3
3
3
90'

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Dobrze interweniował Danijel Subasić.

3
2
2
2
4
87'

Końcówka meczu w Marsylii. Przy piłce znajdują się goście.

4
4
4
3
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Bouna Sarr, który nieprzepisowo zatrzymał rywala.

Olympique Marsylia
5
4
2
2
3
84'
83'

Przestrzelił Morgan Sanson, który tylko złapał się za głowę, po tym jak piłka minęła słupek bramki AS Monaco.

1
1
1
3
1
82'

Radamel Falcao, któremu udzielana była pomoc medyczna, już wrócił do gry.

2
1
1
1
1
81'

Chwila przerwy w grze, bo ucierpiał Radamel Falcao.

1
1
1
2
1
79'

Groźnie z powietrza, ale obok bramki, uderzył Valere Germain.

2
1
1
3
1
79'

Na boisku sporo męskiej, twardej gry, na którą pozwala dzisiejszego wieczoru arbiter meczu.

3
1
77'

Ekipa z Marsylii stara się zepchnąć rywala do defensywy.

5
2
74'

Znów nic nie wynikło po rzucie rożnym dla Monaco.

4
1
1
1
2
72'

Goście mieli korner, ale nie zagrozili bramce Olympique Marsylia.

1
1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Morgan Sanson.

2
69'

Monaco. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Rony Lopes.

68'

Rachid Ghezzal był bliski szczęścia, jednakże na posterunku był Steve Mandanda, wybijając piłkę na rzut rożny.

3
1
1
68'

Danijel Subasić minął się z piłką po dośrodkowaniu z kornera, lecz faul popełnił jeden z graczy gospodarzy.

2
2
65'

Przedzierał się Florian Thauvin, ale piłkę złapał Danijel Subasić.

1
1
2
64'

Olympique Marsylia spokojnie rozgrywa akcję w okolicach pola karnego przyjezdnych.

3
59'

Było gorąco pod bramką Monaco, ale świetną obroną po strzale Sansona z bliskiej odległości popisał się Danijel Subasić, który uratował gości przed stratą trzeciej bramki.

1
3
57'

Jemerson trafił do siatki, ale sędzia podniósł chorągiewkę, sygnalizując spalonego.

1
5
56'

Bardzo aktywny, czy to w obronie, czy to w ataku jest Sidibe.

1
1
54'

AS Monaco próbuje wyprowadzić kolejny cios i atakuje lewą flanką.

1
2
1
51'

Gol! Strzelił Fabinho. Asystował mu Djibril Sidibe.

I już 2:2 w Marsylii! Na szarżę zdecydował się Fabinho, który minął 2 rywali i skierował piłkę do siatki obok bezradnie interweniującego Mandandy. Chwilę wcześniej futbolówkę do Fabinho dograł Djibril Sidibe i to jemu została zapisana asysta przy tym trafieniu.

11
10
2
4
4
47'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Dimitri Payet.

Olympique Marsylia wygrywa 2:1! Valere Germain zamienił na gola dokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Dimitri'ego Payeta. Germain oddał celne uderzenie głową przy bliższym słupku.

6
5
3
5
8
47'

Wydaje się, że kwestią czasu jest, kiedy Djibril Sidibe za swoje faule w trakcie tego pojedynku otrzyma żółtą kartkę.

2
2
2
2
2
46'

Początek drugiej części potyczki Olympique Marsylia - AS Monaco.

4
2
1
1
1
45+2'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Rachid Ghezzal.

4
2
1
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
44'

Było groźnie w "16" Monaco, ale piłkę daleko wybił Kamil Glik.

2
1
43'

Obydwie drużyny grają dzisiaj bardzo agresywnie - nikt nie odstawia nogi.

2
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie konfrontacji w Marsylii.

1
39'

Danijel Subasić pewnie obronił strzał w wykonaniu Luiza Gustavo.

4
1
1
38'

Odważniej chcą zaatakować goście, a mnożą się faule po stronie gospodarzy.

2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Payet. Francuz faulował Glika.

6
2
2
1
3
35'

Ofiarnie interweniował Danijel Subasić i zrobił to skutecznie.

4
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik, który nieprzepisowo zatrzymał Ocamposa.

3
3
2
4
10
32'

Zagotowało się pod bramką Monaco, ale przyjezdni wyszli z opresji i wybili piłkę z własnego pola karnego.

1
3
1
30'

Faulował Dimitri Payet, ale dotychczas arbiter jest pobłażliwy dla piłkarzy, gdyż nikogo nie ukarał żółtą kartką.

1
2
2
2
2
28'

Dimitri Payet przestrzelił w dogodnej sytuacji z około 6 metrów. Zawodnik tylko złapał się za głowę, gdyż powinien lepiej zachować się w tej sytuacji.

1
2
27'

AS Monaco próbuje zaskoczyć Olympique Marsylia, atakując prawym skrzydłem.

4
25'

Reprymendę od sędziego otrzymał Dimitri Payet, który ostro atakował przeciwnika.

1
24'

Djibril Sidibe pracuje na żółtą kartkę, bo po raz kolejny faulował zawodnika z Marsylii.

1
22'

Źle rzut wolny wykonał Rachid Ghezzal, gdyż nikt nie doszedł do tego dośrodkowania.

2
1
21'

Tempo pojedynku na razie nie porywa. Kolejne podania wymieniają piłkarze AS Monaco.

1
20'

Dośrodkowywał z rzutu wolnego Dimitri Payet, ale nic nie wyszło z tej akcji.

3
19'

Daleko piłkę głową wybił Kamil Glik, oddalając niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

3
1
18'

Problemy zdrowotne ma Djibril Sidibe.

1
16'

Posiadanie piłki:

Olympique Marsylia - 54 proc.

AS Monaco - 46 proc.

2
4
14'

Akcję zespołu z Marsylii zastopował Djibril Sidibe.

2
13'

Gospodarze starają się pójść za ciosem, ale umiejętnie bronią się mistrzowie Francji.

2
1
1
1
1
10'

Morgan Sanson faulował przeciwnika i będzie rzut wolny dla gości z Monako.

2
1
1
1
1
7'

Gol! Strzelił Adil Rami. Asystował mu Florian Thauvin.

Dość szybka odpowiedź Olympique Marsylia! Gospodarze przeprowadzili akcję prawą flanką, a piłka dostała się w pole karne AS Monaco. Tam dobrze zachował się Florian Thauvin, który dograł na głowę Adila Ramiego, a ten zdobył bramkę.

8
6
4
6
16
4'

Gol! Strzelił Keita Balde. Asystował mu Djibril Sidibe.

AS Monaco wyszło na prowadzenie 1:0! Goście przejęli piłkę w okolicach linii środkowej boiska. Z futbolówką kilka metrów przebiegł Djibril Sidibe, który dograł do Keity Balde. Natomiast napastnik przyjezdnych minął jednego z rywali i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

18
10
8
4
5
2'

Spokojny początek rywalizacji w Marsylii i sporo walki w środku pola.