1
89'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Adama Diakhaby.

87'

Gol! Strzelił Yaya Sanogo. Asystował mu Andy Delort. Delort dośrodkował z prawej strony, Glik nie zrozumiał się z partnerem i piłkę przejął Sanogo. Subasić nie był w stanie obronić uderzenia z kilku metrów! 3:3!

8
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andy Delort.

Toulouse FC
2
1
1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Lemar.

1
2
82'

Trzeba przyznać, że sędzia potrafi zapewnić emocje. Mogło być nudno, a tymczasem Monaco musi drżeć o wygraną.

1
78'

Toulouse. Schodzi: Giannelli Imbula. Wchodzi: Corentin Jean.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Giannelli Imbula #25
1
78'

Gol! Strzelił Andy Delort. Potężne uderzenie i już tylko 2:3!

Toulouse FC
2
1
4
13
75'

Rzut karny dla gospodarzy! Faulował Kamil Glik! Co widział arbiter? Polak jest wściekły na sędziego.

1
2
3
7
14
72'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Jovetić znalazł się sam na sam z bramkarzem, chciał podcinką uderzyć ponad bramkarzem. Golkiper jednak ustał i... zgrał piłkę klatką piersiową. Piłkę ponownie przejął Jovetić i niczym w grze na Atari wjechał z futbolówką do siatki. 1:3!

13
4
1
72'

W końcu dynamiczniej zaczęli poruszać się po boisku gospodarze. Czasu na wyrównanie mają już coraz mniej.

1
68'

Niepewnie w bramce Subasić. Chorwat odbił przed siebie dość proste uderzenie rywala.

2
1
65'

Po rzucie rożnym piłka wpadła do siatki Monaco, ale arbiter uznał, że faulowany był Kamil Glik.

4
1
65'

Dalekie dogranie do Delorta, ten uderzył z pierwszej piłki, Subasić końcami palców wybił piłkę na róg.

1
63'

Toulouse. Schodzi: Issiaga Sylla. Wchodzi: Alexis Blin.

Alexis Blin #27
Issiaga Sylla #12
1
62'

Toulouse. Schodzi: Firmin Mubele. Wchodzi: Andy Delort.

1
1
58'

Gospodarze starają się zagrozić gościom, ale brakuje im zdecydowania. Przed przerwą ich akcje wyglądały dynamiczniej.

2
55'

Niewiele dzieje się na boisku, Monaco utrzymuje się przy piłce, ale nie kwapi się do ataku.

2
1
1
1
1
51'

Monaco stara się nie popełnić błędu z pierwszej połowy i nie chce dopuścić rywala pod własną bramkę. Goście dążą do podwyższenia prowadzenia.

2
47'

Gol! Strzelił Rony Lopes. Świetnie weszli w drugą połowę gospodarze. Po dograniu z lewej strony w słupek trafił Jovetić. Do piłki dopadł Lopes i potężnym strzałem pod poprzeczkę trafił na 1:2!

9
6
46'

Gramy po przerwie!

1
46'
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
1
44'

Sidibe dośrodkował z pola karnego, z jego prawej strony. Jednak nikt nie zamykał akcji.