Żółtą kartkę otrzymał Adama Diakhaby. Ostry atak na nogi rywala.

Amiens SC. Schodzi: Pape Moussa Konate. Wchodzi: Mathieu Bodmer.

wchodzi Wchodzi
Mathieu Bodmer #24
schodzi Schodzi
87'

Blisko gola! Strzał jednego z gospodarzy z linii bramkowej wybija głową Thomas Monconduit.

84'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Jordi Mboula.

Jordi Mboula #7
83'

Khaled Adenon łatwo doszedł do pozycji strzałowej, strzał głową mija jednak bramkę o ok. metr.

80'
ZMIANA

Amiens SC. Schodzi: Bongani Zungu. Wchodzi: Guessouma Fofana.

Guessouma Fofana #8
78'

Zaczyna się frustracja. Radamel Falcao brzydko fauluje w polu karnym gości.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Bongani Zungu.

75'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Andrea Raggi. Wchodzi: Moussa Sylla.

Moussa Sylla #34
1
72'

Monaco atakuje, ale jest to typowe bicie głową w mur.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Oualid El Hajjam.

1
1
1
1
66'

Centra do Falcao, ale Khaled Adenon jest dziś wszędzie.

65'

Ależ szczęście gospodarzy! Gael Kakuta uderzył z 16 metrów, a Danijel Subasić końcami palców zbił piłkę na słupek. Konate bliski dobitki, ale blokują go obrońcy Monaco.

1
1
1
1
1
61'

Pozostawiony bez opieki Rony Lopes! Pomocnik huknął z prawej strony pola karnego, ale wyraźnie przestrzelił.

58'

Chaos pod polem karnym gospodarzy. Pierwszy strzał zablokowany, ale drugi już poza zasięgiem obrońców. Oualid El Hajjam strzela tuż obok słupka!

54'

Thomas Lemar w "normalnej" formie z pewnością tak fatalnie, by nie dogrywał. Dośrodkowanie z prawej strony boiska wychodzi na aut.

1
51'

Kompletnie nic się nie dzieje. Stwierdzamy to z ciężkim sercem, ale ten mecz jest antyreklamą Ligue 1.

Czy AS Monaco złamie beniaminka?
Tak, zaraz zacznie się strzelanie
Nie
47'

Indywidualna akcja Lemara zakończona strzałem z 17 metrów... bardzo daleko obok lewego słupka.

46'

Początek II połowy.

45'

Kontra gospodarzy po dobrym piąstkowaniu Subasicia. Gra błyskawicznie przeniosła się pod bramkę Amiens, ale w kluczowym momencie piłkę wybił Prince-Desir Gouano.

43'

Gael Kakuta w polu karnym poradził sobie z Glikiem, ale Polaka dobrze zaasekurowali koledzy.

42'

Bardzo powoli, ale wydaje się, że gospodarze łapią właściwy rytm. Strzał Joao Moutinho blokują stoperzy.

39'

Ponownie pokazał się aktywny Boschilla. Zagranie tuż przed bramkę do Falcao. Kolumbijczyka wyprzedził Bongani Zungu.

37'

To było groźne! Gabriel Boschilia mógł dośrodkować, ale zaskoczył uderzeniem. Piłka poszybowała nad murem i gdyby zmierzała w światło bramki mielibyśmy 1:0. Ostatecznie jednak przeleciała tuż nad poprzeczką.

1
34'

Gabriel Boschilia huknął zza pola karnego. Plus za decyzję, minus za celność.

30'

Fabinho z przeszło 50 metrów próbował przelobować Gurtnera... nieskutecznie.

28'

Ci co spodziewali się szturmu AS Monaco i wielu goli muszą czuć zawód. Gospodarze grają nieporadnie, gościom w to graj.

1
1
24'

Zespół Stauros nagrał swego czasu przebój "Jaki tu spokój" - to tyle w kwestii tego co dzieje się na boisku.

21'

Centra Lemara trafia na głowę Toure. Mocno, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

18'

Atak przyjezdnych lewym skrzydłem. Dośrodkowanie w pole karne minęło Glika i zmierzało do Konate. W ostatniej chwili pod nogi napastnika ofiarnie "rzucił się" Kevin N'Doram i to uniemożliwiło oddanie strzału.

15'

Rony Lopes wygrywa pojedynek z El Hajjamem i błyskawicznie płasko podaje w pole karne. Na 7. metrze jest Radamel Falcao, ale w walce o piłkę fauluje Adenona.

12'

Ostry atak wślizgiem w nogi Lemara. Oualid El Hajjam trąca jednak piłkę czubkiem buta i chyba tylko dlatego sędzia nie przerwał gry.

1
8'

Obiecująca kontra gości zakończona jednak anemicznym wstrzeleniem piłki wzdłuż bramki Subasicia. Chorwat "na luzie" łapie futbolówkę.

6'

Górne podanie na lewą stronę boiska do Lopesa, ten dogonił piłkę tuż przed linią końcową. Wysoka centra w pole karne, ale łatwo radzi sobie obrona Amiens SC.

1
3'

Dobra reakcja Raggiego, który zatrzymał groźny atak gości prawym skrzydłem.

19:33

Spotkanie poprowadzi 43-letni Mikael Lesage.

1
19:33

Witamy i serdecznie zapraszamy na wspólną wizytę na boisku piłkarzy z Księstwo Monako. Na Stade Louis II Kamil Glik i spółka podejmą Amiens SC. Polak zagra w od pierwszej minuty.