Strzał Vojtusa... tragiczny. Brawa za próbę, za wykonanie nie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Petrasek.

1
3
78'

Niebezpiecznie pod bramką Miedzi. Uderzał Niewulis, ale źle trafił w piłkę i Sapela obronił!

1
2
77'

Raków. Schodzi: Adam Czerkas. Wchodzi: Jose Embalo.

Jose Embalo #15
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Augustyniak.

1
76'

Miedź jeszcze szuka okazji. Najpierw niecelnie uderzył Mystkowski, po chwili jego wyczyn powtórzył Augustyniak.

74'

Wślizgiem w polu karnym zaatakowało piłkę Piasecki, Lis zdołał wybić futbolówkę!

73'

Żadna z drużyn nie chce ryzykować. Spadło tempo meczu, coraz mniej spięć podbramkowych.

1
1
70'

Gra przeniosła się do środka pola. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej zdominować rywala.

66'

Zamieszanie w polu karnym Rakowa, ale żaden z graczy Miedzi nie zdołał oddać strzału.

1
64'

W sytuacji sam na sam do bramki Miedzi trafił Malinowski, ale był na spalonym i sędzia gola nie uznał.

1
1
57'

Z dystansu uderzył Bartczak, Lis zbił piłkę do boku.

1
1
54'

Kontra Miedzi, w pole karne z piłką wpadł Bartulović, ale uderzył w boczną siatkę.

52'

Z rogu dośrodkował Mystkowski, Łobodziński głową uderzył niecelnie.

51'

Z dystansu mocno uderzył Piasecki, Lis efektownie wybił piłkę na róg.

50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Mizgała.

50'

Ponownie Figiel uderzył z rzutu wolnego i kolejny raz trafił w mur.

48'

Z rzutu wolnego uderzył Figiel, ale trafił w mur.

1
1
46'

Gramy po przerwie!

2
1
1
1
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

1
1
2
42'

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Asystował mu Andrzej Niewulis. Dość niespodziewanie mamy remis! Dalekie dogranie do Niewulisa, ten zgrał do Petraska, który z bliska wpakował piłkę do siatki! 1:1!

11
8
4
2
6
41'

Ależ szczęście miała Miedź! Po kontrze z pola karnego uderzał Figiel, ale trafił w głowę obrońcy! Powinien być remis.

1
1
40'

Miedź cały czas kontroluje mecz. Raków nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

1
1
1
37'

W końcu coś podziało się pod bramką Sapeli. Jednak gracze Rakowa przekombinowali i zaprzepaścili szansę.

1
36'

Uderzał Marquitos, ale za bardzo odchylił się i przestrzelił.

35'

W ataku Miedź Legnica. To gospodarze są bliżej podwyższenia wyniku niż Raków wyrównania.

1
1
1
1
1
30'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Goście nie potrafią poważniej zagrozić Miedzi.

1
3
1
1
1
27'

Kolejna kontra Miedzi. Sprzed pola karnego pod poprzeczkę uderzył Augustyniak. Lis wybił piłkę na róg.

25'

Marquitos sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili piłkę podbił wracający obrońca!

23'

Aktywniejszy w ofensywie Raków. Strzelał Figiel, ale po raz kolejny piłka przeleciała daleko od celu.

20'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Miedzi z lewej strony. Jednak żaden z graczy gości nie trącił piłki.

1
17'

Z okolic pola karnego uderzył Łobodziński. Jednak zbyt szybko zdecydował się na uderzenie i nie trafił.

1
15'

Po objęciu prowadzenia Miedź czeka na to co zrobi Raków. Jednak goście póki co nie weszli dobrze w mecz.

11'

Gol! Strzelił Marquitos. Marquitos nie zmarnował okazji. 1:0 dla Miedzi!

Miedź Legnica
10
4
2
3
8
10'

Rzut karny dla Miedzi! Faulowany był Fabian Piasecki!

1
1
1
3
6'

Kombinacyjna akcja Miedzi. Santana do Mystkowskiego, ale ten źle uderzył z ok. 16 metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

1
3'

Kontra Rakowa zakończona niecelnym Mondka z ok. 14 metrów. Pomocnik powinien lepiej wykończyć akcję.

1
3'

Od początku zaatakowała Miedź. Gospodarze z piłką pod polem karnym Rakowa.

1
17:53

To już pewne. Awaria została usunięta. Początek meczu o godzinie 18:15.

4
1
17:42

Spotkanie poprowadzi Wojciech Myć (Lublin).

1
1
2
1
17:36

Obydwa zespoły ostatnich porażek doznały... w Chorzowie z Ruchem. Miedź i Raków poległy po 0:1.