Monaco. Schodzi: Djibril Sidibe. Wchodzi: Almamy Toure.

Angers.. Schodzi: Prince Oniangue. Wchodzi: Thomas Toure.

Adelaide ruszył na bramkę Monaco, ale Glik przerwał szarżę.

1
1
78'

Monaco szuka kolejnych goli. Gospodarze już tylko bronią się przed wyższą porażką.

3
2
1
1
72'

Angers. Schodzi: Pierrick Capelle. Wchodzi: Jeff Reine-Adelaide.

wchodzi Wchodzi
Jeff Reine-Adelaide #22
schodzi Schodzi
1
1
1
74'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

3
3
1
1
1
71'

Gol! Strzelił Andrea Raggi. Asystował mu Youri Tielemans. Tielemans zagrał wzdłuż bramki, a piłkę do siatki wbił z kilku metrów Raggi! 0:4!

8
6
2
2
1
69'

Gospodarze już chyba marzą o końcu meczu. Monaco panuje na placu gry.

2
2
1
65'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Thomas Lemar. Fabinho za plecy obrony, Lemar sam na sam z bramkarze, ale dograł do Joveticia, a ten do pustej bramki na 0:3!

10
6
2
1
1
64'

Monaco. Schodzi: Adama Diakhaby. Wchodzi: Thomas Lemar.

63'

Angers. Schodzi: Angelo Fulgini. Wchodzi: Billy Ketkeophomphone.

61'

Sędzia pozwala piłkarzom na zbyt wiele i musi uspokajać zawodników i trenerów.

2
2
58'

Po chwilowych problemach Monaco uporządkowało gręi już nie dopuszcza rywali pod własną bramkę.

3
2
55'

Strzał sprzed pola karnego Lopesa, piłka minęła cel.

2
2
54'

I znowu na alarm bito pod bramką Monaco. Strzał z pola karnego oddał Mangani, pomylił się nieznacznie.

2
2
51'

Sprzed pola karnego, dwa metry obok słupka uderzył Prince Oniangue.

2
2
48'

Monaco stara się utrzymywać przy piłce. Rywale mają problemy z przejściem na połowę gości.

2
1
46'

Gramy po przerwie.

1
45'

Sy świetnie interweniował po strzale z pola karnego Capelle. Nikt nie zdążył z dobitką.

2
1
43'

Brakuje gospodarzom jakości z przodu. Kamil Glik rozgrywa w defensywie dobry mecz i wspólnie z kolegami bez problemów robija ataki Angers.

4
2
39'

Starają się coś zdziałać w ofensywie gracze Angers, ale Monaco rozgrywa dobry mecz i na niezbyt wiele pozwala gospodarzom.

3
2
36'

Techniczny strzał Joveticia, bramkarz na posterunku. Coraz więcej błędów popełnia defensywa gospodarzy.

2
2
34'

Dobra interwencja w defensywie Kamila Glika. Polak zdjął sprzed głowy piłkę rywalowi.

5
3
32'

Kolejna próba Prince'a Oniangue i kolejny raz źle i niecelnie.

2
2
1
30'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Adama Diakhaby. Kolejna składna akcja Monaco. Diakhaby do Joveticia, a ten podcinką posłał piłkę ponad bramkarzem i już jest 2:0!

29'

Z dystansu Oniangue, piłka odbiła się od obrońcy i daleko od celu wyszła na róg.

2
2
28'

Składna akcja Monaco zakończona strzałem Joveticia tuż ponad bramką. Będzie rzut rożny.

2
2
27'

Obraz meczu nie ulega zmianom. Goście kontrolują przebieg gry.

2
2
23'

Niepewne zachowanie defensywy Monaco. Gościom jednak upiekło się, rywale szansy nie potrafili wykorzystać.

4
3
1
1
20'

Strzał Joveticia po indywidualnej akcji został zablokowany. Monaco panuje na boisku.

3
3
1
17'

Kolejna składna akcja Monaco, podanie z prawej strony do Lopesa, płaski strzał pewnie złapał bramkarz.

3
3
1
14'

Po wrzutce z rzutu wolnego główkował Glik, ale wprost w ręce bramkarza.

6
4
2
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Romain Thomas. To nie są zbyt fortunne minuty dla obrońcy.

4
5
10'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ludovic Butelle. Z lewej strony płasko dośrodkował Diakhaby, Thomas wślizgiem tak nieszczęśliwie interweniował, że piłka odbiła się od słupka. Próbujący interweniować bramkarz dostał futbolówką w głowę i piłka znalazła się w bramce. Kuriozalny gol. 0:1!

16
9
2
2
1
9'

Uwidoczniła się przewaga Monaco. Angers stara się kontrować mistrzów Francji.

3
3
1
1
6'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Youri Tielemans.

3
3
1
1
6'

Ekambi uciekł Glikowi, ale potknął się i piłka opuściła boisko.

4
3
1
2
4'

Od początku odważnie gospodarze. Monaco jak na razie spokojnie rozgrywa piłkę.

3
4
1
1
1'

W 22. sekundzie gospodarze wywalczyli pierwszy korner, ale uderzenia na bramkę Monaco nie oddali.