu na dobrą centrę z lewej strony, ale zagrał prosto w rywala.

Benjamin Jeannot strzelił z ostrego kąta, ale daleko od celu.

Dijon. Schodzi: Cedric Varrault. Wchodzi: Oussama Haddadi.

Poczatek II połowy.

Bez doliczonego czasu. Pierwsza połowa przypominała rzeź. Wszystkie celne strzały gospodarzy trafiły do siatki.

Piękny strzał nad murem z 19 metrów i bramkarz jedynie odprowadził piłkę wzrokiem.

Będzie świetna okazja dla PSG! Kontra gospodarzy przerwana faulem na Netmarze tuż przed linią pola karnego Dijon.

Mehdi Abeid celnie uderzył z dystansu i Areola ratował się zbiciem piłki na korner.

Neymar prostopadłą piłką otworzył drogę do bramki Cavaniemu, ale napastnik był jednak na metrowym spalonym.

Fouad Chafik przedarł się lewą flanką, ale jego podanie na 3. metr przecięli obrońcy gospodarzy.

Kontra paryżan, ale podanie do Neymara było ciut spóźnione... ofsajd.

Nonszalanckie zachowanie Verrattiego i strata we własnej "szesnastce". Dobra asekuracja Silvy i już po zagrożeniu.

Zły wybór Chang-Hoon Kwona. Koreańczyk przyjął piłkę na klatkę piersiową, był 17 metrów przed bramką gospodarzy, ale zamiast uderzenia zagrał do tyłu.

Yuri Berchiche mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki. Nie sięgnął jej Reynet, ale uratowali mu skórę obrońcy.

Zbyt długie podanie do Neymara, który przy próbie sięgnięcia piłki poczuł ból. Brazylijczyk lekko utyka, trzymając się w okolicach pachwiny.

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria.

Nie przypominamy sobie, aby Angel di Maria grał w tym sezonie tak dobrze jak dzisiaj! Precyzyjna centra z prawej strony i pewny strzał głową Urugwajczyka.

Rajd Neymara lewym skrzydłem i niemal walka wręcz z Rosierem! Brazylijczyk wyprzedził rywala, po czym upadł w polu karnym. Nie ma rzutu karnego!

Said huknął z 25 metrów, ale piłka poleciała na wysokości trzeciego piętra.

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Neymar.

Fatalna strata Marie na własnej połowie. Piłkę między nogami przepuścił Lo Celso i Neymar stanął sam przed bramkarzem. "Podcinka" nie zmierzała do siatki, dlatego z metra dobił di Maria.

Dobre podanie z głębi pola za plecy obrońców gości, ale Edinson Cavani nie opanował piłki.

Piłkarze Paris Saint-Germain szybko strzelili gola i uspokoili grę. Piłka nie opuszcza środkowej strefy.

Podanie na wolne pole do Meuniera. Boczny obrońca dopadł do futbolówki na prawym skrzydle, ale wywalczył jedynie rzut rożny. Centrę kończy strzał w boczną siatkę.

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Giovani Lo Celso.

Cudowny, techniczny strzał z 17 metrów! Piłka odchodząca od bramkarza wpadła do siatki tuż przy słupku. Baptiste Reynet nawet nie drgnął.

Nieporozumienie między obrońcami gospodarzy i przechwyt Jordana Marie. Natychmiastowa decyzja o lobowaniu bramkarza, ale piłka przeleciała daleko obok słupka.

Początek spotkania.

Trwa rozgrzewka...

Spotkanie poprowadzi Olivier Thual.

Witamy i serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji. 21. kolejka Ligue 1 i nasza wizyta na Parc des Princes. Rywalem naszpikowanego gwiazdami Paris Saint-Germain będzie zespół środka tabeli Dijon FCO.