4:0
Zakończony
Dijon FCO
90+3'

Gol! Strzelił Kamil Glik. Asystował mu Rachid Ghezzal. Ależ genialne zakończył ten mecz nasz obrońca! Niczym rasowy napastnik stoper reprezentacji Polski cudownym wolejem podsumował swój świetny występ!

102
62
20
3
2
90+1'

Monaco wymienia piłkę na swojej połowie i czeka na ostatni gwizdek.

6
4
3
1
1
90'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

3
3
1
87'

Gol! Strzelił Rony Lopes. Akcja dwóch rezerwowych! Rachid Ghezzal świetnie przechwycił piłkę, mocno uderzył, lecz Reynet odbił ją przed siebie. W zamieszaniu podbramkowym znakomicie odnalazł się Lopes i dobił gości. Jest już 3:0.

21
12
8
1
1
86'

Monaco. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Pietro Pellegri. Debiut najdroższego 16-latka w historii futbolu na boiskach Ligue 1.

85'

Dijon. Schodzi: Naim Sliti. Wchodzi: Wesley Lautoa.

1
84'

Defensywa Dijon czujnie wybiła piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony graczy Monaco. Do wejścia powoli szykuje się zaś Pietro Pellegri.

4
4
82'

Miejscowi wyraźnie chcą utrzymać rezultat i dograć do końcowego gwizdka bez żadnych strat.

4
4
79'

Monaco. Schodzi: Youri Tielemans. Wchodzi: Rachid Ghezzal. Belg z pewnością mógł zagrać o wiele lepiej w tym meczu.

78'

Monaco blisko trzeciej bramki, lecz na spalonym Rony Lopes.

4
4
75'

Nieco na przekór błąd Subasicia i Jemersona pozwolił gościom na zbliżenie się w pole karne. Rzut rożny spełzł na niczym

3
3
73'

Rzut wolny dla gości kończy się kolejną pewną interwencją Subasicia. Chorwat pracuje na wysoką notę w dzisiejszym meczu.

4
3
70'

Dijon. Schodzi: Florent Balmont. Wchodzi: Wesley Said.

Wesley Said #9
4
4
1
1
1
70'

Dijon ma zaledwie 20 minut na poprawę rezultatu, ale dotychczasowa postawa gości nie daje większych nadziei na punkty.

3
3
69'

Gol! Strzelił Fabinho. Świetnie wykonany rzut karny przez Brazylijczyka. Reynet bez żadnych szans.

AS Monaco
18
8
1
67'

Teraz już nie ma wątpliwości! Rzut karny dla Monaco! Winowajcą znów Yambere, a wielkie słowa uznania dla Sidibe, który napędził całą akcję.

5
4
65'

Żółtą kartkę otrzymał Cedric Yambere. Obrońca ma masę szczęścia, bo nie ma żadnych wątpliwości, że pan Hamel popełnił błąd.

2
65'

Bardzo kontrowersyjna sytuacja! Yambere ewidentnie faulował Tielemansa w polu karnym, lecz sędzia źle zinterpretował tą sytuację i podyktował jedynie rzut wolny.

3
3
63'

Dijon naprawdę stara się wyrównać. Haddadi podążył lewym skrzydłem i dobrze dograł na głowę Julio Tavaresa. Nieco zaskoczony napastnik nie złożył się odpowiednio do uderzenia i piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

3
3
61'

Monaco. Schodzi: Adama Diakhaby. Wchodzi: Rony Lopes. Bardzo słaby występ pomocnika gospodarzy i w pełni zasłużona zmiana po zaledwie godzinie gry.

4
4
2
1
1
60'

Dijon. Schodzi: Chang-Hoon Kwon. Wchodzi: Benjamin Jeannot.

Benjamin Jeannot #29
Chang-Hoon Kwon #22
4
4
1
59'

Subasić poradził sobie z wrzutką, lecz bardzo źle wybił piłkę i w zasadzie oddał ją za darmo gościom.

3
3
1
59'

Kolejny faul Glika. Polak musi się mieć na baczności. Rzut wolny na wysokości pola karnego dla Dijon.

3
3
58'

Youri Tielemans męczy się dziś na prawym skrzydle. Kolejna strata belgijskiego pomocnika.

3
3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik. Polski stoper nie będzie mógł zagrać w kolejnym meczu ligowym z Toulouse FC.

5
5
2
4
6
56'

Znakomita szansa dla Dijon! Wrzutka z lewej strony zakończyła się pięknym strzałem głową Cedrica Yambere, a Subasić z wielkimi problemami sparował futbolówkę na rzut rożny.

3
3
55'

Stałe fragmenty gry nie są dziś mocnym punktem drużyny ze Stade Louis II. Kolejny zmarnowany rzut rożny.

3
3
54'

Spory błąd Djilobodjiego. Piłkę otrzymał Fabinho, lecz w ostatniej chwili wślizg uratował Dijon.

4
4
1
1
1
53'

Kwon celnie uderzał z 26. metra lecz nie zaskoczył chorwackiego golkipera miejscowych.