Raków Częstochowa
1
2
89'

Efektowna interwencja Kosa, po chwili bramkarz Rakowa pewnie wyłapał dośrodkowanie.

1
3
1
87'

Raków. Schodzi: Rafał Figiel. Wchodzi: Lukas Duriska.

wchodzi Wchodzi
Lukas Duriska #18
schodzi Schodzi
1
84'

Atak frontalny Chrobrego, gospodarze atakują już niemal całym zespołem.

2
3
1
2
82'

Coraz mniej czasu mają głogowianie na doprowadzenie do wyrównania. Raków umiejętnie się broni, a Chrobry nie ma pomysłu na złamanie obrony gości.

2
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Tomalski.

2
1
1
1
2
78'

Raków. Schodzi: Adam Czerkas. Wchodzi: Paweł Piceluk.

77'

Dośrodkował Mesjasz, Wójcik uderzył głową, ale nie trafił w bramkę.

1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Ilków-Gołąb.

3
1
72'

Raków. Schodzi: Karol Mondek. Wchodzi: Adam Mesjasz.

Adam Mesjasz #15
Karol Mondek #7
1
1
1
70'

Chrobry gra coraz bardziej nerwowo, zawodnicy gości zaczynają uderzać z nieprzygotowanych pozycji.

1
2
1
68'

Chrobry z każdą minutą coraz groźniejszy, Raków coraz bardziej cofnięty. Po rzucie rożnym uderzał Ilków-Gołąb, ale nie trafił w bramkę.

1
65'

Indywidualna akcja Wójcika zakończona strzałem wprost w bramkarza.

1
1
1
63'

Piłka w polu karnym trafiła do Wójcika, ten dograł do Czerkasa. Napastnik jednak źle uderzył głową.

2
1
1
1
57'

Raków skutecznie oddala grę od własnej bramki i stara się rozgrywać piłkę na połowie gospodarzy. Chrobry póki co nie stawia wszystkiego na jedną kartę.

1
2
55'

Figiel dośrodkował w pole karne, do piłki doszedł Czerkas, ale przestrzelił.

1
1
1
53'

Z rzutu wolnego uderzył Figiel, Janicki pewnie złapał piłkę.

2
2
1
52'

Gol! Strzelił Mateusz Machaj. Chrobry ponownie złapał kontakt z rywalem! Z rzutu wolnego uderzył Machaj, bramkarz popełnił błąd i jest już tylko 2:3!

Chrobry Głogów
1
2
1
3
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Petrasek.

1
2
1
49'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w polu karnym Rakowa powstało zamieszanie, ale piłka ostatecznie nie wpadła do bramki!

1
1
46'

Gramy po przerwie.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
43'

Raków na niezbyt wiele pozwala w końcówce pierwszej części Chrobremu. Gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na zagrożenie częstochowianom.

2
2
40'

Głogowianie znowu mozolnie starają się wrócić do meczu. Z zimną krwią punktują gospodarzy goście.

2
3
1
38'

Gol! Strzelił Hubert Tomalski. Asystował mu Piotr Malinowski. Niewiarygodne! Chrobry był blisko doprowadzenia do wyrównania. Tymczasem kontra Rakowa, Malinowski biegł z piłką i dograł do Tomalskiego, a ten wpakował piłkę do siatki na 1:3!

10
5
2
36'

Odpowiedź Chrobrego, szybka kontra zakończona groźnym strzałem Kaczmarka. Kos na posterunku. Gospodarze w ostatnim minutach prezentują się coraz lepiej.

1
1
1
35'

W doskonałej sytuacji znalazł się Wójcik, ale jego strzał przeleciał daleko od celu. Powinno być 3:1.

2
1
33'

Chrobry po zdobyciu kontaktowego gola nie rzuca wszystkich sił do ofensywy, Raków nie zamierza murować bramki.

1
1
30'

Gol! Strzelił Mateusz Machaj. Znany z gry w ekstraklasie pomocnik Chrobrego nie pomylił się! Mocny strzał, piłka w bramce, gospodarze wracają do meczu! 1:2.

2
3
3
5
29'

Żółtą kartkę otrzymał Andrzej Niewulis.

1
2
1
2
29'

Rzut karny dla Chrobrego po faulu Niewulisa!

1
2
3
27'

Ponownie bramkarz Rakowa dobrze interweniował. Strzał Kaczmarka nie mógł poważniej zagrozić gościom.

1
1
1
24'

Uderzenie z okolic linii pola karnego Bacha spokojnie złapał Kos.

1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Michalski.

3
1
19 '

Chrobry do tej pory stracił zaledwie cztery gole. W sobotnie popołudnie bramkarz głogowian skapitulował już dwukrotnie. Gospodarze starają się zaatakować, ale nie mają pomysłu na grę. Przed momentem próbował uderzać Kaczmarek. Źle jednak przymierzył.

1
16'

Po dwóch ciosach głogowianie nie potrafią się podnieść. To Raków z dużą łatwością zagraża bramce gospodarzy. Zmiany w składzie beniaminka odniosły oczekiwany skutek.

1
1
2
12'

Gol! Strzelił Adam Czerkas. Już 0:2! Strzał jednego z częstochowian odbił przed siebie bramkarz. Do piłki doszedł Czerkas i wbił ją do siatki!

4
6
3
1
10'

Po stracie gola Chrobry zepchnął częstochowian do defensywy, ale gościom udało się przetrwać trudny czas.

2
8'

Kontra częstochowian, Janicki musiał interweniować po strzale Czerkasa. Uderzenie było słabe.

1
6'

Dośrodkowanie z rogu, piłkę uderzył Ilków-Gołąb, Kos popisał się kapitalną interwencją!

1
1
3'

Chrobry po stracie gola mógł błyskawicznie doprowadzić do remisu, jednak częstochowianom udało się wyjść cało z opresji.

2
1
1
2'

Gol! Strzelił Andrzej Niewulis. Kapitalny początek gości! Już pierwsza ich akcja zakończyła się bramką. W zamieszaniu do piłki doszedł Niewulis i jest 0:1!

7
3
2
4
3
14:37

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).

2
1
1
14:37

Raków plasuje się w strefie spadkowej i ma w dorobku zaledwie 5 punktów. Z kolei Chrobry dość niespodziewanie walczy w czołówce ligi. Głogowianie są na 3. pozycji i mają punkt straty do lidera.