3
90'

Monaco. Schodzi: Stevan Jovetić. Wchodzi: Kevin N'Doram.

89'

Monaco nie chce popełnić błędu z poprzedniej kolejki i zremisować wygranego meczu. Jednak widać w grze miejscowych nerwowość.

1
1
1
1
1
85'

Baysse zderzył się z Fabinho. Potrzebna jest pomoc medyków.

1
1
1
1
1
84'

Bordeaux w ataku. Przed momentem Braithwaite uderzył w boczną siatkę.

1
1
1
1
1
81'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Youri Tielemans.

1
1
1
1
1
80'

Zamieszanie w polu karnym Monaco. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

1
1
1
1
1
79'

Prostopadłe dogranie w pole karne do Joveticia, który jednak w momencie uderzenia upadł i źle strzelił.

1
1
1
1
1
77'

Bordeaux. Schodzi: Valentin Vada. Wchodzi: Gaetan Laborde.

1
76'

Strzał Lemara odbił przed siebie Costil. Nikt nie zdążył z dobitką.

2
2
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zaydou Youssouf.

Zaydou Youssouf #32
Girondins Bordeaux
2
2
73'

Monaco po golu na 2:1 złapało luz. Gospodarze są blisko trzeciego trafienia.

2
2
69'

Gol! Strzelił Rony Lopes. Asystował mu Djibril Sidibe. Sidibe dogonił piłkę tuż przed linią końcową, kapitalnie dograł w okolice pola bramkowego do Lopesa, a ten doskonale uderzył! 2:1!

12
9
1
1
67'

Jorge padł w polu karnym, sędzia uznał, że nic się nie stało.

3
3
1
1
64'

Monaco. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Keita Balde.

64'

Bordeaux. Schodzi: Francois Kamano. Wchodzi: Zaydou Youssouf.

Francois Kamano #11
3
3
1
63'

Szybka akcja Monaco zakończona strzałem Joveticia sprzed pola karnego wprost w bramkarza.

3
3
59'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, akcję zamykał Lemar, ale zabrakło mu miejsca i trafił w boczną siatkę.

3
3
56'

Sidibe doszedł do piłki dogranej z lewej strony, strzał minął bramkę o kilka metrów.

3
3
53'

Vada trafiony kolanem w głową dochodził do siebie. Gra została przerwana dopiero po czasie.

4
4
51'

Dogranie do de Preville'a, ale ten zbyt szybko wyciągnął stopę za obrońców. Spalony.

4
4
48'

Spokojne tempo po przerwie. Podobnie jak przed przerwą dominuje Monaco.

3
3
46'

Gramy po przerwie.

5
6
45'

Sędzia doliczył minutę.

7
7
2
1
1
45'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Thomas Lemar. Lemar zagrał prostopadle pomiędzy dwójkę stoperów. Jovetić w sytuacji sam na sam uderzył tuż przy słupku. 1:1!

19
14
4
2
4
43'

Monaco stara się doprowadzić do wyrówania, ale brakuje skuteczności gospodarzom.

7
7
1
1
2
40'

Z bliska uderzał Lopes, trafił w nogę bramkarza! Powinien być remis!

7
7
2
2
2
39'

Gol dodał zawodnikom gości sporo pewności. Monaco atakuje, ale rywal jest świadomy czego broni.

7
7
1
1
1
36'

Kamano przedostał się w pole karne, gracze Monaco... stali. Subasić dziwnie interweniował.

8
7
2
1
1
34'

Lemar uderzał z kilku metrów, piłka o pół metra minęła słupek!

7
6
1
1
3
32'

Gol! Strzelił Valentin Vada. Ależ pięknie uderzył z pola karnego Vada. Piłka traiła w samo okienko bramki gospodarzy! 0:1!

14
11
8
9
10
32'

Bordeaux. Schodzi: Pablo. Wchodzi: Jules Kounde.

Jules Kounde #31
Pablo #25
9
7
1
30'

W ostatnich minutach częściej przy piłce są goście, ale niewiele z tego wynika.

8
8
1
1
2
27'

Piłka spadła pod nogi Ghezzala, ten zwiódł rywala, ale uderzył w górną część poprzeczki!

9
9
2
1
1
23'

Dośrodkowanie w pole karne Monaco, piłkę starał się przejąć Paul Baysse, ale futbolówka mu odskoczyła.

9
9
1
1
1
20'

Monaco chce uśpić rywala i jednym zagraniem stworzyć sobie okazję na gola.

10
9
1
1
1
16'

Gospodarze uśpili rywala, Fabinho z własnej połowy w pole karne, Jovetić uprzedził bramkarza, ale minimalnie chybił.

9
9
16'

Monaco niemal cały czas przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

10
10
1
1
1
13'

Kilka minut temu Monaco przyspieszyło grę, ale to już historia. A może nawet i legenda. Gra toczy się w środku pola. Zaczynamy się nudzić.

10
10
1
1
1
10'

Goście sporadycznie dochodzą pod bramkę Monaco. Wciąż przeważają gospodarze.

10
10
1
1
1
7'

Po rzucie rożnym głową niecelnie uderzył Fabinho.

10
10
1
1
2
7'

Jovetić sytuacyjnie uderzał głową, ale nie trafił. Coraz szybciej gra Monaco.

10
11
1
1
2
6'

Ghezzal uderzał, a może chciał dośrodkować... Złe zagranie, piłka poszybowała ponad bramką.

9
9
1
4'

Dogranie do Sidibe, ale ten na minimalnym spalonym. Tak orzekł sędzia.

9
9
3'

Przewaga Monaco od pierwszej minuty. Gra jednak toczy się głównie w środku pola.