Paris Saint-Germain
76' Giovani Lo Celso 88' Presnel Kimpembe
0:1

Koniec. Po golu Lo Celso PSG wygrał 1:0 i wciąż może w sezonie zdobyć ponad 100 punktów.

Yuri Berchiche uratował zespół blokując strzał z sześciu metrów!

PSG kontroluje mecz i zamiast bronić skromnego prowadzenia atakuje.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Presnel Kimpembe.

Uderzenie z kilku metrów głową Laborde, bramkarz pewnie interweniował.

Z linii pola karnego z woleja wysoko nad bramką uderzył Draxler.

PSG. Schodzi: Kylian Mbappe Lottin. Wchodzi: Thomas Meunier.

Bordeaux. Schodzi: Jaroslav Plasil. Wchodzi: Gaetan Laborde.

Mocny strzał Kamano, piłka wysoko ponad bramką.

Gol! Strzelił Giovani Lo Celso. Asystował mu Edinson Cavani. Po rzucie rożnym wybita piłka przed polem karnym trafiła do Lo Celso, a ten mocnym strzałem z ok. 17 metrów zdobył gola. Przypadkową asystę zaliczył Cavani.

Kapitalnie interweniował Areola po strzale Pablo z pięciu metrów głową!

Bordeaux. Schodzi: Martin Braithwaite. Wchodzi: Nicolas de Preville.

Bordeaux. Schodzi: Younousse Sankhare. Wchodzi: Soualiho Meite.

Jedna z nielicznych prób w ostatnich minutach gości, ale PSG bez strzału na bramkę.

PSG. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Thiago Motta.

Uderzał z ok. 17 metrów Lukas Lerager, bramkarz odbił mocny strzał. Po chwili Areola poradził sobie z dobitką.

PSG. Schodzi: Christopher Nkunku. Wchodzi: Julian Draxler.

Malcom lewą nogą z okolic linii pola karnego, ale źle uderzył.

Już kwadrans 2. połowy za nami, niewiele wskazuje na to, że padną gole. Wiemy jednak, że to gra PSG, który w każdej chwili może zaskoczyć.

PSG przez moment przeważało, ale gospodarze uaktywnili się i częściej przebywają pod polem karnym gości.

Płaski strzał Kamano pewnie obronił Areola. Dobry fragment gospodarzy.

Uderzał w kierunku dalszego słupka Martin Braithwaite, ale niecelnie.

Cavani do bramki z dwóch metrów, ale Urugwajczyk w momencie podania był na minimalnym spalonym.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Póki co bez goli, ale momenty były.

Alves w ostatnim momencie wybił piłkę sprzed głowy Kamano, który składał się do strzału z pięciu metrów!

Coś się dzieje w końcówce 1. połowy. Uderzenie Pastore z ok. 16 metrów tuż ponad bramką.

Mbappe uderzał z 11 metrów z woleja, ale uderzył kilkanaście metrów ponad bramką! Cóż za pudło!

Niewiele wskazuje na to, aby  przed przerwą padły gole.

Dość nieporadnie wyglądają ataki PSG. Bordeaux natomiast już w ogóle nie kwapi się do ofensywnych prób. Może we Francji czas wprowadzić... podział punktów?

Arbiter zderzył się z zawodnikiem gospodarzy. Na moment odcięło zasilanie pilkarzowi Bordeaux. Zabawny moment, wszystko dobrze się skończyło.

Przewaga PSG, ale dość spokojny przebieg meczu.

Uderzenie Nkunku, piłka strzelona z ok. 20 metrów otarła się o obrońcę i wyszła na róg.

Dogrywał Alves, głową uderzał Pastore, ale dwa metry ponad bramką.

Uderzał z ok. 19 metrów Adrien Rabiot, wysoko ponad bramką.

Więcej z gry ma PSG, ale wyjścia graczy Bordeaux pod bramkę gości wyglądają groźnie.

Kamano głową kontrował piłkę, ale z pięciu metrów przestrzelił!

Groźnie z okolic linii pola karnego uderzył Braithwaite, piłkę końcami palców na róg wybił  bramkarz!

PSG stara się uporządkować grę. Goście częściej przy piłce, ale jak na razie z jedną okazją bramkową.

W końcu paryżanie! Uderzał Giovani Lo Celso, bramkarz końcami palców na korner.

Bordeaux bez respektu dla rywala, PSG bez chęci ataku.

Gra często jest przerywana, PSG póki co senne, aktywniejsi gracze Bordeaux.

Cavani postanowił sprawdzić rozciągnięcie nóg rywala. To mu się zawodnikowi gospodarzy niezbyt podobało. Urugwajczyk usłyszał kilka słów od arbitra.

Gospodarze od początku odważnie. Już dwukrotnie w polu karnym PSG było groźnie.

Jakieś takie niewyraźne obie drużyny. Ależ oczywiście, to mgła nad stadionem, efekt gier i zabaw miejscowych miłośników wszelkiego rodzaju pirotechniki.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Antony Gautier.

PSG, nowy mistrz Francji, w meczu bez większej stawki zagra na wyjeździe z Bordeaux.