Ligue 1: 28. kolejka
03 mar 2018 17:00
90+4'

Dani Alves wpakował piłkę do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego, mimo że... Brazylijczyk nie "spalił".

1
1
1
2
1
90+4'

Timothy Weah wpadł w pole karne Troyes, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

1
1
1
1
90+1'

Była szansa na gola dla Troyes, ale Areola uprzedził Grandsira.

2
2
1
90'

Doliczone 4 minuty.

2
2
90'

Pomocy medycznej potrzebują Thiago Silva oraz Bryan Pele.

2
2
1
89'

Technicznie uderzył Christopher Nkunku, ale po raz kolejny świetnie zachował się Erwin Zelazny.

2
2
89'

Tu już nic złego dla PSG wydarzyć się nie może. Paryżanie zanotują kolejny ligowy triumf.

2
2
83'

Ależ bomba Niveta z 30 metrów! Areola z ogromnymi problemami sparował piłkę!

3
2
82'
ZMIANA

Troyes. Schodzi: Remi Walter. Wchodzi: Chaouki Ben Saada.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Remi Walter #19
3
2
79'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Giovani Lo Celso. Wchodzi: Timothy Weah.

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christopher Nkunku. Asystował mu Dani Alves. Po meczu. PSG przejęło piłkę pod polem karnym Troyes. Alves zagrał ją do Nkunku, a ten położył sobie obrońcę i strzałem z kilku metrów trafił na 2:0. Dodajmy jednak, że w tej sytuacji był półmetrowy spalony. Sędzia gola jednak uznał.

Paris Saint-Germain
9
6
2
6
4
76'

Dobra piłka do Grandsira, ale zawodnik Troyes nie opanował piłki.

1
2
73'
ZMIANA

Troyes. Schodzi: Karim Azamoum. Wchodzi: Benjamin Nivet.

72'

Ładna akcja PSG, którą w ostatniej fazie zatrzymał Zelazny, łapiąc piłkę tuż przed Meunierem.

1
1
70'

Lassana Diarra wpadł w pole karne i wycofał piłkę do Draxlera, który huknął w trybuny.

2
1
1
1
70'

Próbują odgryzać się miejscowi, ale brakuje im dokładności.

2
1
67'

Jeremy Cordoval strzelił bardzo niecelnie z dalszej odległości.

2
1
67'

Niezła wrzutka w pole karne, ale pewnie interweniują obrońcy.

2
1
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za wcześniejszy faul otrzymał Lassana Diarra.

2
1
1
66'

Będzie okazja dla gospodarzy po faulu w bocznej strefie boiska.

1
1
65'

Piłka płakała, gdy turlała się w kierunku bramki PSG po strzale z okolic 30. metra.

2
1
1
64'

Precyzyjny, lecz w środek bramki strzał Motty sprzed pola karnego. Spokojnie broni Zelazny.

2
1
62'

Christopher Nkunku miał dużo miejsca i czasu w polu karnym, ale jego strzał z kilku metrów znacząco minął słupek.

2
1
61'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Thiago Motta.

57'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Dani Alves.

56'
ZMIANA
56'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Karim Azamoum.

ES Troyes AC
2
1
53'

Piłkarze PSG spokojnie wymieniają piłkę między sobą.

1
1
52'

Próba koronkowej akcji w wykonaniu paryżan zatrzymana na obrońcy gospodarzy.

1
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Julian Draxler. Niemiec świetnie obsłużył Argentyńczyka, a ten tylko dziubnął piłkę nad wychodzącym bramkarzem i otworzył wynik spotkania.