4
4
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gracjan Komarnicki. Piłkarz gospodarzy dwie kartki otrzymał w krótkim odstępie czasu.

13
9
3
3
2
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gracjan Komarnicki.

6
2
2
1
2
89'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybili obrońcy Chrobrego. Chwilę wcześniej dobrze spisał się Sławomir Janicki.

2
1
2
88'

Świetna okazja dla Ruchu! Po dośrodkowaniu w pole karne ostatecznie z kilku metrów strzelał Nowak. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
87'

Ruch rozgrywa piłkę na połowie gości. Zawodnicy Chrobrego dobrze bronią jednak dostępu do własnej bramki.

3
2
1
84'

Na bramkę Chrobrego strzelał Nowak. Sławomir Janicki pewnie złapał piłkę.

1
1
3
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konrad Kaczmarek. Asystował mu Michał Ilków-Gołąb. Ilków-Gołąb dośrodkował w pole karne Ruchu, a tam Konrad Kaczmarek oddał celny strzał z woleja. 1:0 dla Chrobrego!

26
10
3
2
6
82'

Z dystansu niecelny strzał oddał Michał Walski.

1
1
79'

Ładny strzał z dystansu oddał Bartosz Nowak. Bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
78'

Świetne prostopadłe podanie Bacha do Szczepaniaka. Libor Hrdlicka zdołał obronić strzał na swoją bramkę, pomogli mu jeszcze koledzy z obrony, którzy wybili piłkę.

2
1
2
3
1
76'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Ruchu. Gospodarze wybili piłkę.

1
1
2
75'
ZMIANA

Ruch. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Artur Balicki.

75'
ZMIANA

Ruch. Schodzi: Kamil Słoma. Wchodzi: Łukasz Siedlik.

74'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Jakub Bach.

1
1
73'

Ładną akcją popisał się Kamil Słoma, lecz zabrakło już dokładnego dogrania do kolegów z zespołu.

1
1
70'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Ruchu. Piłkę pewnie złapał Libor Hrdlicka.

2
2
2
2
2
68'

Ruch rozgrywa piłkę i stara się atakować.

1
1
1
2
65'
ZMIANA

Chrobry. Schodzi: Michał Borecki. Wchodzi: Jakub Bach.

65'

Z dystansu niecelnie strzelał jeden z piłkarzy Chrobrego.

1
1
1
64'

Ładnie w pole karne Chrobrego dośrodkował Nowak. Zabrakło jednak groźnego strzału na bramkę gości.

1
1
61'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Karol Danielak. Piłkarz Chrobrego umieścił piłkę w bramce, ale sędzia gola nie uznał.

Chrobry Głogów
1
1
2
1
60'
ZMIANA
58'

Miłosz Przybecki ładnie zagrał w pole karne Chrobrego. Chorzowianie nie zdołali jednak skierować piłki do bramki.

2
1
56'

Kontra Ruchu, ale kolejna dobra interwencja jednego z obrońców Chrobrego powstrzymała akcję gospodarzy.

2
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pawlik.

4
1
50'

Najpierw groźny strzał z dystansu, a chwilę później zanosiło się na dobrą akcję Ruchu, lecz dobrze w defensywie zachowali się obrońcy Chrobrego. Wynik wciąż 0:0.

1
1
1
1
48'

Tym razem zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Chrobrego.

1
1
1
47'

Danielak dośrodkował piłkę w pole karne Ruchu. Ta wyszła jednak poza boisko.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
44'

Goście domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Arbiter wskazał na korner.

3
1
3
2
2
43'

Gra toczy się w środku pola, żadna z drużyn przed przerwą nie chce zbyt wiele ryzykować.

1
1
40'

Słoma padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

2
1
1
2
1
38'

Mocno z woleja sprzed pola karnego uderzył Borecki. Piłka minęła cel.

1
1
1
37'

Prosta strata w środku pola Urbańczyka. Jednak głogowianie źle rozegrali kontrę i nie zdołali oddać strzału na bramkę Hrdlicki.

1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Trojak.

Ruch Chorzów
5
1
1
1
31'

Szybkie wyjście chorzowian, prawą stroną popędził Przybecki, dośrodkował, ale Arak głową uderzył bardzo niecelnie.

4
1
1
30'

Słoma wpadł z piłką w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, ale żaden z partnerów nie zamknął dogrania.

1
2
1
29'

Po chwilowej dominacji Ruchu, teraz to Chrobry ponownie znajduje się częściej przy piłce.

5
2
2
1
27'

Ciekawostka dla koneserów. Jeden z obecnych na stadionie gości, a może dziennikarzy potrafi ułożyć zdanie, w którym jest trzykrotnie więcej przekleństw niż cenzuralnych słów.

3
1
1
2
1
26'

Machaj uderzył i piłka odbiła się od poprzeczki! Poprawkę Trytki złapał Hrdlicka, który zdążył się pozbierać z murawy.

4
1
2
2
25'

Będzie rzut wolny dla gości z ok. 18 metrów. Sytuacja bramkowa!

3
1
1
24'

Głogowianie widząc, że Ruch zaczyna być coraz groźniejszy po przejęciu piłki zwalniają grę.

1
2
1
22'

Groźnie zapowiadającą się kontrę Chrobrego przerwał Trojak, który przeciął podanie do Trytki.

4
1
1
19'

Indywidualna akcja Gracjana Komarnickiego, obrońca ograł kilku zawodników i znalazł się w dobrej sytuacji. Strzał z pola karnego był jednak niecelny. Coraz lepiej zaczyna sobie radzić Ruch.

5
1
2
2
18'

Sprytnie starali się chorzowianie rozegrać rzut rożny, do zaskoczenia rywala niewiele zabrakło.

4
1
16'

Pod stadionem obecna jest grupa kibiców Ruchu, która meczu nie widzi, ale dopingiem wspiera zawodników gospodarzy.

3
1
2
1
15'

Nowak mocno uderzył z pola karnego. Płaski strzał złapał dobrze ustawiony Janicki.

5
1
1
13'

Chrobry już kilka razy groźnie dośrodkował w pole karne Ruchu, goście wyraźnie rozkręcają się.

2
2
1
2
10'

Kontra Ruchu, Przybecki fatalnie dograł do partnera. Piłkę przejęli goście.

1
1
1
2
9'

Lewą stroną szarżował Napolov, ale zosta zatrzymany w polu karnym. Goście domagali się rogu, sędzia nakazał wznowić grę od bramki.

3
1
8'

Ruch oddał pole rywalom, swoich szans szuka w nielicznych póki co kontrach.

3
1
6'

Kontra Ruchu, dobra wymiana podań po prawej stronie. Strzał Przybeckiego trafił jednak w obrońcę.

1
2
1
4'

Od początku piłka częściej w posiadaniu gości. - Nie daj się uśpić - krzyczał bramkarz do partnerów.

5
1
1
20:39

22 lata temu w ówczesnej II lidze Ruch pokonał Chrobrego 5:0, a w rewanżu 3:1. Były to jedyne spotkania tych drużyn w oficjalnych meczach.