2
2
2
89'

Kontratak gospodarzy i długa piłka do Nowaka. Ten pędził ile sił, ale dalekim wybiegiem poza "szesnastkę" uprzedził go Witan.

4
3
2
2
2
89'
ZMIANA
87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Wilczyński. Ostry atak na nogi Niziołka.

3
1
85'

Ten mecz będziemy kończyli w towarzystwie ulewy.

3
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Wepa.

Tomasz Wepa #6
Odra Opole
3
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Peroński. Taktyczny faul na lewym skrzydle.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Wacławczyk.

5
3
1
1
1
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Skrzypczak.

Mocny strzał w lewy róg daje gospodarzom prowadzenie!

16
14
6
6
5
80'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kamiński.

2
2
79'

Rzut karny dla gospodarzy! Kamiński podciął Niziołka.

1
2
1
1
1
77'

Wodecki ładnie zabrał się z piłką i uderzył z 25 metrów. Była moc, zabrakło precyzji.

2
2
74'
ZMIANA
73'

Bardzo głębokie dośrodkowanie tuż przed bramkę i golkiper zmuszony do piąstkowania.

1
1
70'

Lewą flanką podłączył się Łukasz Winiarczyk, ale centra pozostawiała wiele do życzenia.

1
1
67'
ZMIANA

Odra Opole. Schodzi: Filip Żagiel. Wchodzi: Bartłomiej Maćczak.

wchodzi Wchodzi
Bartłomiej Maćczak #16
schodzi Schodzi
Filip Żagiel #30
1
1
66'

Dynamiczny rajd Jakóbowskiego i ryzykowny atak wślizgiem Brusiło. Wszystko działo się w polu karnym Weinzettela, ale interwencja obrońcy była czyściutka.

2
2
65'

Spore zamieszanie po centrze w pole karne Kamińskiego, ale goście bez strzału.

1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Baran. Faul w środku pola na Jakóbowskim.

3
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Niziołek. Faulowany Duda.

2
1
58'

Strata Bytovii na własnej połowie i przechwyt Niziołka. Pomocnik sam kończy akcję strzałem, ale w ostatniej chwili na drodze lotu futbolówki staje Sebastian Kamiński.

1
2
55'

Okazja gości, ale na 13. metrze przeszkodzili sobie Hebel i Wolski. Obaj młodzi piłkarze mieli apetyt na oddanie strzału i skończyło się na zderzeniu.

1
3
53'

Piłka w pole karne Bytovii do Skrzypczaka i błyskawiczny atak wślizgiem Cverny... skutecznie.

3
1
51'

Drybling Wolskiego 16 metrów przed bramką gospodarzy. Piłka trzymana krótko przy nodze, ale osaczony przez kilku przeciwników musiał wycofać piłkę do kolegów.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Gonzalez. Faulowany Niziołek.

Bytovia Bytów
2
2
47'

Przerwa w grze. Na boisku leżał Skrzypczak. Napastnik trzymał się za twarz, ale chyba wszystko będzie z nim w porządku.

2
2
2
46'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Bartosz Biel. Wchodzi: Bartosz Wolski.

46'

Zaczynamy II połowę.

1
2
43'

Żagiel wysoko zagrywa w pole karne rywali, gdzie prawą stroną wbiega Trznadel. Szybszy był jednak Witan.

1
1
41'

Kontra przyjezdnych. Hebel ściął do środka i chytrze podał w pole karne do Wacławczyka. Ten miał już piłkę na nodze, ale nie opanował jej na tyle dobrze, by zakończyć akcję strzałem i skończyło się stratą.

1
1
39'

Mocno w bytowskie pole karne piłkę wstrzelił Trznadel, ale radzi sobie defensywa Drutex-Bytovii.

2
1
36'

Monotonne rozgrywanie piłki w środku boiska. Jednym i drugim brakuje przyspieszenia akcji.

1
1
33'

Obie drużyny grają zrywami. Jeszcze 10 minut temu wyraźną przewagę posiadała Odra, ale aktualnie to Bytovia atakuje, zamykając gospodarzy na ich połowie.

1
1
31'

Dobra centra z lewej strony boiska w wykonaniu Kamińskiego. Piłkę strącił głową Wróbel, ale ta przeleciała obok słupka.

1
2
27'

Szymon Skrzypczak z piłką kilka metrów przed bytowskim bramkarzem! Jak można było w tej sytuacji strzelić prosto w Witana?!

2
1
26'

Przed szansą Trznadel! Skrzypczak spod linii końcowej wycofuje na 11. metr. Mocny strzał pod poprzeczkę, ale kapitalnie obronił Andrzej Witan.

1
1
25'

Mieliśmy słońce, a teraz mocno wieje i zaczyna padać. Ot takie uroki polskiej jesieni.

1
1
24'

Skrzypczak wygrał fizyczną walkę z obrońcami, ale fatalnie dograł do Żagla. Ten miałby otwartą drogę do bramki, ale musiał gonić piłkę aż pod linię boczną.

1
1
22'

Nie udało się prawą, Odra próbuje lewą stroną. Żagiel dośrodkował na środek pola karnego, ale tam ponownie walkę z rywalami wygrywa długowłosy Fran Gonzalez.

1
1
20'

Długa piłka na wolne pole. Prawą flanką popędził Robert Trznadel, ale jego centra padła łupem Gonzaleza.

1
1
17'

Podanie "w uliczkę", ale Maksymilian Hebel wzięty w kleszcze przez dwóch obrońców niewiele mógł zdziałać.

1
1
15'

Prostopadłe podanie do Skrzypczaka, ale ten na spalonym.

1
1
14'

Bardzo długo budowali swój atak gospodarze. Koniec końców na strzał z 23 metrów decyduje się Rafał Niziołek... wyraźnie nad poprzeczką.

1
1
11'

Kolejny faul Winiarczyka i szansa na uderzenie przed Dudą. Mocno, obok muru, ale metr od prawego słupka.

1
1
10'

Winiarczyk przewrócił Dudę i okazja do centry dla gości. Dośrodkowanie zamyka na dalszym słupku Łukasz Wróbel, ale Tobiasz Weinzettel broni.

1
1
7'

Słońce nad stadionem w Opolu i od razu zrobiło się przyjemniej.

1
1
5'

Odpowiada zaczepną akcją Bytovia. Michał Jakóbowski przewrócony 30 metrów przed bramką gospodarzy, ale sędzia nie reaguje. Piłka u Kamińskiego, ten strzela, ale daleko od celu.

1
1
4'

Kuzdra faulował Skrzypczaka tuż przed linią pola karnego Bytovii. Technicznie nad murem uderzył Niziołek, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.

1
1
1'

18 sekunda i już świetna szansa przed gospodarzami. Robert Trznadel dośrodkował z prawego skrzydła i do zbyt krótko wybitej piłki dopadł Rafał Brusiło. Piłka dokręcana w kierunku dalszego słupka mija bramkę o centymetry.

1
1
12:02

Gospodarze w niebieskich koszulkach i czerwonych spodenkach, Bytovia zagra na biało-czarno.

1
1
12:02

W Opolu pochmurno i deszczowo, ale tragedii nie ma. 11 stopni na plusie, boisko jednak jest nasiąknięte wodą.

1
1
12:02

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
1
11:57

Spotkanie poprowadzi Dominik Sulikowski (Gdańsk).

2
1
1
11:42

Do pierwszego gwizdka jeszcze sporo czasu, zatem garść przedmeczowych statystyk.

1
2
1
11:42

Serdecznie witamy! Pora wracać na ziemię. Nie samymi eliminacjami do Mistrzostw Świata 2018 człowiek żyje. Nice I liga ma swoich wiernych kibiców. To między innymi właśnie dla nich będziemy dziś w Opolu, gdzie w ramach 12. kolejki Odra zagra z Drutex-Bytovią Bytów.