Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
87'

Najpierw Mateusz Machaj, następnie Oktawian Skrzecz. W obu przypadkach piłka nie poszybowała w światło bramki. Katowiczanom należał się korner, ale sędziów chyba oślepiły reflektory.

1
1
85'

Kilka minut szans dla obu jedenastek. Raz lepiej wyglądają gospodarze, raz goście, temperatura jest wysoka i jeszcze moze paść decydująca bramka.

82'

GKS Katowice. Schodzi: Bartłomiej Kalinkowski. Wchodzi: Peter Sulek.

wchodzi Wchodzi
Peter Sulek #90
schodzi Schodzi
2
1
79'

Łukasz Szczepaniak nieomal zaskoczył bramkarza katowiczan swoim strzałem. Grzegorzowi Nicińskiemu wyszły zmiany w tym meczu. Wprowadził trzech nowych zawodników zanim minęła godzina meczu, a ci pomogli wyrównać.

1
1
1
75'

Z kolei Armin Cerimagić każe czekać długo. Kolejne nieudane uderzenie pomocnika z Katowic pomimo dobrej pozycji.

1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Machaj.

Chrobry Głogów
1
70'

Mateusz Machaj nie kazał długo czekać na swojego gola.

2
1
1
1
68'

Gol! Strzelił Mateusz Machaj.

Wywołany do tablicy Mateusz Machaj wyrównał pewnym strzałem z rzutu karnego! Zgodnie z nieśmiałymi zapowiedziami GKS Katowice potrafił roztrwonić swoją przewagę.

8
6
1
5
6
67'

Rzut karny dla Chrobrego Głogów! Po zagraniu ręką sędzia dał przyjezdnym świetną szansę na wyrównanie.

5
5
3
4
3
65'

Chrobry Głogów potrzebuje także wsparcia swojego lidera Mateusza Machaja. Na pewno nie potrzebuje takich strzałów środkowego pomocnika jak przed momentem.

1
3
62'

Przemysław Stolc, były zawodnik Arki Gdynia, przywrócił nadzieję na zapunktowanie Chrobremu.

1
1
60'

Atak Armina Cerimagicia. Odważnie w tym momencie drużyna z Głogowa, ale to naraża ją na kontrataki. GKS Katowice wybiegł trzech na trzech i chyba trochę pochopnie Cerimagić oddał strzał.

1
57'

Gol! Strzelił Przemysław Stolc.

Błąd Dalibora Plevy wykorzystał Przemysław Stolc i zwiększył temperaturę drugiej połowy. Już tylko bramka przewagi katowiczan po solowym ataku defensora. Zakończył go strzałem po ziemi.

12
6
1
5
4
55'

Szybki kontratak z wykorzystaniem Adriana Błąda. Podanie w tempo, ale skrzydłowemu odskoczyła piłka i tylko sprowokował głogowian do odpowiedzi.

1
1
1
51'

GKS Katowice na połowie przeciwnika. Możnaby się pokusić o przepowiednię, że w tym spotkaniu na pewno nie wypuści prowadzenia, ale natychmiast przypominają się wcześniejsze mecze zespołu Mandrysza, które nakazują ostrożność.

1
1
1
1
50'

Przypomnijmy, że Adrian Błąd ma całkiem dużo wspólnego z Dolnym Śląskiem, więc chciałby pokazać się na tle Chrobrego.

1
47'

Adrian Błąd aktywny, ale nieefektywny. Chciał strzelać, wyszło z tego podanie, które zdążył jeszcze w ostatnim momencie zablokować obrońca z Głogowa.

1
1
46'

1
45'

1
1
1
1
1
42'

Gol! Strzelił Bartłomiej Kalinkowski.

Znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie Kalinkowski. Po złym piąstkowaniu Sławomira Janickiego pomocnik GieKSy Katowice strzelił na 2:0!

7
7
1
1
3
41'
39'

Tym razem Sławomir Janicki dostał wolne od katowiczan po rzucie wolnym. Stałego fragmentu nie potrafił spożytkować Armin Cerimagić.

2
1
1
1
1
36'

Jakub Yunis najwyraźniej nabrał impetu. Tym razem w pojedynku napastnika GKS-u Katowice ze Sławomirem Janickim górą bramkarz Chrobrego Głogów.

3
2
2
2
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Michalski.

1
1
1
1
2
32'

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłka w bramce GieKSy Katowice, jednak sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

2
2
2
2
2
30'

Na koniec drugiego kwadransa Adrian Frańczak próbował zaatakować, ale z uwagi na to, że niewiele z tego wyszło, musiał wracać. Zdążył boczny obrońca i wyekspediował piłkę na korner.

1
1
1
2
2
28'

Dostali skrzydeł gospodarze. Trudno się temu dziwić. Przetrwali napór przeciwnika, a następnie objęli prowadzenie po stałym fragmencie.

2
1
2
2
2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Danielak.

3
4
1
1
4
24'

Gol! Strzelił Jakub Yunis. Asystował mu Łukasz Zejdler.

GKS Katowice na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Zejdlera najsprytniejszy w polu karnym okazał się napastnik Jakub Yunis.

10
8
4
3
3
22'

W odpowiedzi Paweł Mandrysz złożył się do strzału po dośodkowaniu Dalibora Plevy. Mimo ostrego kąta trafił w światło bramki i musiał interweniować Sławomir Janicki.

1
1
21'

Karol Danielak chciał przypomnieć o swoich atutach w ofensywie. Były zawodnik Pogoni Szczecin pobiegł przed pole karne gospodarzy i zakończył swój rajd strzałem. Szkoda z perspektywy gości, że niecelnym.

1
19'

Riposta katowiczan i zapachniało prowadzeniem zespołu Piotra Mandrysza. Drugi raz w tym spotkaniu pokazał się Adrian Błąd, jednak w momencie strzału nadział się na wślizg przeciwnika.

15'

W początkowym kwadransie nieco groźniejsi głogowianie, ale "nieco" to słowo klucz. Głównie strzelali z dystansu zamiast spróbować dostarczyć piłkę napastnikowi Konradowi Kaczmarkowi w pole karne.

1
1
1
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Armin Cerimagić.

3
4
2
1
1
9'

Lukas Klemenz blokował strzał z dystansu. Trochę niefortunnie, a trochę fortunnie, ponieważ piłka wylądowała na poprzeczce bramki GieKSy Katowice. Odetchnął z ulgą Mateusz Abramowicz.

1
4
2
1
1
6'

Radzi sobie GKS Katowice z odważniejszym wypadem przyjezdnych. Drużyna z Górnego Śląska nie zamierza pozwolić sobie na tak fatalne rozpoczęcie meczu jak poprzednio, gdy przegrywała po pierwszej połowie 0:3 ze Stalą Mielec.

2
2
3'

Piłka w centrum boiska, wzajemna obserwacja i badanie sił. Obie drużyny nakazują nielicznym kibicom uzbroić się w cierpliwość i poczekać na ataki.

20:27

W jedenastce trenera Piotra Mandrysza jest Paweł Mandrysz, a po przeciwnej stronie wystąpi Robert Mandrysz, który latem został pomocnikiem Chrobrego Głogów.

1
3
1
1
2
20:27

GKS Katowice jest w opałach. Na półmetku rundy jesiennej jest na miejscu barażowym, a w razie porażki z Chrobrym Głogów może wylądować w strefie spadkowej. Do stolicy Górnego Śląska przyjechał Chrobry Głogów, który całkiem niedawno był liderem.