Zamarliśmy na moment, ale Kamil Glik szybko podniósł się z murawy. Grymas bólu na twarzy Polaka, ale to chyba nic groźnego.

2
1
2
90+2'

Ładny strzał z dystansu oddał Youri Tielemans, ale zmierzajacą w długi róg piłkę zbił do boku Oukidja.

1
90'

Dziwna decyzja sędziego, ale piłkarze pograją jeszcze 6 minut. Jakim sposobem aż tyle - nie wiemy.

1
1
1
88'

Anemiczne tempo w końcowym fragmencie. Chyba nikomu nie zależy już na bieganiu.

1
85'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

83'

Zaskakująca próba Corgneta z 22 metrów. Subastić stał i patrzył, a piłka minęła jego bramkę o centymetry.

1
79'

Monaco. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Youri Tielemans.

77'

Świetna praca Glika. Polak jako jedyny ruszył do Bahokena i zdołał zablokować strzał napastnika. Po chwili jeszcze poprawka, ale tylko w boczną siatkę.

1
74'

Niecelnie z 23 metrów uderzał Grimm.

1
1
71'

Toure popchnął Lienarda i gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Prowadzący zawody Antony Gautier nic tam jednak nie widział.

1
68'

Kapitalne podanie w tempo Joveticia do Lopesa, ale ten naciskany przez Lalę strzela nad poprzeczką.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Rony Lopes. Faulowany Martinez.

1
1
65'
64'

Monaco. Schodzi: Djibril Sidibe. Wchodzi: Almamy Toure.

64'

Świetnie na linii bramkowej zachował się Danijel Subasić. Bahoken znakomicie dograł na głowę Blayaca, ale Chorwat nie pozwolił się pokonać.

2
1
60'

Stykowa piłka i walczący o nią Lopez i Martin. Gracz gospodarzy mocno odczuł twarde starcie.

1
57'

Faul Bahokena i okazja do centry z lewego skrzydła. Dobre dośrodkowanie zgarnął Stevan Jovetić , ale jego "główka" zatrzymała się na słupku!

4
1
2
2
2
54'

W drugiej połowie więcej z gry mają gospodarze, ale nie przekłada się to na okazje bramkowe.

1
2
1
1
1
51'

Zamrażacz w sprayu zrobił swoje i pomocnik jest w stanie kontynuować grę.

50'

Poslizgnął się Jean-Eudes Aholou i złapał się za kostkę. Wygląda na uraz z koniecznością zmiany.

2
48'

Glik nie zablokował centry Lienarda, ale Jeremy Blayac w świetnej sytuacji niecelnie uderzył głową.

2
1
1
46'

Początek II połowy.

1
2
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
3
45'

Celny strzał Lienarda z 20 metrów, ale pewnie broni Subasić.

2
1
44'

Bardzo spokojne końcowe minuty pierwszej połowy.

41'

Gol! Strzelił Fabinho. Asystował mu Keita Balde.

Monaco uśpiło gospodarzy. Nagłe przyspieszenie, kilka szybkich podań  i atomowy strzał pod poprzeczkę. Piłka odbiła się jeszcze od kolana Martineza, co dodatkowo zmyliło bramkarza.

11
9
2
1
1
40'

Komiczna scena. Jemerson chciał zawiesić się na poprzeczce. Złapał ją obiema rękami, ale stracił równowagę i spadł na plecy. Groziło to kontuzją, ale wszystko na własne życzenie.

2
37'

Zamieszanie w "szesnastce" przyjezdnych, ale sytuację wyjaśnia Glik.

3
2
1
35'

Stephane Bahoken doskoczył do Moutinho i odebrał mu piłkę przed polem karnym AS Monaco. Nie było kalkulacji, a natychmiastowa decyzja o strzale... soczyście, ale metr obok lewego słupka.

31'

Było blisko podwyższenia wyniku. Centra z lewej flanki nieuchronnie zmierzała do Joveticia. Ernest Seka zaryzykował jednak wślizg i w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg napastnika.

2
28'

Płaski strzał Blayaca z 20 metrów sprawił problemy Subasiciowi. Chorwat na moment wypuścił futbolówkę z rąk, ale szybko się poprawił.

1
1
25'

Wysoka centra na 14. metr, ale Alexandre Oukidja opuścił pole bramkowe i uprzedził rywali.

1
21'

Gol! Strzelił Rony Lopes.

Duże zamieszanie przed bramką Strasbourga. Balde płasko zagrał wzdłuż linii bramkowej  z lewej strony pola karnego, bramkarz lekko trącił piłkę, ale ta poleciała do Lopesa, który doskonale wiedział co zrobić.

9
7
2
1
2
19'

Gol! Strzelił Stephane Bahoken. Asystował mu Jonas Martin.

Lala prostopadle podał w pole karne, a Martin zamiast strzelać dograł na środek pola karnego. Tam był Bahoken!

RC Strasbourg Alsace
4
2
2
4
7
18'

Strzały Martina i Aholou ofiarnie blokują obrońcy gości.

1
15'

Kilkadziesiąt metrów przebiegł z piłką Martin Terrier, kończąc rajd strzałem zza pola karnego... sporo zabrakło.

1
12'

Lemar faulowany przez Martina 30 metrów od bramki Strasbourga. Piłka dotarła do zamykającego akcję Raggiego. Strzał obrońcy trafia w rękę Kone! Powinien być rzut karny, ale sędzia się na to nie zdecydował.

1
10'

Jean-Eudes Aholou otrzymał piłkę 16. metrów przed bramką Monaco, ale popełnil prosty błąd w przyjęciu. Do piłki doskoczył jeszcze Martin i kropnął wysoko nad poprzeczką.

7'

Piłka poza boiskiem. Na murawie leży Rony Lopes i konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

1
1
1
5'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Djibril Sidibe.

Szybkie otwarcie gości, a w zasadzie była to ich pierwsza wizyta pod bramką Strasbourga. Precyzyjna centra z prawego skrzydła i pewny strzał głową.

12
9
2
2
3
1'

Strata Raggiego na własnej połowie i gospodarze wyszli z kontrą. Fatalnym strzałem zakończył ją Stephane Bahoken.