Ligue 1: 33. kolejka
15 kwi 2018 21:00
86'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Javier Pastore.

Piłkarze z Księstwa ponownie bezradni wobec szybkich podań przeciwników. Trafia Draxler!

Paris Saint-Germain
40
12
12
12
17
84'

Kontra PSG w poszukiwaniu siódmej bramki. Yuri Berchiche wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale rywali uprzedził Andrea Raggi.

4
2
1
3
3
82'
78'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Moutinho. Faulowany Lo Celso.

3
1
2
1
2
76'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Radamel Falcao.

To już tragedia! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i zasłonięty Falcao odbija piłkę barkiem, a ta wpada do bramki AS Monaco.

24
12
9
13
22
76'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Adama Diakhaby.

3
3
5
3
3
75'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Thomas Meunier.

74'

Ponownie pogubiona obrona gości. Angel di Maria kropnął z 12 metrów, ale prosto w Subasicia.

1
1
1
1
71'

Dani Alves zabawił się z rywalami w ich polu karnym. Było jednak o jeden zwód za dużo i skończyło się upadkiem. Brazylijczyk skwitował to uśmiechem.

2
4
2
2
3
67'

Po przerwie zryw gospodarzy trwał kilka minut, ale już ochłonęli i nie atakują tak zaciekle.

1
1
1
65'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Lassana Diarra.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Raggi. Za dyskusje z sędzią.

3
61'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho. Faulowany Cavani.

AS Monaco
2
1
2
60'

Gospodarze nie zwalniają tempa. Słupek po strzale di Marii!

1
1
2
3
3
58'

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Javier Pastore.

Długie podanie od Alvesa i świetne "sklejenie" Pastore. Krótkie zagranie poza zasięgiem obrońców i  wzorowo wykorzystana sytuacja sam na sam z bramkarzem.

26
12
7
8
11
56'

Lo Celso faulował Fabinho przed własnym polem karnym. Z 26 metrów huknął Radamel Falcao, ale trafił w głowę zawodnika stojącego w murze.

1
53'

Gospodarze jakby przysypiali w obronie. Wysokie prowadzenie powoduje rozluźnienie i rywale dość łatwo przedostają się pod bramkę Areoli.

1
50'

Nonszalanckie zagranie Pastore do Lopesa, ale ten z 13 metrów huknął prosto w bramkarza!

1
3
46'

Początek II połowy.

1
1
1
45'

Sędzia dorzucił do I połowy 2 minuty.

5
4
3
3
4
45'

Świetne dośrodkowanie Toure z prawego skrzydła. Niepilnowany Rony Lopes niecelnie strzela głową z 5 metrów.

3
4
5
5
3
41'

Thomas Lemar uderzył w kierunku bramki, ale piłka trafiła w twarz wbiegającego w szesnastkę Ghezzala. Algierczyk wyraźnie spodziewał się dośrodkowania.

4
4
2
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Pastore.

3
3
9
2
3
38'

Gol! Strzelił Rony Lopes. Asystował mu Almamy Toure.

Goście też trafiają! Wszystko zaczęło się od straty Berchiche na własnej połowie. Nikt nie był w stanie zatrzymać rozpędzonego Toure, a ten zbiegł do linii końcowej i mocno zagrał wzdłuż bramki. Lopes z kilku metrów tylko dostawia nogę.

33
15
9
9
17
34'

Monaco. Schodzi: Djibril Sidibe. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

Sidibe z grymasem bólu na noszach opuścił boisko.

30'

Djibril Sidibe siedzi na murawie i nie zanosi się, aby wrócił na boisko. Uraz po starciu z di Marią.

3
2
8
2
5
27'

Gol! Strzelił Giovani Lo Celso. Asystował mu Javier Pastore.

Przyszykowani na pogrom? PSG prowadzi już 4:0! Kilka szybkich podań na lewym skrzydle. Centra w punkt i głową swojego drugiego gola strzela Lo Celso.

29
12
29
12
14
27'

Świetnie przedostał się środkiem Radamel Falcao. Łatwo ograny Silva, ale na linii strzału ofiarnie stanął Marquinhos.

5
3
1
3
2
24'

Kontra gości. Podanie na wolne pole do Lopesa, ale ten został wypchnięty w boczny sektor boiska i nie był w stanie wiele zwojować.

1
1
3
3
1
20'

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Edinson Cavani.

Co się dzieje z obroną AS Monaco pod nieobecność Kamila Glika?! Argentyńczyk niemal od połowy boiska biegł sam na bramkarza. Subasić przelobowany w wielkim stylu!

40
15
20
12
20
17'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Yuri Berchiche.

Już 2:0! Angel di Maria uruchomił na lewej flance Berchiche, a Niemiec idealnym dośrodkowaniem uraczył Cavaniego. Piękny strzał głową i Subasić bez szans.

37
14
21
13
20
14'

Gol! Strzelił Giovani Lo Celso. Asystował mu Dani Alves.

Wszystko działo się bardzo szybko. Cavani do Alvesa, a ten wzdłuż bramki. Lo Celso dostawia nogę i otwiera wynik. Niemiłosiernie rozklepana obrona AS Monaco.

36
13
15
11
14
13'

Dośrodkowanie Lemara i walka o górną piłkę Falcao z Marquinhosem. Kolumbijczyk górą, ale strzał głową bardzo niedokładny.

2
3
2
2
3
10'

Dośrodkowanie Alvesa i koszmarna pomyłka Raggiego, który strąca piłkę głową prosto pod nogi Cavaniego. Strzał z powietrza w długi róg, ale metr obok słupka.

2
1
1
4
3
7'

Zgranie głową Lopesa i próba "woleja" w wykonaniu Toure. Malijczyk nie trafił w piłkę, przecinając powietrze.

1
3
1
2
6'

Ponownie na skrzydle Jorge. Tym razem już lepiej, ale radzi sobie obrona gospodarzy. Po chwili widowiskowy zwód Lemara, ale dośrodkowanie przecina Lo Celso.

1
3
3'

Pierwsza akcja gości dość komiczna. Jorge ruszył lewym skrzydłem, miał sporo miejsca i czasu na dośrodkowanie, ale nie trafił w piłkę.