Nice I liga: 7. kolejka
03 wrz 2017 12:30
90+2'

Po dośrodkowaniu Szczepaniaka niecelnie z trudnej pozycji uderzył Seweryn Michalski.

3
2
2
2
1
90'

Doliczone 3 minuty.

1
2
1
1
90'

Teraz szansę na gola miał Fabian Piasecki, lecz z 14 metrów uderzył bardzo anemicznie i to nie mogło zaskoczyć Janickiego.

1
1
2
1
89'

Michał Borecki padł w polu karnym Miedzi, ale sędzia słusznie puścił grę, bo zawodnik Chrobrego stracił równowagę.

3
4
2
1
1
87'

Michał Borecki miał bardzo dobrą okazję na linii pola karnego, ale uderzył zbyt lekko i Paweł Kapsa nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
84'

Serhij Napołow zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewego skrzydła.

81'

Chrobry gra bardzo ambitnie, jednak brakuje mu dokładności pod bramką Kapsy.

1
2
1
3
1
77'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska w środek bramki uderzył Mateusz Machaj i piłkę pewnie złapał Paweł Kapsa.

4
73'

Żółtą kartkę za faul na Piaseckim otrzymał Seweryn Michalski.

Chrobry Głogów
3
1
72'

Z linii pola karnego nad poprzeczką uderzył Wojciech Łobodziński.

3
2
1
3
1
71'

Chrobry przeważa, egzekwuje sporo stałych fragmentów i szuka bramki na 2:2. Miedź czyha na kontry.

2
2
1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grzegorz Bartczak.

2
3
1
1
2
67'

Żółtą kartkę za faul na Gargule otrzymał Konrad Kaczmarek.

6
2
1
64'
63'

Paweł Kapsa wypiąstkował piłkę po głębokiej centrze Mateusza Machaja z rzutu wolnego. Głogowianie się przebudzili i zaczęli atakować.

2
2
1
1
60'

Łukasz Szczepaniak bardzo dobrze dośrodkował do niekrytego w polu karnym Napołowa, jednak ten fatalnie spudłował z ostrego kąta.

2
2
1
1
1
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Ilków-Gołąb.

2
1
1
1
55'

Chrobry ma problem ze złapaniem właściwego rytmu, Miedź nadal dominuje.

5
3
1
1
51'

Gol! Strzelił Przemysław Mystkowski.

1:2! Sprzed pola karnego mocno uderzył Mystkowski i piłka wpadła do siatki przy słupku.

10
13
3
3
7
50'

Inicjatywa po stronie Miedzi, która wyraźnie podkręciła tempo.

3
3
1
1
47'

Seweryn Michalski przyjął na plecy bardzo groźny strzał Augustyniaka sprzed pola karnego.

2
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
45+1'

Z dystansu daleko obok bramki strzelił Frank Adu Kwame.

3
3
45'

3
43'

Gol! Strzelił Wojciech Łobodziński.

A jednak mamy remis! Danielak przeciął dośrodkowanie Garguły z rzutu wolnego, piłka zawisła w polu karnym, koszmarnie wyszedł do niej Janicki, uprzedził go Bartczak i w końcu głową do siatki trafił Łobodziński.

8
8
1
3
42'

Chrobry ma w garści skromne prowadzenie i konsekwentnie go pilnuje. Miedź bezzębna w ofensywie.

2
38'

Jonatan de Amo przeciął w polu karnym bardzo groźną centrę z prawego skrzydła. Zapachniało golem na 2:0 dla Chrobrego.

1
1
36'

Chrobry Głogów. Schodzi: Przemysław Trytko. Wchodzi: Konrad Kaczmarek. Zmiana spowodowana urazem.

33'

Z rzutu wolnego głęboko dośrodkował Mladen BartulovićRafał Augustyniak zaatakował wyskakującego do piłki Janickiego i ten interweniował z kłopotami.

1
2
29'

Przerwa w grze, pomocy lekarskiej potrzebuje Robert Mandrysz.

1
28'

Z rzutu wolnego z 35 metrów płasko uderzył Mateusz Machaj - piłka wyhamowała po rykoszecie i bez trudu złapał ją Paweł Kapsa.

1
26'

Legniczanie atakują częściej, lecz niewiele z tego wynika. Chrobry gra chytrze i czeka na kontry.

1
1
1
23'

Obrona Miedzi poradziła sobie z dośrodkowaniem Mateusza Machaja z rzutu rożnego.

2
1
2
21'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Mladen Bartulović. Pochopna decyzja i fatalne wykonanie.

1
1
19'

Karol Danielak bezpardonowo sfaulował Łobodzińskiego i dostał ostatnie ostrzeżenie od sędziego.

1
16'

Jakub Vojtus próbował uderzać przewrotką, popełnił jednak faul na Michalskim i sędzia przerwał grę.

1
1
13'

Zablokowane uderzenie Bartulovicia po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Miedź ruszyła do ataku.

3
1
1
11'

Gol! Strzelił Przemysław Stolc.

Chrobry na prowadzeniu! Po mocnym strzale Mateusza Machaja z rzutu wolnego z 35 metrów Kapsa odbił piłkę przed siebie i skuteczną poprawką z ostrego kąta popisał się Stolc!

9
6
1
1
6
7'

Odpowiedź Miedzi: z dystansu uderzył Jakub Vojtus, ale piłkę pewnie złapał Sławomir Janicki.

2
1
1
1
1
6'

Jakub Bach miał nieco miejsca przed polem karnym, ale jego mocny strzał został przyblokowany i piłka minęła słupek.