Mogło być 5:0, ale Cavani w świetnej sytuacji fatalnie przestrzelił.

1
1
5
88'

Goście próbują jeszcze szukać gola honorowego, ale z ich dośrodkowań niewiele wynika.

3
3
1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Edinson Cavani. Dublet Neymara! Po podaniu Cavaniego Brazylijczyk nie miał problemów z umieszczeniem piłki w sitace.

Paris Saint-Germain
25
14
6
3
8
80'

Samba próbuje dośrodkowania, ale obrońcy wybijają piłkę.

3
3
2
4
3
77'
ZMIANA
4
4
4
4
4
77'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Christopher Nkunku.

75'

Neymar pakuje piłkę do bramki, ale gola nie ma, bo zawodnik pomagał sobie ręką.

2
2
3
4
4
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Thomas Meunier. Argentyńczyk otrzymał dobre podanie w polu karnym i strzałem w lewy róg podwyższył wynik na 3:0.

18
7
5
3
5
67'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Javier Pastore.

67'

Sambia posłał piłkę w kierunku bramki, która zmierzała pod poprzeczkę. Dobrze interweniował Areola.

2
2
1
1
1
64'
ZMIANA
64'
ZMIANA

Montpellier. Schodzi: Isaac Mbenza. Wchodzi: Casimir Ninga.

1
60'

Szczególnie aktywny jest Junior Sambia. W pierwszej połowie za sprawą jego strzałów goście zagrażali PSG. Po przerwie napędza on swój zespół i wykonuje liczne stałe fragmenty gry.

1
1
1
1
1
58'

W drugiej połowie Montpellier dzielnie walczy z PSG, które po przerwie nie stworzyło żadnej stuprocentowej okazji.

3
2
2
2
2
55'

1
50'

Angel di Maria nie dał rady utrzymać piłki w boisku po długim zagraniu z głębi pola.

5
1
3
3
47'

Giovani Lo Celso szukał podwyższenia, jednak Lecomte zatrzymał pomocnika gospodarzy.

1
1
1
1
46'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Thiago Silva. Wchodzi: Marquinhos.

2
2
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
44'

Cavani nie zamknął akcji po podaniu Neymara.

1
1
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Mendes.

3
2
3
1
3
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. Brazylijczyk został sfaulowany w polu karnym i sam wymierzył sprawiedliwość!

27
7
5
4
8
37'

Draxler zdołał oddać strzał głową po dograniu di Marii, lecz posłał piłkę obok słupka.

2
1
1
4
2
34'

Za długie podanie w kierunku Neymara.

3
2
2
1
33'

Ellyes Skhiri szukał wyrównania, a piłka odbiła się od obrońców i wyszła na rzut rożny. Areola po wrzutce z narożnika pewnie interweniował.

1
31'

PSG spokojnie rozgrywa piłkę i czeka na kolejną szansę z ataku pozycyjnego.

2
1
1
1
27'

Angel di Maria dośrodkowuje w pole karne. Piłkę łapie Lecomte.

2
1
26'

Drugi raz szczęścia szukał Sambia. Tym razem przymierzył z dystansu, ale Areola świetnie zatrzymał jego próbę.

1
25'

Gracz Montpellier HSC złapany na spalonym.

1
1
21'

Gospodarze szukają drugiego gola. Rywale nie potrafią opuścić swojej połowy.

2
1
17'

PSG szybko objęło prowadzenie, więc przeciwnicy muszą być bardzo skupieni, aby nie skończyć jak Dijon, które przegrało w Paryżu 0:8.

2
1
1
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Edinson Cavani.

4
2
1
1
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Adrien Rabiot. Snajper PSG dostał podanie od Rabiota i niatakowany przez obrońców wpakował piłkę do siatki.

40
17
11
1
5
8'

Junior Sambia przymierzył z rzutu wolnego. Na posterunku Alphonse Areola.

4
1
2
2
3
7'

Brzydki faul Neymara, lecz sędzia jeszcze oszczędził Brazylijczyka.

5
2
3
2
6
5'

Dośrodkowanie Angela di Marii z rzutu wolnego przecina obrońca.

3
2
3
3
5
3'

Julian Draxler doszedł do dobrej okazji strzeleckiej w polu karnym, ale znacząco spudłował.