Zakończony
AS Monaco
90+3'

Gol! Strzelił Jordi Mboula. Asystował mu Radamel Falcao.

Trafienie na zakończenie. Kontra wyprowadzona przez rezerwowych kończy się precyzyjnym strzałem w górny róg.

Jordi Mboula #22
AS Monaco
8
6
2
1
90'

Przed nami ostatnie 3 minuty gry.

90'

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Jordi Mboula.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
2
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Rony Lopes. Faul taktyczny w środku pola.

1
88'

Strzał Lemara z kilku metrów, ale leżący na ziemi Erwin Zelazny znów jakimś cudem odbija piłkę!

3
1
1
2
1
86'

Monaco. Schodzi: Djibril Sidibe. Wchodzi: Almamy Toure.

84'

Siarczyście mocno huknął w kierunku bliższego słupka bramki Monaco Bryan Mbeumo. Celnie, ale Danijel Subasić na posterunku.

2
81'

Mocny strzał Tielemansa obronił Zelazny.

2
80'

Troyes. Schodzi: Hyun-Jun Suk. Wchodzi: Bryan Mbeumo.

Bryan Mbeumo #33
Hyun-Jun Suk #9
80'

Monaco. Schodzi: Moussa Sylla. Wchodzi: Radamel Falcao.

Moussa Sylla #34
4
1
76'

Celny strzał z 24 metrów oddał Bryan Pele. Subasić miał małe problemy z zatrzymaniem piłki, ale ostatecznie sobie poradził.

1
72'

Troyes. Schodzi: Benjamin Nivet. Wchodzi: Adama Niane.

71'

Gol! Strzelił Rony Lopes.

Drugi gol portugalskiego pomocnika! Tym razem Zelazny nie był w stanie sięgnąć piłki uderzonej w długi róg z 20 metrów. Soczyście i niezwykle precyzyjnie... do siatki.

11
8
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Christophe Herelle. Kopnięty Sylla.

65'

Azmoun przedarł się prawą stroną pola karnego Monaco, ale jego mocne wstrzelenie piłki wzdłuż bramki przeciął Glik.

2
63'

Troyes. Schodzi: Chaouki Ben Saada. Wchodzi: Bryan Pele.

61'

Hyun-Jun Suk sponiewierany przez Sidibe. Koreańczyk nie ma dziś łatwego życia, kilka minut wcześniej przetrącił go Kamil Glik.

1
1
58'

Dość senna jest ta druga połowa. Zatem przekazujemy wynik interesujący kibiców ESTAC Troyes. Niestety Toulouse FC prowadzi z EA Guingamp 1:0, co dla Troyes oznacza pewny spadek.

3
2
55'

Rony Lopes uderzył z 20 metrów...prosto w bramkarza.

1
52'

Zelazny jest dzisiaj niesamowity! Ponownie dwie obrony z najwyższej półki po strzałach Sylli i Lemara. Jakiś czas temu głośno mówił, że chce grać dla Polski i po tym co widzimy nie ma się co z tego śmiać.

3
1
50'

Przerwa w grze. Wydaje się, że Lopes podkręcił kostkę.

1
2
48'

Długie podanie do Suka, szybszy jednak Subasić.

1
46'

Początek II połowy.

1
45'

Jeszcze minuta gry w pierwszej połowie.

1
1
43'

Grandsir przewrócił Tielemansa 22 metry przed własną bramką. Do futbolówki podszedł Thomas Lemar, huknął nad murem w górny róg, ale Erwin Zelazny widowiskowo obronił.

1
40'

Kompletnie nieudany "wolej" Niveta.

37'

Potworna "bomba" Tielemansa z 25 metrów trafia w spojenie słupka z poprzeczką.

1
1
20:17

Tak to wygląda z boiska...

34'

Twarda walka w polu karnym gości. Sędzia uznał, że Azmoun faulował.

20:17

Czekamy na jakąś spektakularną interwencję Glika. Jak dotąd Polak ma niewiele pracy.

2
1
30'

Wreszcie odważniej zagrali gospodarze. "Klepka" w polu karnym gości i szansa przed Ben Saada'em. Strzał z ostrego kąta broni Subasić.

1
1
28'

Sylla piętą do Lemara. Wszystko działo się na linii pola karnego Troyes, ale w oddaniu strzału przeszkodził Jeremy Cordoval.

25'

Thomas Lemar przedarł się lewą flanką, próbował dogrywać przed bramkę, ale wyszedł mu strzał. Zelazny bronił dziś już nie takie strzały.

1
1
21'

Zelazny robił co mógł, ale goście prowadzą. Po podaniu od Fabinho bramkarz Troyes wspaniale obronił strzał Tielemansa, jednak dobitka była już skuteczna.

8
6
1
2
20:17

W meczach drużyn zainteresowanych podium Olympique Marsylia prowadzi u siebie z Amiens już 2:0, ale mogący odebrać AS Monaco wicemistrzostwo Olympique Lyon przegrywa z OGC Nice 0:1.

18'

To powinien już być gol! Lemar świetnie dograł na 9. metr do Tielemansa, ale strzał Belga odbija nogami Erwin Zelazny!

15'

Nieporozumienie w obronie gospodarzy. Zelazny wybiegł na 7. metr, ale w interwencji przeszkodzili mu jego obrońcy. Goście jednak nie skorzystali z błędu.

14'

Świetna piłka podsłana za plecy defensywy AS Monaco trafia do Suka. Koreańczyk płasko uderzył z trzech metrów, ale Danijel Subasić kapitalnie odbija nogami. Po chwili jest jednak gwizdek... był ofsajd.

12'

Jimmy Giraudon wygrał walkę o górną piłkę z Serrano. Strzał głową mija przeleciał jednak nad poprzeczką.

8'

I ponownie mający polski paszport bramkarz ESTAC Troyes. Tym razem świetnie przeczytał zamiar Moutinho i przechwycił zagranie wzdłuż bramki.

1
7'

Mocny strzał Fabinho zza "szesnastki" i ponownie dobrze zachował się Erwin Zelazny.

6'

Kontra AS Monaco mogła przynieść gola! Sylla ściął z piłką do środka i uderzył z 16 metrów. Rykoszet zmylił bramkarza, ale Zelazny leżąc na ziemi zdołał jeszcze odbił futblówkę nogą.

5'

Słowne napomnienie za faul na Confaisie otrzymał Fabinho.

3'

Groźnie pod bramką gości. Dośrodkowanie trafia na głowę Suka, ale strzał koreańskiego napastnika mija cel o około metr. Był jeszcze korner bo piłkę trącił Jemerson... bez zagrożenia.

2'

Pierwsza piłka w rękach Subasicia. Bramkarz bezproblemowo wyłapał centrę Niveta z prawego skrzydła.

Czy AS Monaco łatwo to wygra?
20:17

Znamy już wyjściowe składy. Oczywiście nie mogło zabraknąć Kamila Glika.

20:17

Spotkanie poprowadzi 36-letni Clement Turpin.

20:17

Przed nami ostatnia kolejka francuskiej Ligue 1. Mistrzostwo już dawno temu zapewniła sobie drużyna Paris Saint-Germain, ale pozostała walka o pozostałe miejsce na podium. AS Monaco jest bardzo bliskie wicemistrzostwa, wystarczy, że piłkarze z Księstwa pokonają na wyjeździe ESTAC Troyes. Gospodarze wygrywając mogą jeszcze uniknąć bezpośredniego spadku, ale nie wszystko zależy od nich.