Jeszcze 2 minuty gry przed nami.

2
1
87'

Kylian Mbappe Lottin łatwo poradził sobie z rywalem i spod końcowej linii digrał do di Marii. Argentyńczyk marnuje świetną szansę!

4
3
1
1
1
83'

Nice. Schodzi: Allan Saint-Maximin. Wchodzi: Bassem Srarfi.

Bassem Srarfi #11
Allan Saint-Maximin #7
2
1
82'

Gol! Strzelił Dani Alves. Asystował mu Adrien Rabiot.

Lider prowadzi! Techniczna wrzutka w pole karne i strzał głową z bliskiej odległości.

Paris Saint-Germain
16
10
7
6
6
78'

Zagranie przed bramkę gospodarzy, gdzie piłkę strącił głową Mbappe.... tuż nad celem!

3
3
1
2
2
76'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

76'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Thomas Meunier.

75'

Po centrze z kornera Mario Balotelli obił poprzeczkę!

2
3
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti. Celowe zagranie ręką.

1
1
1
71'

Olbrzymia siła, ale piłka przeleciała metr nad poprzeczką. Źle strzelił Mario Balotelli.

2
2
1
69'

Strzał Cypriena trafia w rękę Kurzawy! Będzie dobra okazja dla gospodarzy, do bramki 18 metrów.

1
1
65'

Balotelli zagrał na wolne pole, ale najszybszy na boisku Allan Saint-Maximin przegrał pojedynek z obrońcami.

8
4
1
1
2
63'

Bomba Balotellego z 16 metrów! Fantastycznie odbił to Alphonse Areola!

5
5
61'

Najpierw Alves skiksował, zamykajac akcję na dalszym słupku, ale kilka sekund później zaskoczył wszystkich przewrotką. Było blisko skutecznego lobu, ale Benitez przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4
3
60'

Poczarował w paryskiej szesnastce Mario Balotelli. Piłka poleciała jednak wysoko nad poprzeczką.

2
2
1
56'

Kontra gości wyprowadzana trochę nieporadnie. Kończy ją strzałem do siatki Kylian Mbappe Lottin, ale był na spalonym.

3
3
1
3
54'

Wrzutka z prawej flanki, ale strzał Draxlera przelatuje obok celu. Po chwili sprzed pola karnego chybił di Maria.

2
2
50'

Świetne prostopadłe podanie do Allana Saint-Maximina, ale strzelec bramki przegrał pojedynek z Areolą.

3
3
1
48'

Edinson Cavani w polu karnym gospodarzy. Urugwajczyk wbiegł między dwóch obrońców, ale Sarr do spółki z Le Marchandem poradzili sobie.

4
3
46'

Początek II połowy.

3
2
46'

PSG. Schodzi: Yuri Berchiche. Wchodzi: Layvin Kurzawa.

45'

Jeszcze 2 minuty gry przed przerwą.

7
2
43'

Problem mięśniowy Thiago Silvy. Narozrabiał Mario Balotelli, choć więcej była tam teatru niż faktycznego przekroczenia przepisów.

1
5
2
40'

Zdecydowany pressing jednych i drugich przynosi przechwyt za przechwytem. Kolejne gole wiszą w powietrzu.

1
2
37'

Kopia akcji, która dała gospodarzom prowadzenie. Saint-Maximin otrzymał długie podanie i uciekał rywalowi. Tym razem jednak Berchiche dał radę.

2
2
34'

Pozostawiony bez opieki Adrien Rabiot fatalnie spudłował głową z kilku metrów.

2
2
32'

Potwornie mocny strzał z przeszło 25 metrów oddał Dani Alves, ale piłka trafiła w głowę zawodnika stojącego w murze.

3
2
29'

Widowiskowa "klepka" Balotellego z Pleą, ale w kluczowym momencie połapali się obrońcy PSG i akcja przerwana.

2
2
27'

Ciekawy mecz oglądamy w Nicei. Gospodarze mają chrapkę na ogranie lidera.

3
2
24'

Sprzeczka pomiędzy piłkarzami, ale kończy się tylko na słownych ostrzeżeniach. W roli głównej oczywiście Mario Balotelli.

3
2
21'

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Yuri Berchiche.

Wyrównanie po indywidualnej akcji! Di Maria w dziecinny sposób ograł Dante i strzałem ze szpica pokonał Beniteza.

11
8
6
4
4
20'

Cudeńko! Po dograniu ze skrzydła Angel di Maria uderzył z powietrza "krzyżakiem". Świetnie broni bramkarz OGC Nice!

4
2
1
17'

Gol! Strzelił Allan Saint-Maximin. Asystował mu Alassane Plea.

Fantastyczne podanie z głębi pola. Utykający Yuri Berchiche nie był w stanie dogonić rywala, a ten w sytuacji sam na sam płasko uderzył obok nóg bramkarza.

OGC Nice
15
10
4
4
6
15'

Nie wiemy jak sztab medyczny przywrócił do zdrowia Berchiche, ale Hiszpan jest na boisku i nie zanosi się, że zostanie zmieniony.

1
1
14'

Co tam się działo! Strzał Cavaniego odbił bramkarz, a piłka trafiła do Dantego. Brazylijski stoper zawahał się jednak i dał się uprzedzić Cavaniemu. Urugwajczyk z kilku metrów trafia tylko w słupek.

4
1
1
12'

Protesty gości. Sarr ewidentnie fauluje Cavaniego we własnym polu karnym, ale sędzia nie dyktuje "jedenastki".

1
5
1
1
9'

Skręcony staw skokowy. Yuri Berchiche z pewnością nie wróci już do gry.

1
1
1
1
7'

Centra z lewego skrzydła i "główka" Balotellego. Słupek ratuje PSG!

2
2
1
6'

Pierre Lees Melou uderzył z powietrza z 18 metrów, ale Alphonse Areola bezproblemowo zatrzymał piłkę.

2
2
1
5'

Świetne podanie za plecy obrońców gości. Allan Saint-Maximin wpadł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, ale jego koledzy nie sięgnęli futbolówki.

1
1
3'

Maxime Le Marchand odebrał piłkę na połowie PSG, ale dośrodkowanie z lewej strony boiska nie dotarło do Balotellego.