3
1
1
90+2'

Remis satysfakcjonuje obie zespoły. PSG wciąż może zdobyć w sezonie 100 punktów, ale nie może się już potknąć.

7
5
3
1
2
90'

Pięć minut doliczył sędzia.

2
3
2
2
89'

Guingamp. Schodzi: Jimmy Briand. Wchodzi: Mustapha Diallo.

wchodzi Wchodzi
Mustapha Diallo #5
schodzi Schodzi
1
1
2
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Meunier.

Paris Saint-Germain
2
1
1
85'

Guingamp. Schodzi: Ludovic Blas. Wchodzi: Pedro Rebocho.

Pedro Rebocho #3
Ludovic Blas #7
2
1
82'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Thomas Meunier. 2:2! Dogrywał Meunier, a Cavani efektownym uderzeniem głową doprowadził do remisu!

16
10
4
4
11
81'

Guingamp. Schodzi: Christophe Kerbrat. Wchodzi: Lebogang Phiri.

1
79'

Ostrzał bramki Guingamp, ale cztery uderzenia zostały zablokowane!

3
1
1
1
75'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Cavani w prawy róg, bramkarz w lewym. 1:2!

12
7
3
3
13
74'

Faul Brianda na Lo Celso przed polem karnym, ale arbiyer wskazał na "wapno".

3
3
1
2
6
74'

PSG nie potrafi zagrozić gościom. Guingamp skutecznie się broni.

4
2
1
1
1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Silva.

3
2
2
1
1
68'

Gol! Strzelił Jimmy Briand. Skontrowali rywala goście, w końcowej fazie akcji dogranie do Brianda, a ten z bliska na 0:2!

EA Guingamp
17
10
7
6
7
67'

Cavani na spalonym, Urugwajczyk wścieka się na arbitra i ma rację. Stykowa sytuacja.

3
2
2
1
2
67'

PSG prawdopodobnie przyspieszyło. Prawdopdoobnie, bo wkrótce może się okazać, że to znowu rywale mają więcej z gry.

3
3
64'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Christopher Nkunku.

64'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Thomas Meunier.

Wrzuciłeś kiedyś w meczu wyższy bieg?
Nigdy nie grałem w pilkę
Rywale wrzucili
7
6
1
63'

Wydaje się, że wkrótce nadejdzie ten moment, w którym PSG wrzuci wyższe przełożenie.

5
4
1
60'

Zamieszanie w polu karnym Guingamp, ale gościom udało się cało wyjść z opresji.

5
3
57'

Mbappe uderzył w słupek, ale tym razem zawodnik PSG na pewno był na spalonym.

6
5
56'

PSG wciąż niewiele potrafi zdziałać, to goście w dalszym ciągu lepiej prezentują się. A gol Mbappe powinien zostać uznany. Spalonego nie było!

4
4
2
1
2
53'

Kylian Mbappe Lottin z bliska do bramki. 1:1? Nie! Spalony!

5
4
1
1
2
51'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Javier Pastore.

48'

Cavani uderzał z rzutu wolnego, dwa metry ponad bramką.

6
4
2
46'

Gramy po przerwie.

7
8
1
1
45'

Doliczona minuta.

6
6
45'

Gol! Strzelił Ludovic Blas. Ale urwał Blas! Ale to było dobre! Po rzucie rożnym kapitalny strzał z woleja z ok. 18 metrów. Bramkarz nawet nie drgnął! 0:1!

EA Guingamp
22
26
6
7
7
45'

Z dystansu uderzał Blas, piłka odbiła się od nogi obrońcy i wyszła na róg.

2
1
1
1
42'

PSG wciąż nie potrafi poważniej zagrozić gościom. Także piłkarze Guingamp nie są w stanie wykreować sobie okazji.

1
1
38'

Mbappe uciekł rywalowi, zgrał do środka, ale szybszy obrońca. Po chwili mocno, ale niecelnie uderzył Layvin Kurzawa.

2
1
2
1
1
35'

PSG wciąż nie kwapi się do zdecydowanego ataku. Gospodarze muszą się cieszyć, że nie przegrywają.

2
5
1
1
1
32'

Sprzed pola karnego uderzał Grenier, piłkę złapał Areola.

3
3
3
1
1
29'

Strzał z pola karnego, piłka odbiła się od nogi Alvesa i trafiła w słupek bramki PSG!

6
6
3
1
2
26'

Wciąż groźnie pod bramką gospodarzy. Uderzał Briand, piłka po nodze obrońcy wyszła na aut.

3
3
1
1
2
22'

Rozmontowali defensywę gospodarzy goście, do pustej bramki uderzał Benezet, ale na linii stanął Thiago Silva i odbił piłkę!

5
3
1
1
2
21'

Optyczna przewaga paryżan, ale wyjścia gości są bardzo groźne.

5
2
1
1
3
18'

Dogranie do Cavaniego, ale napastnik na spalonym.

3
4
1
2
3
15'

Lo Celso uderzał z pola karnego, ale skiksował! Miał wyśmienitą okazję.

2
2
1
2
5
14'

Briand uderzał głową z czterech metrów, ale źle trafił w piłkę! Ależ to była okazja!

2
3
2
1
1
12'

Di Maria ma problem z nogą. Coś... trzasnęło w stawach. Argentyńczyk musiał na moment opuścić boisko.

5
2
2
5
3
8'

Kolejny strzał gości. Uderzał Thuram, wprost w bramkarza.

6
4
2
1
1
7'

Cavani jechał na... czterech literach, ale do celu na czas nie zdążył. Piłka wcześniej minęła punkt, który atakował Urugwajczyk.

5
2
3
2
1
6'

Jimmy Briand uderzył z pola karnego, ale pomylił się o metr. Było groźnie pod bramką PSG.

7
2
2
1
1
3'

W środku pola toczy się gra. Goście nie chcą dopuścić rywala we własne pole karne.