2
1
88'
86'

Gol! Strzelił Marquitos. Tym razem rzut karny na bramkę zamienił Marquitos. Miedź Legnica prowadzi 4:2.

Miedź Legnica
9
6
1
7
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Winiarczyk.

1
1
2
1
85'

Rzut karny dla Miedzi za zagranie piłki ręką!

4
3
3
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Garguła.

1
1
2
83'

Zanosi się na emocjonującą końcówkę tego meczu. W tym momencie Miedź Legnica prowadzi 3:2.

1
80'

Miedź Legnica. Schodzi: Wojciech Łobodziński. Wchodzi: Tamas Egerszegi.

1
79'

Gol! Strzelił Rafał Niziołek. Kolejny gol w tym spotkaniu! Fantastycznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Rafał Niziołek!

8
5
1
4
75'

Gol! Strzelił Jakub Vojtus. Tobiasz Weinzettel nie zdołał obronić strzału Vojtusa. Miedź prowadzi 3:1.

12
5
1
4
4
74'

Rzut karny dla Miedzi! Sędzia odgwizdał faul na Jakubie Vojtusie.

7
4
70'

Odra. Schodzi: Mateusz Marzec. Wchodzi: Daisuke Matsui.

Mateusz Marzec #9
4
1
67'
67'
66'

Gol! Strzelił Jakub Vojtus. Ładna, kombinacyjna akcja Miedzi Legnica, po której piłkę w polu karnym otrzymał Jakub Vojtus i skierował ją do bramki! 2:1 dla Miedzi.

9
4
1
5
3
64'

Tym razem żółtą kartkę otrzymał Tomasz Wepa.

2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Bartkowiak.

3
1
1
1
1
61'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Rafał Augustyniak. Było to niecelne uderzenie.

2
2
2
2
2
60'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Odry. Piłka wyszła jednak poza boisko.

2
3
2
2
3
55'

Kolejna groźna akcja gospodarzy. Nie zakończyła się ona jednak golem.

5
2
2
2
3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bartczak.

2
52'

Mogło być groźnie w polu karnym Miedzi, lecz piłkę złapał Paweł Kapsa.

2
2
50'

Piłkarze Miedzi rozgrywają piłkę i starają się wypracować sobie dobrą okazję.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
46'

Odra. Schodzi: Mateusz Peroński. Wchodzi: Tomasz Wepa.

45+1'

Gol! Strzelił Rafał Augustyniak. Asystował mu Łukasz Garguła. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Garguły Rafał Augustyniak popisał się celnym strzałem głową! 1:1!

7
4
2
11
8
45'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Gancarczyk.

2
1
2
2
43'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Także i tym razem zawodnicy Odry zdołali ją wybić.

3
1
1
40'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłka została jednak wybita.

2
2
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Niziołek.

3
3
1
3
5
35'

Z dystansu niecelnie strzelał Omar Santana.

5
4
4
4
2
33'

Mogło być groźnie pod bramką Miedzi Legnica. Po prostopadłym podaniu piłkę przejął jednak bramkarz gości.

5
4
3
3
3
28'

Tym razem w dobrej sytuacji znalazł się Łukasz Garguła, lecz dobrze interweniował Tobiasz Weinzettel.

6
3
3
2
2
26'

Miedź miała świetną okazję na wyrównanie! Po wymianie podań przed szansą stanął Jakub Vojtus, lecz po jego strzale piłka odbiła się od słupka!

5
5
2
2
3
21'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Miedzi. Jeden z zawodników gospodarzy zdołał oddać strzał na bramkę, ale było to uderzenie niecelne.

2
2
2
2
3
17'

Z rzutu wolnego strzelał Łukasz Garguła. Świetnie to uderzenie obronił Tobiasz Weinzettel.

4
2
2
2
2
14'

Z dystansu strzelał Jakub Vojtus. Bramkarz Odry nie dał się zaskoczyć.

6
3
2
2
2
12'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Miedzi Legnica. Wrzutka była jednak zbyt mocna, piłka wyszła poza boisko.

2
2
2
2
2
9'

Miedź Legnica szuka swojej szansy na gola i stara się wypracować sobie dobrą okazję strzelecką.

2
2
2
2
2
6'

Gol! Strzelił Marek Gancarczyk. Marek Gancarczyk przejął piłkę po błędzie w defensywie Miedzi Legnica i popisał się celnym strzałem zza pola karnego!

20
12
7
7
12
5'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się jeden z piłkarzy Odry. Strzał był jednak niecelny.

2
2
2
2
2
3'

Piłkarze Miedzi wykonywali rzut rożny. Po dośrodkowaniu w pole karne zawodnicy Odry zdołali jednak wybić piłkę.