Rzut karny dla gospodarzy! Debuchy kopnął Lemara.

2
3
1
86'

Ponownie w roli głównej bramkarz Stephane Ruffier. Z ostrego kąta w pełnym biegu huknął Pelegri, ale nie otworzył wyniku.

1
1
83'

27 metrów do bramki Saint-Etienne, a przy piłce Thomas Lemar. Strzał pomocnika przed siebie zbija bramkarz, ale jak fantastycznie odbija jeszcze dobitkę Sylli. Niebywała obrona!

79'

Sidibe uprzedził Suboticia, ale huknął z powietrza metr nad poprzeczką.

78'

Sidibe domaga się rzutu karnego, ale sędzia jednoznacznym ruchem ręką nakazuje mu wstawać z ziemi i grać dalej.

75'

Kamil Glik w roli ratownika gospodarzy. Polak ofiarnie zablokował na dalszym słupku strzał Hamoumy.

3
1
71'

Było o włos! Mocny strzał głową Jemersona i z linii bramkowej piłkę wybił Jonathan Bamba.

1
71'

St.Etienne. Schodzi: Gabriel Silva. Wchodzi: Ole Selnaes.

70'

Przerwa w grze. Na murawie leży Gabriel Silva.

1
68'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

68'

Monaco. Schodzi: Almamy Toure. Wchodzi: Djibril Sidibe.

67'

Ładnie to wyglądało. Cabella uderza piętą, ale po rykoszecie piłka opuszcza boisko.

66'

Błyskawiczna kontra gości, wyborne podanie Hamoumy do Bamby. Silny strzał, ale w sobie tylko znany sposób broni nogami Danijel Subasić!

64'

St.Etienne. Schodzi: Assane Diousse. Wchodzi: Kevin Monnet-Paquet.

wchodzi Wchodzi
Kevin Monnet-Paquet #22
schodzi Schodzi
63'

Serrano dośrodkował już zza linii końcowej, ale umknęło to uwadze sędziego. Sylla dopada do futbolówki, ale jego "główka" szybuje nad bramką.

62'

Remy Cabella uwolnił się spod opieki Glika i kropnął w długi róg. Widowiskowa parada Subasicia!

58'

Kapitalne prostoapdłe podanie z głębi pola i soczyste uderzenie Lopesa. Świetnie piłkę nogami odbił Stephane Ruffier.

54'

Kontrowersyjna sytuacja! Kevin Theophile-Catherine przewraca we własnym polu karnym Lopesa. Nie ma rzutu karnego!

1
52'

Kamil Glik wygrywa powietrzną walkę z Suboticiem, ale uderza głową daleko obok celu.

2
49'

Po przerwie spodziewaliśmy się ożywienia, ale póki co sennie to wygląda.

46'

Gra wznowiona.

45'

Jeszcze minuta gry w I połowie.

1
45'

Centra Moutinho w poszukiwaniu Glika. Polak uderza głową obok słupka, do tego jeszcze faulował rywala w walce o piłkę.

43'

Mieli teraz szczęście gospodarze! Loic Perrin huknął z 18 metrów, a piłka odbiła się rykoszetem, wprawiła wszystkich w konsternację i spadła na górną siatkę.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Theophile-Catherine. Odkopnięcie piłki po gwizdku.

Kevin Theophile-Catherine #2
AS Saint-Etienne
38'

Kevin Theophile-Catherine zgubił krycie Jemersona i rywal został sam na 5. metrze. Dokładnie tam poszybowała piłka, ale środkowy obrońca fatalnie złożył się do strzału głową.

35'

Rośnie przewaga gospodarzy.

34'

Dośrodkowanie z prawej flanki przedłużył głową Sylla, ale jest reakcja liniowego... był ofsajd.

31'

Bardzo niebezpieczne zagranie Tielemansa wysoko uniesioną nogą. Chwila przerwy, bo rywal zwija się z bólu.

1
29'

Gabriel Silva łatwo ogrywa Toure, schodzi z piłką do środka i uderza w górny róg. Danijel Subasić na raty, ale broni.

2
25'

Przewaga gospodarzy. "Wolej" Moutinho blokują rywale.

1
22'

Dobra okazja do centry po faulu Debuchy'ego na Serrano. Lemar dogrywa jednak bardzo głęboko i Stephane Ruffier nie miał problemów z chwytem.

1
18'

Thomas Lemar indywidualną akcją przyspieszył grę. Wyłożenie futbolówki na 13. metr, ale tam mija się z nią Youri Tielemans.

1
15'

Pokazał się na lewym skrzydle Gabriel Silva. Podanie w pole karne dotarło do Cabelli, strzał mija jednak bramkę Subasicia.

1
13'

Dośrodkowanie na głowę Jemersona, a ten był wyraźnie spychany przez obrońcę. Trybuny prostestują, ale gra nie została przerwana.

1
12'

Fabinho mocno wstrzelił piłkę w pole karne gości... tylko rzut rożny.

1
9'

Prostopadłe podanie między dwóch obrońców do Sylli, ale radzi sobie Neven Subotić.

1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Julien Serrano. Faulowany Debuchy.

Julien Serrano #21
AS Monaco
1
4'

Bardzo złe podanie jednego z gości. Wycofaną do obrony piłkę przechwycił Sylla. Był totalnie sam, uderzył z ostrego kąta, ale piłkę podbił Perrin i bramkarz miał ułatwioną obronę.

1
2'

Wiemy już, że sędzia "pozwala grać". Kilka zdecydowanych wejść ciałem pozostało bez jego reakcji.