2
1
6
90+2'

Tragiczny strzał z woleja Komarnickiego... To podsumowanie "gry" Ruchu w Bielsku-Białej.

4
2
1
1
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
1
3
90'

3
88'

Z dystansu uderzył Mello, 2 metry ponad bramką.

5
1
1
87'

Fatalnie Ruch radzi sobie w ofensywie. Bielszczanie bez większych problemów rozbijają ich akcje.

3
2
1
2
85'

Ruch. Schodzi: Santiago Villafane. Wchodzi: Mello.

81'

Obraz meczu nie ulega zmianom. W ataku Ruch, ale goście nie potrafią rozmontować obrony gospodarzy.

5
2
1
1
1
77'

Bielszczanie już w ogóle nie kwapią się akcji wychodząc z założenia, że lepiej się nie odgrywać i nie dawać szansy słabemu we wtorek Ruchowi.

1
2
1
2
76'
76'

Ruch. Schodzi: Kamil Słoma. Wchodzi: Gracjan Komarnicki.

74'

Prawą stroną atakował Miłosz Przybecki, ale pomocnik bardzo źle dośrodkował.

2
1
1
72'

Cały czas przy piłce Ruch, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

2
1
1
2
71'
69'

Ruch. Schodzi: Vilim Posinković. Wchodzi: Adam Setla.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Sobczak.

3
4
1
2
3
66'

Z prawej strony mocno dośrodkował Oleksy. Piłka wyszła na aut bramkowy.

1
3
2
2
1
63'

Ruch bije głową w mur. Bielszczanie postawili autobus przed własną bramkę, a chorzowianie nie potrafią go przestawić.

3
1
1
59'

Centro-strzał Zawala, piłka lobowała bramkarza, ale spadła na bramkę.

1
1
58'

Ruch coraz bliżej bramki Podbeskidzia. Jednak wciąż bez klarownych okazji.

2
1
1
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Hołownia.

1
1
2
56'

Przybecki uderzył z dystansu, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg, po którym sędzian nakazał wznowić grę od bramki. Przy Cichej już chyba zdążyli w ostatnim czasie przyzwyczaić się do błędów sędziów.

53'

Chorzowianie domagali się rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej. Po chwili dalekie dogranie do Tomczyka, jednak Trojak zdołał go powstrzymać. Mogło być 2:0.

1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Trojak.

5
2
1
2
7
50'

Ruch wciąż ma spore problemy z przedostaniem się pod bramkę Podbeskidzia. Piłkarze Ruchu mogą liczyć na doping swoich fanów, który jednak nie niesie zawodników z Cichej.

2
1
46'

Z pola karnego płasko uderzył Sobczak, Hrdlicka sparował piłkę na korner.

2
46'

Gramy po przerwie.

1
1
1
43'

Bielszczanie głęboko na własnej połowie, a Ruch nie wie jak rozmontować defensywę rywala.

1
41'

Sobczak uderzył z rzutu wolnego, Hrdlicka odbił piłkę, a dobijający Iliew strzelił niecelnie. Dodatkowo Bułgar był na spalonym.

2
1
2
1
40'

Po raz kolejny sporo miejsca zostawili chorzowianie rywalom. Czajkowski sfaulował rywala i będzie rzut wolny dla bielszczan z ok. 19 metrów. Dość kontrowersyjna decyzja sędziego.

1
38'

Z rzutu wolnego uderzył Nowak, piłka odbiła się od muru i wyszła na róg.

2
1
1
35'

Słoma w polu karnym wycofał do Urbańczyka. Kapitan Ruchu z ok. 15 metrów uderzył wysoko ponad bramką.

2
1
1
34'

Bardzo dobry mecz rozgrywa Iliew. Bułgar o klasę przerasta pozostałych obecnych na boisku zawodników.

3
2
33'

W końcu goście zaskoczyli rywala. Dogrywał Nowak, ale Przybecki źle uderzył głową.

1
32'

Bielszczanie nie pozostawiają chorzowianom zbyt wiele miejsca. Piłkarze Ruchu nie mają koncepcji na rozmontowanie obrony gospodarzy.

3
29'

Iliew w polu karnym Ruchu miał po raz kolejny sporo miejsca. Jednak Bułgar źle zagrał.

1
3
28'

Mocne dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, ale Przybeckiemu zabrakło centymetrów i nie doszedł do piłki.

1
3
26'

Ruch anemicznie stara się rozgrywać swoje akcje. Czyżby chorzowianie na mecz do Bielska-Białej przyszli?

3
6
4
2
1
24'

Gol! Strzelił Dimitar Iliew. Pewny strzał Bułgara, który wyczekał Hrdlickę! 1:0!

26
17
7
5
13
23'

Rzut karny dla Podbeskidzia! W polu karnym przewrócony został Iliew. Faulował Zawal.

11
6
2
3
4
21'

Niemal każda akcja bielszczan pachnie bramką. Chorzowianie pozostawiają rywalom sporo miejsca. Przed momentem Zawal powstrzymał Tomczyka.

4
4
1
18 '

Z ok. 25 metrów obok słupka uderzył Nowak. Pierwsza próba chorzowian, którzy na razie grają bardzo nerwowo.

1
3
1
3
17'

Z lewej strony dośrodkował Sierpina, Sobczak trącił piłką, ale ta minęła dalszy słupek.

1
1
14'

Chorzowianie starają się poukładać grę. Piłkarze Ruchu rozgrywają piłkę na własnej połowie.

1
1
1
1
12'

Sierpina uciekł Villafane i uderzył z pola karnego. Hrdlicka po raz kolejny na dwa razy bronił.

5
5
4
1
1
9'

Po wrzutce z rogu z czterech metrów w bramkarza uderzył Kamil Wiktorski. Ruch po raz kolejny wrócił z dalekiej podróży, ponieważ futbolówka wpadła w ręce Hrdlicki.

3
3
3
8'

Znowu szarżował Tomczyk, tym razem napastnika zatrzymał Trojak.

3
3
1
7'

Kolejny błąd obrony Ruchu. Tomczyk wpadł z piłką prawą stroną, znalazł się na przedpolu bramkowym, ale źle dograł. Powinno być 1:0!

2
5
1
1
1
5'

Sporo czasu i miejsca przed polem karnym miał Iliew, strzał gracza gospodarzy po plecach Trojaka wyszedł ponad bramką na róg. To był duży błąd defensywy gości.

4
4
4'

W pierwszych minutach żadna z drużyn nie potrafi zdominować rywala. Wyrównany początek.

3
2
20:39

Podbeskidzie do tej pory zdobyło zaledwie punkt. Ruch sezon rozpoczął z debetem -5 punktów. Chorzowianie po trzech porażkach w piątek po raz pierwszy wygrali i mają już "tylko" -2 punkty.