Nice I liga: 7. kolejka
02 wrz 2017 15:00
90+5'

Kontra gospodarzy i blisko trzeciego gola! Niziołek zagrywa na nogę Marca, ale ten nieczysto trafia w piłkę.

3
3
1
1
2
90+3'

Pietruszka gra już długą piłkę "na aferę", ale bramkarz Odry jest dzisiaj bezbłędny.

7
3
2
1
2
90+1'

Paweł Zawistowski łatwo przepchnął Perońskiego, ale już strzał z narożnika pola karnego pozostawiał wiele do życzenia.

2
2
5
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
3
87'

Odra Opole. Schodzi: Filip Żagiel. Wchodzi: Mateusz Marzec.

1
86'

Olbrzymi kocioł po centrze Zawistowskiego z rzutu wolnego! Dwukrotnie świetnie bronił Tobiasz Weinzettel, ale największe brawa zebrał po zatrzymaniu piłki strąconej przez Rybskiego.

2
2
84'

Odra Opole. Schodzi: Tomasz Wepa. Wchodzi: Mateusz Peroński.

Tomasz Wepa #9
1
1
1
82'

Prostopadłe podanie w pole karne Odry w wykonaniu Zawistowskiego. Bliski przejęcia piłki był Podgórski, ale świetnie powstrzymał go Łukasz Winiarczyk.

1
80'

Burza oklasków na stadionie w Opolu. Filip Żagiel ponownie poczuł się jak na stoku, mijając przeciwników niczym slalomowe tyczki.

4
1
1
1
1
78'

Odra Opole. Schodzi: Marek Gancarczyk. Wchodzi: Bartłomiej Maćczak.

Bartłomiej Maćczak #15
1
2
1
1
76'

Groźnie po dośrodkowaniu Zawistowskiego. Akcję na dalszym słupku zamykał Wojciech Lisowski, ale tylko boczna siatka.

1
2
73'

Było blisko tego, aby Marcin Wodecki skompletował hattrika po dobitkach, tym razem jednak piłka przeleciała obok słupka.

1
2
72'

Nagrodę na najlepiej dryblującego zgarnia dzisiaj Filip Żagiel. Trzeba przyznać, że ten chłopak ma do tego smykałkę. Nie liczymy ile już razy zakręcił rywalami, ale jest tego sporo.

2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Boczek. Faul na składajacym się do strzału Żaglu.

Chojniczanka Chojnice
2
1
2
65'

Centrostrzał Wodeckiego i słupek uratował Chojniczankę! Sam piłkarz wydaje się być zaskoczonym jak leciała ta piłka po dograniu z lewej flanki.

1
1
63'

Centra Drozdowicza z prawego skrzydła i nieudany strzał przewrotką Zawistowskiego.

1
59'

Płaskie zagranie w pole karne Chojniczanki, ale Janukiewicz był wolniejszy od bramkarza.

1
58'

Dużo rwanej gry po przerwie, z pewnością gorzej to wygląda niż pierwsze 45 minut.

1
56'

Kontra Odry i Bąk faulował Wepę 25 metrów od bramki Janukiewicza. Lewą nogą nad murem uderzył Wodecki, ale chybił celu.

1
1
1
53'

Dośrodkowanie Grzelaka i niecelny strzał głową Markowskiego, do tego obrońca gości był jeszcze na spalonym.

1
51'

Bardzo długie podanie Markowskiego do Bąka, ale ten przyblokowany nie przejął futbolówki.

1
49'

Niziołek do Wepy, ale ten uderzył w sam środek bramki.

1
46'

Pierwszą połowę dynamicznie rozpoczął Drzazga, w drugiej dzieje się tak samo. Centra i strzał głową, ale pewnie piłkę złapał Weinzettel.

1
46'

Początek II połowy.

1
44'

Zagranie ręką jednego z piłkarzy Chojniczanki i okazja do uderzenia z 25 metrów. Po strzale Niziołka piłka trafiła w głowę zawodnika stojącego w murze i przeleciała obok bramki Janukiewicza.

1
1
43'

Odra oddała pole gościom i czeka. Gospodarze udowodnili już, że co jak co, ale kontry wyprowadzać potrafią doskonale.

1
41'

Ponownie Bąk przewrócony przez Habustę. Tym razem krótkie podanie Zawistowskiego do Drozdowicza, ale ten "zaplątał się" z piłką.

1
38'

Faul Habusty na Bąku i piłka ustawiona przeszło 30 metrów od bramki gospodarzy. Ależ huknął Wojciech Lisowski! Tobiasz Weinzettel odbija piłkę niemal pionowo do góry, dobijać próbuje Paprzycki, ale gra przerwana. Był ofsajd.

1
36'

Próba ze znacznej odległości, ale Rafał Niziołek pomylił się o dobre kilka metrów.

1
34'

Przemysław Pietruszka mocno pracuje na żółtą kartkę. Co akcja gospodarzy przeprowadzana prawą stroną boiska, to faul byłego piłkarza Pogoni Szczecin.

1
31'

Teraz kontruje Odra. Mateusz Bodzioch niczym rasowy pomocnik popędził środkiem i dobrze rozdzielił piłkę. Dogranie wzdłuż bramki przeciął jednak Janukiewicz.

1
28'

Kontra Chojniczanki. Naciskany przez rywali Drozdowicz podaje na wolne pole do Bąka, ale zdecydowanie zbyt mocno.

1
24'

Pokazał się na lewej stronie pola karnego Odry Emil Drozdowicz. "Nawinięcie" obrońcy i strzał przy bliższym słupku. Piłka trafia jednak w brzuch Bodziocha.

1
22'

Gol! Strzelił Marcin Wodecki.

Mamy 2:1! Interwencja obrońców Odry po centrze Grzelaka z rzutu rożnego i od razu szybka kontra. Z piłką z własnej połowy ruszył Brusiło i odegrał na lewo. Strzał odbił Janukiewicz, ale ponownie w idealnym miejscu był Wodecki.

11
5
2
2
3
18'

Wydaje się, że gol napędził Odrę. Gracze w niebiesko-czerwonych strojach wyraźnie ruszyli do przodu.

2
2
15'

Błyskawiczna odpowiedź Odry! Wspaniały rajd Żagla, który balansem ciała przed polem karnym minął 3 rywali i uderzył po długim rogu. Janukiewicz odbił piłkę do boku, ale skutecznie dobił Wodecki.

7
4
2
3
14'

Gol! Strzelił Paweł Zawistowski. Asystował mu Rafał Grzelak.

Przyjezdni prowadzą! Grzelak technicznie podciął piłkę, a Zawistowski wbiegł między rywali i uderzył obok bramkarza.

3
1
1
1
5
11'

W początkowych fragmentach więcej z gry mają goście, ale przed momentem dobra okazja dla gospodarzy. Sprzed pola karnego niecelnie uderzył Wodecki.

1
10'

Głęboka centra Grzelaka, ale czujnie obrona Odry.

1
7'

Złe podanie do tyłu Drzazgi i Gancarczyk przechwycił piłkę, uprzedzając Pietruszkę. Trudno było jednak wyprowadzić kontrę, bowiem piłkarz gospodarzy był zupełnie sam.

1
4'

Pietruszka podciął Brusiło z prawej strony własnego pola karnego i okazja do centry w szesnastkę. Marcin Wodecki dośrodkowuje prosto do rąk bramkarza, choć kto wie, może był to strzał?!

1
1
1'

30 sekunda i już dynamiczna szarża w polu karnym w wykonaniu Drzazgi. Skrzydłowy wpadł w pole karne Odry z lewej strony, ale dobra asekuracja obrońców uniemożliwiła oddanie strzału.

1
2
14:59

Białe stroje gości, gospodarze w niebieskich koszulkach i czerwonych spodenkach.