Nice I liga: 17. kolejka
12 lis 2017 12:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Błąd. Zemściło się na Górniku hokejowe zagranie. Prusak pobiegł w pole karne gości i nie wracał pomimo straty piłki przez Górnika. GKS ruszył z kontrą i Błąd ze stoickim spokojem skierował piłkę do bramki!

GKS Katowice
19
10
6
4
4
90+1'

Po mocnym uderzeniu Bonina znów świetnie broni Nowak.

5
3
2
1
90'

Mecz przedłużony o 3 minuty.

1
1
4
1
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wojciech Kędziora. Grający w osłabieniu GKS przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść! Po podaniu z głębi pola Kędziora pięknie przelobował Prusaka i doprowadził do wyniku 2:1.

18
12
5
3
7
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Plizga. Piłkarz GKS-u stanął oko w oko z Prusakiem, piłka odbiła się jeszcze od bramkarza i wtoczyła się do siatki!

18
12
5
4
7
85'

Sosnowski najpierw przerwał kontrę GKS-u, a po chwili przymierzył w okienko bramki gości i znów pięknie interweniował Nowak.

5
5
1
1
2
82'

Płasko w pole karne gości dośrodkował Jarecki i spokojnie sytuację wyjaśnił Klemenz.

3
4
1
2
80'
ZMIANA

Górnik Łęczna. Schodzi: Filip Szewczyk. Wchodzi: Dariusz Jarecki.

3
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bartłomiej Kalinkowski. Piłkarz GKS-u głośno domagał się ukarania drugą żółtą kartką Tymińskiego, a tymczasem sędzia ukarał jego i GKS musi radzić sobie w osłabieniu!

9
6
5
5
8
78'

Kontra Górnika, ale Midzierski wygrał pojedynek biegowy z Szyszem i wyłuskał piłkę spod nóg napastnika Górnika.

3
3
2
1
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

3
2
4
4
4
74'
ZMIANA
73'

Z trybun ten mecz ogląda 1446 widzów.

3
2
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Tymiński za faul na Plizdze.

Górnik Łęczna
5
4
2
1
1
70'

Łukasz Tymiński z rzutu wolnego, z 30 metrów przymierzył pod poprzeczkę i fenomenalnie obronił Nowak.

3
2
1
67'

Sasin długim podaniem uruchomił wychodzącego na czystą pozycję Szysza, którego interwencją poza polem karnym zatrzymał Sebastian Nowak.

5
5
1
1
65'
ZMIANA
64'

Bezpośrednio z rzutu wolnego Szewczyk strzelił nad bramką gości.

4
4
4
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Oktawian Skrzecz.

3
2
1
60'

Górnik skupiony na defensywie. Po wznowieniu gry z autu Robert Pisarczuk od razu zagrał na uwolnienie pod nogi bramkarza GKS-u.

4
3
1
1
58'

Kędziora próbował jeszcze wycofać piłkę na 16. metr do Foszmańczyka i w ostatniej chwili to podanie przerwał Sasin.

4
3
1
57'

Dawid Plizga poślizgnął się przy próbie strzału z dystansu i uderzył obok bramki gospodarzy.

5
5
1
55'

Powinno być 2:0 dla Górnika! Po kapitalnej wrzutce Bonina Patryk Szysz powinien tylko dołożyć nogę, ale katastrofalnie uderzył i posłał futbolówkę obok słupka.

3
2
3
1
53'

Katastrofalny kiks Pisarczuka, który nie zdołał dośrodkować z linii końcowej i wyszedł poza boisko.

4
3
1
1
51'

Prokić zagrał wzdłuż bramki Górnika i Prusak strącił piłkę tuż przed nogami napastnika GKS-u.

4
3
1
49'

Pruchnik czystym wślizgiem obok pola karnego zatrzymał groźny rajd Prokicia.

3
1
1
1
47'

Rafał Kosznik mocno wbił piłkę w pole karne GKS-u, odbiła się ona od Szerszenia i minimalnie minęła bramkę gości.

3
2
46'

Po zmianie stron grę wznowił Górnik Łęczna.

3
1
46'
ZMIANA
43'

GKS cały czas dąży do wyrównania. Po błędzie Pruchnika świetną sytuację miał Kędziora, ale na 7. metrze nie opanował piłki.

4
2
42'

Pierwsza dobra akcja w wykonaniu Szerszenia. Minął ona Klemenza i dośrodkował w pole karne, gdzie Midzierski uprzedził Szysza.

3
1
41'

Paweł Sasin próbował przenieść ciężar gry na drugą stronę boiska i podał wprost pod nogi Mączyńskiego.

3
1
39'

Sergiusz Prusak odważnie wybiegł przed pole karne i w ostatniej chwili ubiegł Kędziorę.

3
1
37'

GKS ciągle w natarciu. Tym razem z linii pola karnego próbował strzelić Kędziora i zablokował go Sosnowski.

4
1
35'

Mogło być 1:1, ale Prusak kapitalnie obronił uderzenie Prokicia .

3
1
1
32'

Frańczak kapitalnie przerwał akcję Górnika, uprzedzając wychodzącego na czystą pozycję Bonina.

3
1
30'

Szewczyk wślizgiem wyłuskał piłkę spod nóg rywala w okolicy linii środkowej boiska i zagrał na czystą pozycję do Bonina, który był jednak na spalonym.

4
2
1
1
1
28'

Andreja Prokić wyprzedził obrońców, zagrał wzdłuż bramki Górnika i sytuację wyjaśnił Sergiusz Prusak.

3
3
1
1
1
26'

Patryk Szysz wyciągnął z bramki Nowaka, ale odegrał do obrońców GKS-u.

3
1
1
2
1
25'

Kolejne uderzenie z dystansu - tym razem w wykonaniu Mączyńskiego i znów nad bramką Górnika.

4
1
1
1
1
24'

Frańczak zdecydował się na indywidualną akcję i zakończył ją płaskim strzałem obok bramki.

4
1
1
1
1
22'

Przymierzający się do wykonania wrzutu z autu Adrian Frańczak najpierw... przywitał się z trenerem gospodarzy, Tomaszem Kafarskim.

4
3
3
2
2
20'

Wysoko nad poprzeczką z dystansu strzelił Prokić.

4
3
3
3
2
19'

W środku pola piłkę stracił Karbowy i GKS ruszył z akcją, lecz defensorzy Górnika szybko zażegnali niebezpieczeństwo.

3
2
2
2
2
17'

Po wrzutce Pruchnika z rzutu wolnego Szysz główkował bardzo niecelnie.

5
2
2
2
2
15'

Tomasz Foszmańczyk nieudanie strzelił z linii pola karnego i obrońcy Górnika wybili piłkę.

4
2
2
2
1
13'

To mógł być kolejny cios! Po stracie w środku boiska Górnik ruszył z kontrą i po strzale Sasina Lukas Klemenz na linii bramkowej odbił piłkę.

3
2
2
2
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Paweł Sasin. Szysz z zimną krwią wykorzystał jedenastkę i jest 1:0 dla Górnika!

14
6
3
7
6
11'

Midzierski sfaulował Sasina w polu karnym! Będzie jedenastka dla Górnika!

8
2
2
4
4
9'

Z rzutu wolnego dośrodkował Łukasz Zejdler i atakujący Kędziora sfaulował Prusaka.

5
4
4
4
3
7'

Po płaskiej wrzutce Bonina z lewej strony boiska Midzierski spokojnie zażegnał niebezpieczeństwo.

4
4
4
4
3
5'

Szerszeń próbował przedrzeć się przez szyki obronne gości, ale na 25. metrze zatrzymał go Tomasz Midzierski.

4
4
4
4
4
3'

Z lewej strony boiska dośrodkował Foszmańczyk i pewna interwencja Prusaka na przedpolu.

3
3
3
3
3
1'

Pruchnik przytomnie przerwał długie podanie w kierunku wychodzącego na czystą pozycję Prokicia.